PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Zlatni pojas iz Srema


licinije
04.08.2006, 22:37
Pre par godina u okolini Sremske Mitrovice u jednom selu pronadjen je pojas od zlata po prici kako sam cuo pojas je napravljen od 5kg zlata i optocen je dragim kamenjem.pojas je unikatan i pripadao je nekom vojskovodji.Covek ga je nasao na 15cm ispod povrsine zemlje na putu.I pokusao je da proda i jedan kupac je ponudio vise od drugog i kupio ali je ovoj drugi kupac otkucao policiji koja je odmah dosla i zaplenila pojas koji je odnet u Beograd i niko vise nije cuo za njega.Interesuje me dali neko ima slike ili bilo sta o ovom pojasu ?

bokiii
21.08.2006, 22:59
Pre par godina u okolini Sremske Mitrovice u jednom selu pronadjen je pojas od zlata po prici kako sam cuo pojas je napravljen od 5kg zlata i optocen je dragim kamenjem.pojas je unikatan i pripadao je nekom vojskovodji.Covek ga je nasao na 15cm ispod povrsine zemlje na putu.I pokusao je da proda i jedan kupac je ponudio vise od drugog i kupio ali je ovoj drugi kupac otkucao policiji koja je odmah dosla i zaplenila pojas koji je odnet u Beograd i niko vise nije cuo za njega.Interesuje me dali neko ima slike ili bilo sta o ovom pojasu ?


to se i ljudi u Srbiji pitaju
neke novine su i objavile pricu kao gdje je pojas zasto niko ne moze da ga vidi...

perun
22.08.2006, 13:36
Ma to su samo price, ko jos baca u zemlju zlatni pojas.

rammstein
25.12.2006, 22:16
Pozdrav licinije o avarskom pojasu smo vec pisali ovde na forumu.Sve sto te zanima u vezi njega mozes naci na ovom linku.

http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=900&highlight=avarski+po jas