PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Novi izgled foruma


Vumi
07.01.2008, 15:41
Odlucio sam kompletno promijeniti izgled ovog naseg foruma. Nova 2008 treba takodje da donese nekakve promjene, pa sam odlucio da se to desi i ovdje. Cim uspijem sve dovesti u red (dugmici itd, treba da budu na nasem jeziku), postavicu novi izgled pa vi odlucite da li vam se svidja ili ne a ako se svidi onda ce i ostati. Moje lico misljenje je da je novi stil (izgled) ljepsi i dosta moderan (uradjen je extra za ovu skriptu) dok je trenutni samo standardni izgled sa promijenjenim bojama i sl.
Recite da li ste za to da se izgled mijenja ili vam ovaj stari jos nije dosadio?

Marisav
07.01.2008, 15:49
Posto sam relativno kratko na ovom forumu, predlazem da se jave
visemesecni ili dugogodisnji stalni clanovi. Njihovo misljenje je mnogo bitnije.
Inace meni se svidja ova vrsta foruma, posebno ove strelice koje ukazuju na novi odgovor u temi.
Veoma je pregledan i jednostavan.
Pozdrav svima.

Vumi
07.01.2008, 18:21
Na dnu foruma imate opcije za prebacivanje iz staroga u novi stil (izgled) foruma. Prebacite u Cybor Dark izgled i dajte svoje komentare. Postoji jos par sitnica koje treba uraditi (bolje receno gresaka) a ticu se polja za prijavu (gore desno se pokazuje greska) i jos sta se usput pronadje.
Interesuje me samo kako vam se svidja uopsteno ovakav izgled.
Hvala unaprijed na komentarima!!!

Enigma
07.01.2008, 18:24
Zašto mijenjati nešto što je odlično urađeno i prepoznatljivo u svkom pogledu. :26:

Vumi
07.01.2008, 18:31
Ne znam, stari izgled mi je nekako "prazan"...

laki
07.01.2008, 18:31
ne menjaj nista vumi bolje je ovako! meni je novi prazan i podseca me na strane forume...

Vumi
07.01.2008, 18:31
Koliko mogu primjetiti sa ovim izgledom kompletan forum radi brze

zeljketa
07.01.2008, 18:32
Ja sam "starog kova"i misljenja sam da nesto ne treba mjenjati dok dobro sluzi.Ves dugo imam isti televizor,u autu jos kasetofin,a u krevetu istu zenu.Meni ove modernije stvari izgledaju nekako"hladno"

Vumi
07.01.2008, 18:34
Bas ste tvrdokorni :)

fabijanus
07.01.2008, 18:40
Ja sam "starog kova"i misljenja sam da nesto ne treba mjenjati dok dobro sluzi.Ves dugo imam isti televizor,u autu jos kasetofin,a u krevetu istu zenu.Meni ove modernije stvari izgledaju nekako"hladno"

...zeljo , zeljo pa kud bas spomene zenu

fabijanus
07.01.2008, 18:43
Ne znam, stari izgled mi je nekako "prazan"...

vumi odluci najbolje sam jer i sam placas ... nazalost ....

Marisav
07.01.2008, 19:26
Ipak ne mogu da izdrzim i moram da kazem da je ovaj stari izgled mnogo mnogo lepsi. Eto moj glas za ovu verziju.

pdragan
07.01.2008, 19:33
pozdrav vumi,nova verzija je isto lepa,ali mislim da je ova stara u stilu naseg hobija ,tako da glasam za staru:)

pike.sch
07.01.2008, 19:42
Mozda je bolje da postoje istovremenom obe verzije pa sta ko voli.U stvari ti si domacin ove kuce mi smo ti samo gosti pa ti odluci.A ako si neodlucan stavi na glasanje pa nek vecina odluci.

perun
07.01.2008, 19:58
Uvjek volim nesto novo, izazov nabija adrenalin kao i nas hobi. Glasam za novi izgled iako ga nisam ni pogledao.

Vumi
07.01.2008, 20:06
Pa pogledaj ga :)

perun
07.01.2008, 20:14
Dodjoh vidjeh i rekoh moderno futuridsticki moze samo moramo u stilu promjeniti i nase slicice.

kratki
07.01.2008, 22:55
Posto sam navikao i znam sve gde se sta nalazi na starom mozda bi bilo bolje da tako i ostane. Ali brzo se uci, tako da bi i novi izgled isto bio zanimljiv.

galbin
08.01.2008, 12:22
buce malo teze dok se smadjem oko funkcija ali u sustini svidjamise a na tebi je da odlucic staces i kako vumi

banebeograd
08.01.2008, 12:50
aaaauuuuuu brate Vumi, kad sam prebacio na onaj cybor dark na trenutak mi se ucinilo da sam usao na neke od sajtova sa temom crne magije:00000659: , nemoj majke ti da menjas ovo sto izgleda bas tako da vec sa naslovnom stranom pokazuje posetiocim na kakvom su sajtu, ili bar ostavi opciju izbora, pa ko hoce nek pegla preko one nove forme
pozzzzzzz

zeljketa
08.01.2008, 17:56
Vumi sta se ovo forum razvukao?Da bi mogao da citam tekstove moram da koristim misa i da "saram"tamo-vamo.Nije valjda da cu morati kupovati veci monitor?

zeljketa
08.01.2008, 18:27
Vumi sta se ovo forum razvukao?Da bi mogao da citam tekstove moram da koristim misa i da "saram"tamo-vamo.Nije valjda da cu morati kupovati veci monitor?

Sorry,do mene je:)

gasser
08.01.2008, 18:28
Vumi ništa ne mijenjaj. Dok se mi stari članovi prilagodimo, opet ćeš ponuditi nešto novo, a onda opet sve iz početka. Znam da si čovik od ideja, ali ovo staro rješenje je stvarno dobro.

Vumi
08.01.2008, 19:00
Ovo novo rijesenje ima i gresku koju jos ne mogu da otklonim a pored toga treba i prevod dugmica da se uradi itd itd. Problem je u tome sto mi PhotoShop strajkuje i ne mogu vise njime da radim (bice da nije kako treba krekovan :)).

Marisav
08.01.2008, 20:09
Ovo novo rijesenje ima i gresku koju jos ne mogu da otklonim a pored toga treba i prevod dugmica da se uradi itd itd. Vumi, mi koji zagovaramo staru verziju smo srecni zbog toga. :00000441:

Spencer
08.01.2008, 20:48
Zašto sam sebe mučiš... Super je i ovako. Ono što je dobro, ne mora se menjati. Kvalitet traje... Član sam mnogo foruma, obišao sam ih na hiljade i ovaj spada ujedne od najboljih, po pitanju dizajna, po pitanju svega... Jedino što može (ali ne mora) da se promeni su nemačke reči

Vumi
08.01.2008, 21:32
Gdje ima jos njemackih rijeci? Zamolio bih svakoga da svaku frazu, koju pronadju na njemackom jeziku prijave da bih je preveo...vjerovatno je ostalo nakon update-a tj doslo je novih.

Vumi
08.01.2008, 22:13
Da li svako od vas vidi u gornjem desnom uglu, raznorazna slova i kodove tipo, vase "korisnicko ime(odjaviti se)" i sl.gluposti....misli m na forum u novom izgledu?

zeljketa
08.01.2008, 22:50
Da li svako od vas vidi u gornjem desnom uglu, raznorazna slova i kodove tipo, vase "korisnicko ime(odjaviti se)" i sl.gluposti....misli m na forum u novom izgledu?
Kod mene nema.

Vumi
08.01.2008, 22:57
Pa sad nema, otklonjeno je :)

Pretorijanac
09.01.2008, 04:53
Imam dobru volju da pomognem.
Ako se slažeš šaljni mi dugmiće.
Trebaće mi i prevod za ove začkoljaste nemačke reči. :)

KOMITSKI
09.01.2008, 07:25
Ja sam ovde novica, ali cu ipak da kazem svoje misljenje. :)
Forum je odlican i stvarno me je odusevio. Nemam bas mnogo slobodnog vremena, ali uvek kad ga imam, citam postove i teme su vrlo interesantne. Zasluzujes svaku pohvalu! Osim, naravno, za zatvaranje teme o Pop Martinu Himovicu koja je bila izgleda najposecenija i najneiscrpnija tema, a najbolje se ne zatvara. :)
Ovaj stari izgled (stil) foruma je lep i ogovara osnovnoj temi foruma, a novi se nikako ne uklapa i ne bi licilo ni na sta da se stavi onaj novi cyborg skin na ovaj forum, po mom misljenju, naravno, koje ja ne zelim nikome da namecem. :)
Ako si resio da nesto poboljsas u novoj 2008. onda bi mogao da eventualno malo bolje sredis ove dugmice redom, jer se malo teze snalazim, posto sam nov, pa jos ne znam gde je sta.
Samo napred i svaka cast ! :)
Pozdrav !

Vumi
09.01.2008, 10:05
Cyborg natpisi jos treba da se promijene, na zalost PhotoShop mi ne radi vise (istekao mjesec dana za testiranje :)) zajedno sa dugmicima i ostalim glupostima na njemackom jeziku. U svakom slucaju ostace oba izgleda pa neka svako izabere koji mu se vise dopada. Stari izgled ce ostati osnovni, dok ce novi morati da se ekstra izabere (jer ste vi to trazili :)).

Pretorijanac, imam kompletnu datoteku sa Photoshop materijalom koja se koristi za ovaj novi izgled, mogu ti je poslati ali se bojim da je preteska. Da ti saljem pojedinacnu dugmad nema svrhe jer neces moci nista uraditi osim da mazes i farbas po njima sto mogu i sam :) (tako su uradjena neka koja su vec na nasem jeziku). Ako ti nije puno neka 2-3 MB, mogu da ti posaljem emailom a ti onda samo zamijeni tekstove (naravno dobices za svaki dugmic i prevod :)). Vjerovatno se razumijes u rad sa PhotoShopom i znas, da kada sve tekstove izmjenis, trebas izabrati opciju da sve to "memorises za web". Pokusao sam sa programom GIMP, koji takodje moze nesto slicno kao i photoshop, na zalost nije bio u mogucnosti (ili ja).

Pretorijanac
09.01.2008, 14:49
Če da bude sredženo!
Nego imam jedan mali program od koga imam onoliko koristi.
3D GIF Designer, 1.76 mb, ako želiš poslaću ti.
Jako ga je teško preuzeti sa mreže.
Egzotika živa. :)

Vumi
09.01.2008, 15:22
Posalji ali samo ako se moze instalirati na nasem ili njemackom jeziku :). Poslao sam ti email!

kele 78
13.01.2008, 19:15
Da iskoristim priliku da cestitam svima novu godinu i ostale praznike pozelim .zdravlja pre svega i naravno puno dobrih pronalazaka.

Ovaj novi izgled foruma mi se kao i vecini ostalih clanova mnogo manje dopada da ne kazem ne dopada jer se prvo nemogu snaci a drugo pa Mnogo je brate moderan treba se navici...Rekao bih da pripada novom veku