PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Fibule


pike.sch
05.02.2008, 23:19
Perune dobar ti je predlog da sve fibule budu na jednom mestu kako bi svi zajedno uzivali makar na slikama ako nemozemo da ih imamo u rukama. Imam nekoliko u arhivi u kompjuteru sto sam pokupio na internetu pa da ih postavim a vi ostali ubacite sve sto imate da budu na jednom mestu

pike.sch
05.02.2008, 23:23
2 deo

pike.sch
05.02.2008, 23:28
3 deo

pike.sch
05.02.2008, 23:38
4 deo
ako hocete jos samo recite sutra ce biti jos sad je kasno treba spavati.

Vumi
05.02.2008, 23:47
Ako vec zelis imati sve fibule na jednom mjestu onda neka to budu one koje ti imas ili koje si sam nasao. Sa interneta kupiti slike nije bas najzdravije, vjerujem da to znas i sam. Pored toga, ako zelite imati sve na jednom mjestu, onda bi trebalo i uz svaku da se naznaci o kome se periodu i o kojoj se vrsti radi, cisto da informacije budu potpune. Iz svih ovih razloga, nema potrebe da ubacujes vise fibule koje si pokupio sa neta a ujedno zamoljavam i sve ostale da ne dodju na ovakvu ideju.

perun
06.02.2008, 00:03
Pa mislim da nije zgoreg ni ovo cisto radi uporedjivanja, ako je legalno.

IVLIANVS
06.02.2008, 01:02
Ako vec zelis imati sve fibule na jednom mjestu onda neka to budu one koje ti imas ili koje si sam nasao. Sa interneta kupiti slike nije bas najzdravije, vjerujem da to znas i sam. Pored toga, ako zelite imati sve na jednom mjestu, onda bi trebalo i uz svaku da se naznaci o kome se periodu i o kojoj se vrsti radi, cisto da informacije budu potpune. Iz svih ovih razloga, nema potrebe da ubacujes vise fibule koje si pokupio sa neta a ujedno zamoljavam i sve ostale da ne dodju na ovakvu ideju.


Mislim da je super ideja ovo sa fibulama.Zasto ne postavljati slike fibula sa neta?

pike.sch
07.02.2008, 21:58
Ako vec zelis imati sve fibule na jednom mjestu onda neka to budu one koje ti imas ili koje si sam nasao.
Sa interneta kupiti slike nije bas najzdravije, vjerujem da to znas i sam. Pored toga, ako zelite imati sve na jednom mjestu, onda bi trebalo i uz svaku da se naznaci o kome se periodu i o kojoj se vrsti radi, cisto da informacije budu potpune. Iz svih ovih razloga, nema potrebe da ubacujes vise fibule koje si pokupio sa neta a ujedno zamoljavam i sve ostale da ne dodju na ovakvu ideju.
Evo dve koje sam ja nasao. A zanimljivo je sto sam ih nasao u sred leta kada su bile temperature preko 40 i to na terenu pored same raskrsnice u kukuruzima koji su bili veci od mene. Poranio sam u 4 ujutro i do 9 samo te dve fibule.

Primetio sam da je na forumu ubacivano sve i svasta sa intreneta, znam da nije zdravo. Ja sam samo hteo to sto ja imam da podelim sa vama svima iz dobre namere.

kratki
07.02.2008, 22:22
Preuzimanje slika sa neta je zabranjeno i kaznjivo ako je neko zastitio te svoje slike i moze doci do velikih komplikacija. Zato bolje nemojte to raditi!

perun
07.02.2008, 22:26
Pa ako je tako moderatoru izbrisi a ostavi domace.

pike.sch
07.02.2008, 23:00
:3_12_27v[:wos_armeeIzbrisite sve slike skidane sa interneta ako je tako da nas nebi sve pohapsili.
Zastiticu i ja moje slike. Gledanje jedne moje slike kostace 10 :36_1_36[1 pa vi gledajte koliko ce vas to kostati:7_15_6v[1:36_11_6[1:00000442:

Enigma
07.02.2008, 23:51
Mislim da je super ideja ovo sa fibulama.Zasto ne postavljati slike fibula sa neta?

Ova je nekad bila moja, gdje ju samo pronašeee.... :totlach: :26:

miligor
08.02.2008, 08:22
Ja moram malo da vam kukam, trazim skoro dve godine i nasao sam preko 200 fibula ali sve bez igle. Proslog vikenda je isao drug na teren samnom pa je hteo da isproba moj aparat i cim je krenuo nadje fibulu sa iglom. Sta vise da vam kazem........

pike.sch
08.02.2008, 10:21
Ja moram malo da vam kukam, trazim skoro dve godine i nasao sam preko 200 fibula ali sve bez igle. Proslog vikenda je isao drug na teren samnom pa je hteo da isproba moj aparat i cim je krenuo nadje fibulu sa iglom. Sta vise da vam kazem........
Ja sam za 7 godina imao samo desetak celih fibula. Moj drugar sa kojim idem ponekad na teren skoro svaki put nadje zakopcanu fibulu. Toliko ga hoce da se skoro lepe na njegovu sondu to je prosto neverovatno koliko ih nalazi. Kako ja u sali kazem zbog njega su cene fibula toliko pale da su obicne skoro dzabe.

perun
08.02.2008, 13:16
Ako su lijepe interesantne nema veze sto nemaju igle pa neprodajemo ih vec cemo da uzivamo u slikama. Ja cu uskoro moje da uslikam i postavim ovde okrenucu ih tako da se nevidi onaj dio gdje fali igla. Ko ce znati ako nekazem.