PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Teorija zavjere


perun
09.01.2008, 19:16
Gdje su pahulje zivci rade sve zaledjeno? Izgleda da sam ja uveliko krivac sa par komentara koji su doveli do interesantne rasprave. ( Put rimskih careva ) Interesuje me dali se to sve moze bez vrijedjanja prevesti na jednu naucnu raspravu iz koje bi svi naucili po nesto. Da sve onu sto se navodi u raspravi ima svoj dokaz ili nesto slicno samo da nebude tra la la.

Enigma
09.01.2008, 20:31
Gdje su pahulje zivci rade sve zaledjeno? Izgleda da sam ja uveliko krivac sa par komentara koji su doveli do interesantne rasprave. ( Put rimskih careva ) Interesuje me dali se to sve moze bez vrijedjanja prevesti na jednu naucnu raspravu iz koje bi svi naucili po nesto. Da sve onu sto se navodi u raspravi ima svoj dokaz ili nesto slicno samo da nebude tra la la.

Perune moj, zahvaljujući razno - raznima, tra la la teorijama i sotonom inspiriranim tisućljetnim stanjima, ovaj je svijet tu gdje jest, na rubu kataklizme. :26:

perun
10.01.2008, 00:42
Nazalost, ali ipak se netreba predati ja cu biti najsretniji ako se dokazu piramide u Visokom, Vincansko pismo itd. Ne kazem da pobjednici nepisu istoriju ali dokle tako izgleda da sam ja jedan veliki utopista sa puno zelja. Samo da mi se snijeg otopi, odoh ja u njive i sume .

kratki
10.01.2008, 01:12
To sa sumama i njivama svima nama fali kako mi se cini.Nismo dugo izlazili na teren pa je se nervoza uvukla medju nama. :388: Bolje cuvajte snagu za neke druge prilike nego za ovakve rasprave. Ima nas razlicitih to ce uvek tako biti. Treba nam malo toplog vremena, par suvih dana, neka flasica mucenice u unutarnjem dzepu i sve ce biti kako treba.:marc3::26:

Enigma
10.01.2008, 18:20
To sa sumama i njivama svima nama fali kako mi se cini.Nismo dugo izlazili na teren pa je se nervoza uvukla medju nama. :388: Bolje cuvajte snagu za neke druge prilike nego za ovakve rasprave. Ima nas razlicitih to ce uvek tako biti. Treba nam malo toplog vremena, par suvih dana, neka flasica mucenice u unutarnjem dzepu i sve ce biti kako treba.:marc3::26:

Ovo zimsko vrijeme koristim za detaljno čišćenje, restauraciju i proučavanje pronađenog, a to mi je jako uzbudljivo, na taj način ubijam dosadu i nervozu. :):26: