PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Ostavljena zena


Stef74
06.11.2007, 22:39
Prilikom kratkog izlaska danas u sumi posle rucka, evo sta sam pronasao.
Bilo je zakopano ili baceno pa propalo samo u zemlji, Najverovatnije posle razvoda sa muzem zena bacila sve njegove poklone i vencanu burmu a ja naravno sve to nasao.

fabijanus
06.11.2007, 22:52
Prilikom kratkog izlaska danas u sumi posle rucka, evo sta sam pronasao.
Bilo je zakopano ili baceno pa propalo samo u zemlji, Najverovatnije posle razvoda sa muzem zena bacila sve njegove poklone i vencanu burmu a ja naravno sve to nasao.

ebote a ja toliko trazio a ti nasao ..........

Fallen Angel
06.11.2007, 22:52
Dobar ulov, takve stvari se tesko nalaze :D

zeljketa
06.11.2007, 23:15
Fino,fino Stef.Cestitam!:)

Pretorijanac
07.11.2007, 00:33
Iskreno govoreći, više mi miriše na neko zlodelo nego na ostavljenu ženu.
Pošto si ti našao, znači da je tačno! Zločin se ne isplati.

gasser
07.11.2007, 11:54
Pretorijanac točno je da se zločin ne isplati, ali koliko je naših nalaza posljedica i ponekad nekog davnog zločina?

Pretorijanac
07.11.2007, 15:15
Pretorijanac točno je da se zločin ne isplati, ali koliko je naših nalaza posljedica i ponekad nekog davnog zločina?
Potpuno si u pravu. Zasigurno bar pola ostava potiče iz takvih dogadjaja.

Htedoh reći, zločin se ne isplati, bar ne toliko koliko šetanje sa detektorom. :)

Ja lično sam osetljiv samo na jednu vrstu dragocenosti. To su dragocenosti "pozajmljene" iz crkve.
Ja sam kolekcionar mnogo više nego tragač i bio sam više puta nuđen takvim komadima, pretežno od srebra.
Iako nisam neki vernik, to ne praktikujem.

Enigma
07.11.2007, 16:44
Ja vjerujem da je ovo ispalo nekom tatu dok je bježao glavom bez obzira. :totlach: :26:

banebeograd
07.11.2007, 21:49
ma ljudi nije sve tako crno, gledajte to malo drugacije recimo ....
moguce i da je neka snajka to skinula pre nego se u sumici porvala sa svalerom , naisao neki kamper pa ovo dvoje zbrisali , a nakit nisu mogli vise da nadju...

bokiii
07.11.2007, 23:15
Ja vjerujem da je ovo ispalo nekom tatu dok je bježao glavom bez obzira. :totlach: :26:

kao na primjer nekom balkanskom klanu poslije posjete zlatarnici?:)

fabijanus
07.11.2007, 23:23
ma ljudi nije sve tako crno, gledajte to malo drugacije recimo ....
moguce i da je neka snajka to skinula pre nego se u sumici porvala sa svalerom , naisao neki kamper pa ovo dvoje zbrisali , a nakit nisu mogli vise da nadju...

..........Bane eboga ti valjda nece zlatninu sa sebe skidati u sumi kad se nabrzinu rva sa tipom .....Bane , Bane desu tvoje misli ........

banebeograd
07.11.2007, 23:28
..........Bane eboga ti valjda nece zlatninu sa sebe skidati u sumi kad se nabrzinu rva sa tipom .....Bane , Bane desu tvoje misli ........

hehehe ma mora da je mnogo strasna ljubav bila, pa da ga zena ne provali ako ga svalerka izgrebe po ledjima ova je poskidala sve sa sebe ukljucujuci i zlato

laki
07.11.2007, 23:40
ma da je ne pojedose sumske zveri, a ovo su samo njeni ostaci...a i stef se je uvalio u ovo ,poseduje vazne dokaze ...:red_eyes:

Enigma
07.11.2007, 23:59
ma da je ne pojedose sumske zveri, a ovo su samo njeni ostaci...a i stef se je uvalio u ovo ,poseduje vazne dokaze ...:red_eyes:

Izgleda da se Stef prav-zdrav uvalio u problem. :totlach: :totlach: :26:

Stef74
08.11.2007, 00:00
jes bogami pomisleh najednom sad cu da naletim na lesh. :26:
Eh Katrin, Katrin ko li te ostavi i razocara da pobacas svo zlato sa sebe,( jer na burmu i na srebrni privezak pise to ime)

Enigma
08.11.2007, 00:19
jes bogami pomisleh najednom sad cu da naletim na lesh. :26:
Eh Katrin, Katrin ko li te ostavi i razocara da pobacas svo zlato sa sebe,( jer na burmu i na srebrni privezak pise to ime)

Stef, mislim da je tvoja teorija naj realnija, pošto si nakit pronašao u šumi, mislim da je napuštena Koka sa babom vračarom obavila crnu magiju u korist nevjernog ebača i bacila čini na jadnika, da mu se nikad više ne digne na nikoga osim nje jadne, ponižene i osramoćene. :totlach: :) :26: