PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : white's xlt programa ???


pufka
04.03.2007, 10:31
Prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma i one koje su mi pomogli oko trazenju nekih problema i vumija.Da kazem da sam uzeo white's xlt i sam dosta zadovolan za rad .Hawk stoji za dublje posto se sanjim nemoze redovno raditi.Problem je u tome sto je komplikovan ono sa programima nesto znam dosta sam sa interneta skidao ali koji je dobar to neznam trebam neko ko je probao neki program ili je sam napravio po svome i zna da je dobar za rad.Ako neko zna dobar program za njega neka mi pomogne.Jos jednom pozdrav svima i unapred hvala!

pdragan
04.03.2007, 22:48
POZDRAV Pufka.ipak si resio da uzmes neki detektor za povrsinsko traganje.imam program za slican model "eagle" koji je za sve terene,ali je najbolje da dobijes bas za XLT.drago mi je da si se vratio na forum,a nadam se da ima i nekih nalaza lepih.kad sve ocistis teren XLT-om posle sve predji detaljno hawkom,mora da padne nesto lepo sa dubine.pozdrav

pdragan
04.03.2007, 22:49
evo vumi mi dodao i cvarak jos.hehehe:00000441:

Enigma
05.03.2007, 01:20
Prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma i one koje su mi pomogli oko trazenju nekih problema i vumija.Da kazem da sam uzeo white's xlt i sam dosta zadovolan za rad .Hawk stoji za dublje posto se sanjim nemoze redovno raditi.Problem je u tome sto je komplikovan ono sa programima nesto znam dosta sam sa interneta skidao ali koji je dobar to neznam trebam neko ko je probao neki program ili je sam napravio po svome i zna da je dobar za rad.Ako neko zna dobar program za njega neka mi pomogne.Jos jednom pozdrav svima i unapred hvala!

Spectrum XLT koristim desetak godina, aparat je još uvijek u vrhu svoje kategorije ( kolko love tolko muzike ). Iz dugogodišnjeg iskustva s ovim detektorom savjetujem ti da sam kreiraš postavke za određeni teren.
To je jedini način da iz aparata izvučeš maksimum. Jednostavno rečeno da bi izvukao maksimum iz aparata ne postoji univerzalna šablona, odnosno program. Igraj se s postavkama i biti ćeš ugodno iznenađen. :)

pufka
05.03.2007, 08:51
Hvala svima poigracu se malo ovih dana sa programiranjem pa videcemo.POZDRAV SVIMA !!!!!

pdragan
05.03.2007, 11:28
nema sanse brate mili da se poigravas whitesovim modelima pogotovu xlt,dfx ili eagle.da je fisher pa i moze ali sa ovim aparatima mozes da se poigras i godinu dana ,nema sanse :) .bez startnog dobrog programa sa kojim mozes svuda nema sanse da radis.uzmi neki program koji je stabilan na svim terenima pa ga negde(na ravnicama)pojacavaj, za to su ti glavne funkcije AC,DC, PREAM GAIN,BLOCK EDIT.pogotovu u funkciji diskriminacije sa block editom mozes da smanjis ili pojacas detektor,ujedno sta da prihvati a sta ne.pozdrav

Enigma
06.03.2007, 20:29
Upravotako Dragane, sve se svodi na to da se modificira Relic Program. :)

pufka
08.03.2007, 19:49
Da ja isto radim najvise sa relic programom samo sto ac pojacam na 77 a dc do 39 a ono drugo neznam za sta je sto kaze pdragan PREAM GAIN,BLOCK EDIT i ostalo.Pa ako mi neko moze reci druge koje i kako postaviti i za sta su.POZDRAV SVIMA