PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : MINEORO - ima li neko


nikolic
13.05.2008, 13:26
Dali neko poseduje Mineoro detektor, kakva su iskustva raditi sa njim, dali vredi?

Nigrianvs
14.05.2008, 04:51
Nevredi;)

banebeograd
14.05.2008, 08:15
Nevredi;)

ih bre rajko, pa znas i sam da nije bas da ne vredi, sve zavisi iz kog ugla razmatras ...
recimo ,
-mineoro ima dovoljno veliku sirinu rada/prakticno idealnu/i uz
-nisko teziste obezbedjuje dobar balans i postojanost na stajacoj poziciji,
-optimalnu tezinu/prilicnu/ ,
-ergonomiju za koriscenje /ultra moderna drska/,
odmah zatim tu je i
-kompas kojim ovaj aparat uz blagu asistenciju nekog gps-a mozes navesti tacno na unapred odredjenu poziciju
e sad rezime,
sve ove gore pomenute vrline ne bi bile realne bez pominjanja i po neke mane,
naime,
drveni deo cesto zna da posle nekog vremena provedeneog u vlaznim uslovima podruma pomalo propadne pa ga valja na vreme servisirati i drvo zastiti
e sad da ne bi bilo zabune,
podrum je uz supe, terase a bogami i vesernice osnovno mesto prebivalista ovog velicanstvrnog uredjaja gde njegovi kvaliteti dolaze do punog izrazaja,
osnovna funkcija je sta ???
pa svaka domacica bi mogla da vam na osnovu funkcionalnosti mineora da tacan odgovor.one se prosto kunu u mineoro....
dakle mineoro je odlicna zamena za KAMEN ZA KUPUS,
jeste da kosta kao neka garsonjerica u unutrasnjosti, ali kvalitet kupusa nadomescuje i cenu, i zivce i vreme provedeno dok se do ovog uredjaja dodje....
naravno ovo je samo moje skromno misljenje proizislo iz poznavanja nekolicine vajnih domacica koje svoj zivot vise ne bi mogle ni da zamisle bez mineora....

Stalker
14.05.2008, 19:34
Ja sam mislio da sam samo ja slikovit kad sam opisivao puls ar II, al si me Bane nadmašio.

nikolic
14.05.2008, 22:41
A jeste li ga testirali na terenu? Pokazuje li bilo sta?

Vumi
14.05.2008, 23:06
..pa bane rece da je dosta osjetljiv na vlagu :)..zar to nije dovoljno?

crni
15.05.2008, 00:00
Joj Bane dokle da te ucim da se kupus stiska kamenom a ne ivericom! Inace je mineoro u drvenoj kutiji dok su rucica za nosenje i prednji kao i zadnji panel plasticni.

eclipse4
15.05.2008, 00:27
hehehe,nadjite na yutube clipove vezane za mineoro,ima da otkinete kako aparat radi,odusevio sam se.....covek seta po komsiluku sa njim masuci levo i desno kad ono gle cuda pred sam kraj neke engleske trave,malte uz temelj kuce,na pristojnoj dubini negde do m*da iskopa zlatnik........zamis lite......koliko li su ti amerikanci siromasni ljudi kad od celog onog komsiluka niko u kuci nije imao ni zlatan prsten!!!nego je covek u zemlji morao da nadje zlatnik......sto je najgore samom testu prisustvuju i gospodin alonso i damasio ili kako li se vec zov....e, u stvari...ima jos bolja fora na kraju....kaze da nemorate ni iz auta izaci,dovoljno je da startujete auto dok vam drugar drzi uredjaj na suvozacevo mesto i vi samo vozite dok ne zapisti.....

ukucajte yutube pa na search mineoro i videcete izuzetno smesan klip.....

banebeograd
15.05.2008, 09:37
Joj Bane dokle da te ucim da se kupus stiska kamenom a ne ivericom! Inace je mineoro u drvenoj kutiji dok su rucica za nosenje i prednji kao i zadnji panel plasticni.

aaaa bruder negro,
pa to je onaj multipraktik mineoro,
ultra lagane ,super izdrzljive,ergonomsk i oblikovane plasticne rucke za nosenje
i prednji i zadnji plasticni paneli pogodni da se unutrasnjost u zavisnosti od potrebe posebne optereti dodatnom tezinom recimo betonskom plocom sa planinsko-livadskim koncentratom miomirisa u sebi a koja se opciono narucuje da bi kupus imao poseban i ukus i miris...

Ljuba
15.05.2008, 19:13
Drage kolege pustite coveka nek se sam uveri da li mineoro moze nesto naci.Silno ce se iznenaditi kad vidi da je bacio novac uzalud.ovo je pod pretpostavkom ako ga ima.

crni
15.05.2008, 23:34
Koliko neki uredjaj zaista vredi moze se svako uveriti tek onda kad isti i poseduje i koristi ga na terenu i vidi njegove realne mogucnosti ili nemogucnosti!

eclipse4
16.05.2008, 02:02
aaaa bruder negro,
pa to je onaj multipraktik mineoro,
ultra lagane ,super izdrzljive,ergonomsk i oblikovane plasticne rucke za nosenje
i prednji i zadnji plasticni paneli pogodni da se unutrasnjost u zavisnosti od potrebe posebne optereti dodatnom tezinom recimo betonskom plocom sa planinsko-livadskim koncentratom miomirisa u sebi a koja se opciono narucuje da bi kupus imao poseban i ukus i miris...



mmmmmmmm......i miris........i ukus......don.....ku pus.......

nikolic
16.05.2008, 19:29
Ne, nemam ga, ali kada sam ga prvi put video na internetu mislio sam da su konacno izmislili aparat bas onaj koji mi najvise odgovara, i po dubini, i po daljini, i po ceni?? Ali vidim da konacno: Suvise bi bilo lepo da bi bilo istinito!!!

eclipse4
17.05.2008, 02:42
zar jos niste gledali clip na youtube????

Enigma
17.05.2008, 03:23
zar jos niste gledali clip na youtube????

Mi iz vukoebine nemamo ...DSL, pa nam je youtube nedostupan. :foto:

laki
17.05.2008, 08:34
ja sam juce gledao to na youtube ,gde moku da kupim tu spravicu ,svidja mi se?!:10_1_116[

belja
24.10.2009, 22:17
Covek je posetio sajt da se informise a ne da ga vi kao neki da ne kazem sta ovde provocirate.Kao vi znate sta je Mineoro.

Vumi
24.10.2009, 22:39
Nakon 1 godinu 5 mjeseci i 7 dana se neko sjetio ove teme :)

Nigrianvs
24.10.2009, 23:22
:totlach::26:

Vumi
24.10.2009, 23:26
Upravo sam odgledao snimak na youtubu....pa ovo je strasna masina, raskopase covjeku dvoriste radi jednog obicnog zlatnika, ccc. Da su ovo uradili u mome dvoristu ja bi im ovaj aparat strpao u ...... :)

Vumi
24.10.2009, 23:30
Meni je jedno uvijek bilo interesantno i ujedno nelogicno. Ne razumijem, zasto oni koji prave ove "daljince" i sta ti ja znam kako da ih nazovem, uopste prodaju te naprave. Ja ako bih otkrio nesto takvo ja to nebih nikome pricao i samo bih se setao okolo i povadio bih svo zlato sam. Zasto bih sebi pravio konkurenciju? Ovo jos nikako da skontam...bice da su ljudi previse dobri i zele sa svima da podijele te srecne trenutke. Cek malo, ako su tako dobri i zele svoju srecu da podijele sa drugima, zasto onda uzimaju velike pare za te "naprave"? Pa svejedno imaju dovoljno para od silnog pronadjenog zlata. Jel moze neko malo da razjasni sve ovo?

pike.sch
24.10.2009, 23:39
Pa ljudi su sve povadili iz zemlje u svojoj okolini pa ga zato prodaju da i drugi vade ako imaju sta da vade. Ne kudite konja kojeg niste jahali dok ne probamo neznamo da li valja. Jedva cekam da neko sa foruma kupi azdaju pa da nam podeli misljenje, jedva cekam.

Nigrianvs
25.10.2009, 00:28
E kam srece da su to u mome dvoristu uradili
ustedeo bih par stotina eurica za kopanje temelja :totlach:

Enigma
25.10.2009, 02:28
Podajm sofisticirani detektor od vazdazelene vrbovine, "Money maker".
Ti spavaš a on pravi lovu, cijana zanemariva, 5 499,99 €. :totlach: :26:

banebeograd
25.10.2009, 08:45
Covek je posetio sajt da se informise a ne da ga vi kao neki da ne kazem sta ovde provocirate.Kao vi znate sta je Mineoro.
ajde druze beljo, prosvetli nas svojim iskustvom i znanjem o mineoru , pa svi smo tu da nesto naucimo ...
ps. imam jedan mineoro koji je pre nekog vremena sa sve carinom i porezima placen preko 10 000 evrica, ali bi ga vlasnik rado ustupio za cetvrtinu te cene nekome kome ce doneti srecu i bogatstvo a meni odagnati bolove u glavi i promaju u dzepu...
Ne kudite konja kojeg niste jahali dok ne probamo neznamo da li valja. Jedva cekam da neko sa foruma kupi azdaju pa da nam podeli misljenje, jedva cekam.
eeee moj dobri i posteni pike,
iznenadio bi se kad bi znao koliko ponosnih vlasnika mineora i slicnih skalamerija ima na ovom forumu,
zbog straha od zlih i opakih sila podzemlja oni se ne javljaju i javno ne hvale svojim aparaturama a jos manje nalazima ...
Podajm sofisticirani detektor od vazdazelene vrbovine, "Money maker".
Ti spavaš a on pravi lovu, cijana zanemariva, 5 499,99 €. :totlach: :26:
auh cika Enigma , pa gde nadjoste tako jeftino tu spravu, pa to je prakticno dzabe,
da li dolazi u obzir da kupim desetak komada i da time ostvarim pravo na popust:totlach:

Enigma
25.10.2009, 22:50
Trebam pet ipo somova za limeno magare, kada si ti u pitanju može i više komada za istu lovu, ljudi smo. :totlach: :26: