PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : new bandito metaldetektor


bandito
31.01.2005, 21:59
http://www.

U pravilima lijepo stoji da bez odobrenja administratora ne moze da se reklamiraju linkovi sa komercijalnim sadrzajima, posebno vazi za sopstvaene !!! :bash:

Vumi

rammstein
31.01.2005, 22:55
:bash: Pa kako da citam kada ne razumem ovde sta pise.......A na engleskom jeziku su neki radovi...........na sajtu.

Vumi
01.02.2005, 01:38
Imas onu prvu adresu od Kellico, tamo mozes naci dosta detektora i opreme, jedino sto je problem oko slanja i carine....

rammstein
01.02.2005, 22:53
Ma samo sam hteo da vidim o cemu se radi,tj sta ima na tom sajtu......inace za kupovinu bolje je i lakse ovde u Swiss,ili u Nemackoj.........

Vumi
01.02.2005, 23:08
Imas pravo, samo ako se ima vezica nekakva, cijene su mnogo povoljnije tamo nego ovdje kod nas u evropi...

rammstein
01.02.2005, 23:37
Ma u pravu si.Secas se ono kada sam napisao za Garett 2500 kolika mu je cena u Swiss.E taj isti detektor kosta u nemackoj kod onog prijatelja ciju sam adresu negde naveo u forumu,oko 500f manje plus sa njim dobijam i dve sonde i jednu specijalnu antenu do 4,5m dubine,i ne placam porez tj 16% manje od ukupne cene.Mada i ovde u Swiss preko nekih veza mogu da dobijem neki popust ali nije to to.

bandito
03.02.2005, 19:38
Garrett 2500 costa u Evropu min. 1200 EURO ,cena 500f e FAKE ! Sa standartnim open center coil Garrett 2500 e ,,gola voda" :) Edinstveno s DEEPTECH search coil radi dobro .
Bandito2 e hit v Bugarsko i koshta samo 175 EURO - (cena za Makedonia,Yugoslavia ,Bosta i Hercegovina)

Vumi
03.02.2005, 22:48
Pa dobro, jel se mogu znati neke od ****kteristika toga detektora. Da li je neko radio bilo kakav test sa njim i sl. Ne bi bilo lose ako bi se o tome napisala koja rijec...

rammstein
04.02.2005, 00:03
[QUOTE=bandito]Garrett 2500 costa u Evropu min. 1200 EURO ,cena 500f e FAKE ! Nismo se razumeli dobro.Ja nisam rekao da kosta 500f,nego da je jeftiniji u Nemackoj za 500f,nego u Swiss.Drugo ti Bandito detektori o kojima ti pricas,su meni potpuno nepoznati na trzistu.Bez obzira sto su jeftini,ja se licno ne bih usudio da kupim tako nesto.Ipak se drzim one stare narodne"Ako neznas sta je dobro,onda pitaj sta je skupo".Jer ako gledamo sdruge strane detektor koji kosta pr 1500evra i detekror koji kosta 200 ne mogu biti isti po ****kteristikama,ni po kojim drugim stvarima i funkcijama. :bash:

Vumi
04.02.2005, 00:27
U cemu je problem ? :shocked1:

rammstein
04.02.2005, 00:30
Ma nema problema,nego pokusavam nesto da objasnim bandito............. . :26: :26: :26: :26:

Vumi
04.02.2005, 00:36
Ako je nesto u vezi funkcija na forumu samo reci, mozda ja mogu da vam pomognem. Bandito je koliko mi se cini Bugarin i ima male poteskoce sa nasim jezikom- ipak mu dobro ide :eclipsee_

Vumi
04.02.2005, 00:37
Jesi li primjetio novu zvjezdicu ispod tvoga korisnickoga imena? Malo novine ne smeta :)

rammstein
04.02.2005, 00:43
primetio sam zvezdicu ja......izgleda da sam unapredjen.....dobio sam cin.......hi hi,ma zezam se.Hvala vumi...... :475: :475: :475: :475:

Vumi
04.02.2005, 00:47
Kao i u svim drugim forumima, po broju priloga raste i broj zvjezdica ;)

rammstein
04.02.2005, 00:48
Ako je nesto u vezi funkcija na forumu samo reci, mozda ja mogu da vam pomognem. Bandito je koliko mi se cini Bugarin i ima male poteskoce sa nasim jezikom- ipak mu dobro ide :eclipsee_
Ma nesto u vezi cena je doslo do nesperazuma.Ma nema veze sto je Bugarin,pored nas ce on nauciti sve..... :475: :475:

rammstein
04.02.2005, 00:50
Kao i u svim drugim forumima, po broju priloga raste i broj zvjezdica ;)Ma zezam se ja malo.........moram malo inace cu poludeti u ovoj zemlji...... :1545:

Vumi
04.02.2005, 00:50
Mozda se varam ali kada sam vidio njegovu email adresu pomislio sam da je prodavac detektora pa sam zato izbrisao onaj njegov prvi prilog......

Vumi
04.02.2005, 00:51
Ja sam u ovoj vec poludio, znaci ti imas jos sanse da se izvuces :krank2:

Vumi
04.02.2005, 00:57
Ne znam kako ali se jednom mom poznaniku desilo da je slupao firmin auto od jednoga zajednickog nam poznanika, posto nigdje ne radi sada prodaje svoja 2 detektora da bi platio stetu na autu. Ima Minelabov Sovereign XS 2 Pro sa 3 sonde, standardnim 8 i 10'' od minelaba i 15 WOT od Coilteka a drugi je XLT Spectrum od White's-a sa takodje 2 sonde.....

rammstein
04.02.2005, 00:57
Mozda se varam ali kada sam vidio njegovu email adresu pomislio sam da je prodavac detektora pa sam zato izbrisao onaj njegov prvi prilog......ma izgleda da mu je to bila samo inspiracija za nadimak.......

rammstein
04.02.2005, 01:01
Zivot je surov :1545: i pun iznenadjenja. :416: .......primer je tvoj prijatelj.

Vumi
04.02.2005, 01:12
Zao mi ga nekako, imao je svoju radnju za tetoviranje, propalo mu je, nigdje sad ne radi i jos to da mu se desi. Zadnji put smo isli zajedno u trazenje i njemu se posrecilo da nadje jednu kompletnu rimsku fibulu (nadam se da je nije ponio od kuce da bi mene nervirao)....ah da, bilo je to na "mom" polju....

flowerni
04.02.2005, 01:34
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine

rammstein
04.02.2005, 01:52
Sto se tice narucivanja postom mislim da to nije nikako moguce.Jer ako bi zeleo da preko interneta narucis nesto,prvi problem bi bio sredstvo placanja.Jer se to obicno radi preko Master ili Visa kartica.Ako bi uspeo taj problem da resis,onda bi ti se problem pojavio na samoj granici,tj prilikom ulaska posiljke u datu zemlju.Ako je to neka od bivsih republika Sfrj,utoliko je veci problem.Moj predlog ti je da preko nekog naseg zemljaka to narucis i da ti to on donese.Sto se tice cene nemogu ti nista reci u ovom momentu.Pogledacu pa cu ti javiti ili ces dobiti direktnu adresu pa pogledaj sam.Pozdrav rammstein.......... :nahrung00

rammstein
04.02.2005, 01:57
Nisam gledao sta ima na ovom sajtu,ali pogledaj ti mozda i nadjes to sto te zanimawww.fisherlab. com (http://www.fisherlab.com)

rammstein
04.02.2005, 02:29
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine
A jesi li ti mislio na fisherov model detektora 1212X............

flowerni
04.02.2005, 02:33
imaju gotove sisteme a ne samo sondu.

flowerni
04.02.2005, 02:34
od tog modela mi treba samo sonda,ne ceo detektor

rammstein
04.02.2005, 02:39
e pa tako onda.Zato sam te i pitao jer fisherov model 12x ne postoji postoji samo 1212x.Nista flowerni pogledacu za adresu na internetu ili cu se raspitati ovde u swiss ili u nemackoj pa ces dobiti odgovor.Ako nije tajna koliko si platio detektor

bandito
04.02.2005, 09:33
bandito2 nalazi silver denarius (roman imarie) na 30 sm u zemliu ,Garrett 2500 nalazi denarius na 24 sm u zemliu .Bandito e evtin zashto nema takvi extri (LCD ,da razpoznava Gold,Silver,Cu),no ima glubina cena mu e takva zashto se proizvodi u Bugarsko a ne u USA !

Vumi
04.02.2005, 10:21
Bandito, jesi li ti trazio sa tim detektorom? Da li si siprobao sve to sto proizvodjac navodi. Malo je detektora koji mogu denar da nadju na 30cm dubine, to se mora priznati. Ali nije samo to u pitanju- dubina, postoje jos mnoge druge stvari kad se govori o detektoru, kao sto su:

- ponasanje detektora na dosta zagadjenim zemljistima (mislim na zeljezni otpad i sl)
- mogucnost kompenzacije zemljista sa velikom mineralizacijom
- mogucnost raspoznavanja tog istog denara ako se nalazi odmah pored zahrdjalog eksera
- brzina kojom se moze traziti
-pin point
- diskriminator
- kako je detektor uopste uradjen (niko ne zeli da kada zamahne sa sondom recimo sa desna u lijevo da mu sonda odleti sa detektora i time pokida jos i kabal ;) )
- kolika je potrosnja strujee (koliko moze da radi sa jednim punjenjem baterija
- mogucnost servisiranja i nabavka dodatne opreme
- itd
- itd

Ne mogu sad da ocjenjujem taj detektor jer ga ne poznam, mozda je stvarno ok ali ako je tako ne vidim razloga da ga jos nigdje nisam vidio niti cuo da neko sa njim trazi. Dobra stvar je uvijek dobra stvar, niko ne pita da li je proizvedena u USA ili u Bugarskoj !!!

Vumi
04.02.2005, 10:37
Flowerni, gdje si cuo za tu sondu?

bandito
04.02.2005, 12:36
Admin vidim da si pameten chovek ...detektor ,,bandito"2 go ja proizvodim ,ako jelish ja mogu pratit ednu broiku FREE za testovanie ! Jelish ?
Samo dai adres .

bandito2 se proizvodi s raznim search coil

DD 24 sm - ona e perfektna na mineralizcii
Open center coil 24 sm - perfektna za mesta s jelezom
DD 28 sm - universal
DD 32 sm -universla
Open center coil 22x36 sm - dubina + perfektna za mesta s jelezom
DD 38sm - dubina - denar na 35 sm .

Vumi
04.02.2005, 12:52
Zdravo Bandito

Ako ti proizvodis taj detektor onda znaci da imas dosta iskustva oko detektora. Obicno proizvodjaci malo i pretjeruju oko mogucnosti svojih detektora. Volio bih znati da li imas iskustva i sa ostalim detektorima ili je to slucaj samo sa tvojim detektorima. Ako zelis ja mogu da otvorim jedan podforum u kojem ce teme biti testiranje raznih detektora i ako imas vremena i volje mozes da budes moderator u tom forumu. Bice mi drago ako pristanes na to. Dovoljno je da napises da li to zelis i forum je istoga momenta otvoren- hvala unaprijed...

bandito
04.02.2005, 18:21
Zdravo .
Nemam vremena u tom momentu da budem moderator ,sorry .Ako jelish moje da ima takva sekciq za testirovanie.Eto link na edan kolega ot Poland on e testiroval dosta detektori , skoro i ,,bandito"2 budet na tom saitu - http://www.polbox.com/d/dark/testy.htm#metoda

Ja sam imal dosta tetektora oven ,,bandito"2 u mom jivotu- Fisher 1266,White`s 6000DiPro
White`s XLT ,White`s DFX ,Explorer XS ,Garret 2500 GTI .Za mene iz fabrichne mashine White`s XLT (USA version) e nai glubinnii detektor (Shkotland version e gola -voda ),posle Garrett GTI 2500 s DEEPTECH search coil .Tako e protestiroval i moi kolega Dark (Piotr) iz Poland.
Admin
Dai tvoi adres

rammstein
06.02.2005, 20:50
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine
Flowerni pokusao sam da se informisem za tvoju sondu koju trazis ali nisam imao uspeha da je pronadjem.Nalazio sam neke sonde za fiserove modele,ali nijedna nije bila ona koju trazis.Pa me zanima gde si ti cuo za tu sondu......