PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : legenda


cele
17.10.2007, 21:16
Tose Proeski,da cujem vasa misljenja.Ja kazem steta,steta, steta

Vumi
17.10.2007, 22:46
Jeste steta, ali da je vozac vozio normalno mozda se nista nebi desilo...izivljavanj e na putu svakome jednom izadje na nos. Znam da on nije vozio ali je mogao bar uticati na vozaca....steta jeste...

sirmium
17.10.2007, 22:48
Nek mu je laka crna zemlja !

cele
17.10.2007, 22:58
i ja mislim isto da je izivljavanje na putu,da je mogao 500 vozio bi 500 ,Tose je dozvolio da ga pogresan covjek vozi.

pdragan
18.10.2007, 00:01
jos uvek se nezna sta se desilo,istraga je u toku ,tako da je glupo napadati coveka.ovo je nesto kao i sa princezom dajanom"pijan vozac",tesko bih poverovao da tako profesionalni vozac moze sebi da dozvoli da bude pijan.
a TOSE ,stvarno steta !!!

imperator16
18.10.2007, 16:47
Kad se desi ovakva nesreca uvek je kriv sofer ili pilot to je najlakse reci....?sto ne znaci da nije tako ali i sad to nije ni toliko bitno.Tose je otiso i nista ga nece vratiti...stvarno velika STETA....!nema sta drugo reci,nek mu dusa pociva u miru.....AMIN

maestre
18.10.2007, 22:23
Prevelika šteta ! :388:

Enigma
18.10.2007, 22:29
Toše je bio izuzetno nadaren glazbenik, i neka mu je laka crna zemljica, na našu žalost Bog želi imati svoju dječicu pored sebe. :36_1_44[1

rajan
19.10.2007, 00:44
bez obzira na auto, vozaca ili nacina voznje od sudbine se nemoze pobeci. nek mu je vecna slava

ЛазарС
19.10.2007, 10:45
Kad god (i koja god) mlada osoba nastrada - šteta je i tužno je. Ono što je povezano sa ovim slučajem a što me prilično nervira, jeste fama koju političari u Makedoniji pokušavaju da iskoriste (dani žalosti, posthumna odlikovanja, hvalospevi i govori...). Sa druge strane: Lazar Ristovski jedva da je spomenut kada je skoro preminuo a sa umetničke strane je gromada u odnosu na pokojnog Proeskog. Nije u u pitanju "državni mentalitet", već dodvoravanje masi koje se svugde u svetu naveliko zloupotrebljava. Tada se veličaju (a i stvaraju) nečije zasluge koje za života preminulog skoro niko nije spominjao, od zabavljača nastaju umetnici, od krimosa - zaslužni gradjani, od partijskih despota ili njihovih poslušnika - patriote i filantropi... Ne smem zamisliti šta bi ovi u mojoj Srbiji napravili da negde pogine ona "iz Žitorađu".