PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : SVEMOGUCI MOMCI


belja
08.10.2007, 17:51
Bicu kratak:Dosli frajeri sa daljincem i poceli da ciste teren.Mali decak je cuvao ovce na terenu gde su frajeri ispitivali.Daljinac zapista frajer rokne motikom dva tri puta ispade tegla PUNA DUKATA.Ah samo toliko i dadose teglu punu dukata malom decaku koji srecan i radostan otrca kuci.OVO JE NAJVECE DA NE KAZEM STA STO SAM SKORO CUO:POZDRAV SVIMA NA FORUMU

baki022
08.10.2007, 17:56
Daljinac? mozda si mislio na Dubinac?

banebeograd
08.10.2007, 19:10
Daljinac? mozda si mislio na Dubinac?

eee bre baki imas daljince i dubince, daljinci vataju na par kilometara daljine a dubinci idu i do desetak metara dubine, inace u dodatnu opremu za uspesno traganje sa takvim uredjajima ide i mini bager, 150 kilograma plasticnog exxxploziva , knjiga protiv uroka, posebna mast za kicmu/javljaju se nesnosni bolovi od kopanja/,zavoji za zuljeve na rukama,i obavezno u zadnje vreme svi ti daljinskodubinski tragaci sa sobom nose vazelin i pakovanje kondoma, cisto da lakse "prime" zajebanciju kad se sa terena vrate suva qurca i mokrih opanaka a i da suljevi ne popucaju bas najstrasnije hahaha
a i te turske age su bili bas zajebane,stalno sam se pitao sta ce im onoliko tegli kad ono oni pojedu zimnicu pa lepo u teglu nabiju po kile dukata...
a rezultat toga je da sad vise niko nece da cuva ovce, svi traze nekake tegle pod zemljom...

Enigma
08.10.2007, 19:31
eee bre baki imas daljince i dubince, daljinci vataju na par kilometara daljine a dubinci idu i do desetak metara dubine, inace u dodatnu opremu za uspesno traganje sa takvim uredjajima ide i mini bager, 150 kilograma plasticnog exxxploziva , knjiga protiv uroka, posebna mast za kicmu/javljaju se nesnosni bolovi od kopanja/,zavoji za zuljeve na rukama,i obavezno u zadnje vreme svi ti daljinskodubinski tragaci sa sobom nose vazelin i pakovanje kondoma, cisto da lakse "prime" zajebanciju kad se sa terena vrate suva qurca i mokrih opanaka a i da suljevi ne popucaju bas najstrasnije hahaha
a i te turske age su bili bas zajebane,stalno sam se pitao sta ce im onoliko tegli kad ono oni pojedu zimnicu pa lepo u teglu nabiju po kile dukata...
a rezultat toga je da sad vise niko nece da cuva ovce, svi traze nekake tegle pod zemljom...

:totlach: :totlach: :totlach: Živio! :26:

fabijanus
08.10.2007, 19:59
eee bre baki imas daljince i dubince, daljinci vataju na par kilometara daljine a dubinci idu i do desetak metara dubine, inace u dodatnu opremu za uspesno traganje sa takvim uredjajima ide i mini bager, 150 kilograma plasticnog exxxploziva , knjiga protiv uroka, posebna mast za kicmu/javljaju se nesnosni bolovi od kopanja/,zavoji za zuljeve na rukama,i obavezno u zadnje vreme svi ti daljinskodubinski tragaci sa sobom nose vazelin i pakovanje kondoma, cisto da lakse "prime" zajebanciju kad se sa terena vrate suva qurca i mokrih opanaka a i da suljevi ne popucaju bas najstrasnije hahaha
a i te turske age su bili bas zajebane,stalno sam se pitao sta ce im onoliko tegli kad ono oni pojedu zimnicu pa lepo u teglu nabiju po kile dukata...
a rezultat toga je da sad vise niko nece da cuva ovce, svi traze nekake tegle pod zemljom...

.....Bane svaka ti cast , svaka ti dala ....pogodio si u sustinu price ....majstore nema ti zamene ....:26: :totlach: :super: :super: :pray: :pray: :pray: :1761: :23_28_100 :23_28_100

belja
08.10.2007, 20:15
Covek od koga sam cuo ovu budalastinu kaze DALJINAC KOJI PICI NA 15 KM.Ma kako da ne.Pozdrav

baki022
08.10.2007, 20:19
... :10_9_137[

fabijanus
08.10.2007, 20:23
:sterb097: :smoke18: :smoke18: :00001801: :00001801: :36_1_10[1 :36_1_10[1 :10_1_131[ :36_11_2[1

baki022
08.10.2007, 20:26
Belja zato si ovde pa ces nauciti sve sto te interesuje.Naravno Vumi ce ti se izvinuti sto smo se malo nasalili na racun tvog posta.U svakom slucaju kao sto Bane rece daljinci i dubinci su za laike i sarlatane.Ima slucajeva kada se koristi dubinac(1-2 metra dubine)kada se pretpostavlja da bi tu mogla lezati ostava

miligor
09.10.2007, 12:37
Bane sve je to ok ali si zaboravio da treba i dobro nasapunjati machora i eto ostave

banebeograd
15.10.2007, 12:56
Bicu kratak:Dosli frajeri sa daljincem i poceli da ciste teren.Mali decak je cuvao ovce na terenu gde su frajeri ispitivali.Daljinac zapista frajer rokne motikom dva tri puta ispade tegla PUNA DUKATA.Ah samo toliko i dadose teglu punu dukata malom decaku koji srecan i radostan otrca kuci.OVO JE NAJVECE DA NE KAZEM STA STO SAM SKORO CUO:POZDRAV SVIMA NA FORUMU

klikni na ovaj dole link da vidis kako izgledaju te sprave /duboko daljinci/ iz snova kad ih otvoris, pa sam zakljuci da li sa njima mozes da uradis bilo sta...
http://geotech.thunting.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/escope20/index.dat