PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Test iz Belgije


kratki
27.09.2007, 18:19
Tastiranje poznatih detektora u Belgiji. Testovi su obavljeni na istom terenu i na istim metama.
Steta sto nisu probali i Xp-eove detektore

laki
27.09.2007, 19:08
koki ,slabo se vide slike ...ili ja imam problem s vidom

zokioki
27.09.2007, 22:33
Da slike su male nevidi se nista!

miligor
28.09.2007, 07:07
Xp bi javio sigurno zlato i srebro na vecoj dubini, ali nesto mi se cini da su preterali za folise ili ja mozda gresim

kratki
28.09.2007, 09:25
Probajte ovako, mozda ce biti bolje:
http://www.detektoreninfo.d e/forum/viewtopic.php?t=3856

banebeograd
28.09.2007, 09:48
pa ima test i XP, samo je na drugoj stranici ovog testa,kliknite na download na desnom delu seste poruke od clana "hadrianus"



Hadrianus
Detektoren Profi
Anmeldungsdatum: 30.09.2003
Beiträge: 207
Wohnort: Hoensbroek (Heerlen) nicht weit von Aachen
Verfasst am: Mi Sep 27, 2006 1:58 pm Titel:

--------------------------------------------------------------------------------

Hi Nobody,

Nee du machst nix Falsch

Hier den Test mit der Goldmax und der Power.
--------------------------------------------------------------------------------
Testbaan14juli.pdf
Beschreibung:

Download
Dateiname: Testbaan14juli.pdf
Dateigröße: 47.48 KB
Heruntergeladen: 215 mal

na ovom testu su se xp power sa 22 i sa 27 sondama pokazali isto , kakva su vasa iskustva, da li je potrebno pored standardne 22cm sonde uzeti i neku vecu, i sta se time dobija/gubi/....

kratki
28.09.2007, 11:16
Hvala Bane!
Gmaxx II: http://www.detektoreninfo.d e/forum/viewtopic.php?t=3856&postdays=0&postorder=asc&start=15

Goldmaxx Power je malo nize na Download kao sto je vec Bane napisao.

Na ovom testu bili su fiksno zakopani predmeti, koji leze vec duze vreme. Probali su samo koji od aparata ima signal na tim dubinama a koji nema. Kako vidim Teso. Tejon, Min. Explorer-se, Gmaxx i Goldmaxx su se dobro pokazali. Sto se tice dubine Xp-eovih aparata sa standardnom sondom veoma su dobri, sa sondom od 27cm su jos jaci i ujedno pokrivaju vecu povrsinu. Na primer Goldmaxx sa standardnom sondom ima dobar signal kod denara na 20cm, sa 27cm sondom vec
24cm. Nalazio sam i folise na toj dubini bez problema. U svakom slucaju se isplati veca sonda, ali samo dupla DD. Spajderova se lose pokazala za dubinu dobra je za prljav teren.

kratki
28.09.2007, 11:41
ovi su bas bili vredni!
http://www.detektoreninfo.d e/forum/viewtopic.php?t=3856&postdays=0&postorder=asc&start=60

http://www.m-b-l.nl/mijnforum/viewforum.php?f=27&sid=24cb46dc579dc1be e716e3ab0450dc03

laki
28.09.2007, 12:11
izgleda da nemate drugo resenje nego da kupite TEJON

zokioki
29.09.2007, 23:38
Kada sam juce procitao test iz Belgije hteo sam cisto da proverim da li je stvarno tako ili mozda jos jedna reklama za neki detektor.
Uzeo sam jedan srebrni prstet skoro identican kao u njihovom testu,jedan Konstantinov folis iste dimenzije i otisao u dvoriste da proverim.
Minelab X-terra 70 i sonda 7,5 kHz u PATTERNS modu isto kao i u njihovom testu.
Zakopao sam prsten 10cm i dobio jasan signal,probao na 15cm i dobio signal.Onda sam probao na 20cm,onda vec pocinje krckanje,slabi signal se dobije tek kad vise puta predjem sondom levo-desno ali to nije to.
Probam folis na 14cm opet signal.
Zbunjen razmisljam ko njima steluje detektore,ako jedna osoba vrsi testove sa svim tim detektorima logicno je da rezultati nisu bas pouzdani.

laki
30.09.2007, 08:27
ma batali ove testove...najbolji testovi su ti kad odes na teren sa prijateljima koji imaju razlicite detektore i tad ih uporedis na potencijalne mete koje registruje ovaj ili onaj detektor...

Vumi
30.09.2007, 12:25
to si u pravu

zokioki
30.09.2007, 17:38
Potpuno se slazem,jedino se tako mogu uporedjivati detektori!!!!!

kratki
30.09.2007, 18:47
Kada sam juce procitao test iz Belgije hteo sam cisto da proverim da li je stvarno tako ili mozda jos jedna reklama za neki detektor.
Uzeo sam jedan srebrni prstet skoro identican kao u njihovom testu,jedan Konstantinov folis iste dimenzije i otisao u dvoriste da proverim.
Minelab X-terra 70 i sonda 7,5 kHz u PATTERNS modu isto kao i u njihovom testu.
Zakopao sam prsten 10cm i dobio jasan signal,probao na 15cm i dobio signal.Onda sam probao na 20cm,onda vec pocinje krckanje,slabi signal se dobije tek kad vise puta predjem sondom levo-desno ali to nije to.
Probam folis na 14cm opet signal.
Zbunjen razmisljam ko njima steluje detektore,ako jedna osoba vrsi testove sa svim tim detektorima logicno je da rezultati nisu bas pouzdani.

Zoki predmeti su bili fiksno zakopani i nisu zakopavani dublje ni plice u toku testa. Oni su hteli samo da uporede sto vise detektora i njihove mogucnosti na toj dubini. Probali su ima li detektor signal na toj dubni ili ne.Test su pravili tragaci koji su vec stekli neko iskustvo sa detektorima koje su testirali. Na testu nije bilo prodavaca detektora tako da se moze reci da je test napravljen bez ikakvih interesa.