PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Rade, gdje si ?


Enigma
12.06.2008, 01:08
Ode nam forum stranputicom, vraćaj se da ga stavimo na tvrdo tlo, kroz komunkaciju, zezanciju i zaebanciju, ostade samo nas nekolicina dobročudnih i dobronamjernih cinika. Ako treba, plaćam i prevoznu kartu da se vratiš. :totlach: :26:

banebeograd
12.06.2008, 01:15
ma tamo kod njega je sad fudbalski raj, pa ima vise posla nego obicno, zato i ne stize na forum...

Enigma
12.06.2008, 01:23
Ebiga Bane, biće da je tako. Rade kupi perje šest mjeseci, a nakon toga se zaebava i uživa. Šta bi dao da sam na njegovom mjestu. :) :26:

Vumi
12.06.2008, 11:37
dobar izbor foruma za ovo pitanje, haha. Rade se sada samo znoji od posla, navalili stranci, sta da se radi :)

Nigrianvs
12.06.2008, 14:08
Pozdrav druzino:26:. Uh navalili stranci na (Picu) konda je za dzaba. U Becu je ludnica ovijeh dana, pre neki dan pobedili Hrvati svabove (basmi je drago) navio sam za nase, taj dan bi covek pomislio da je u Hrvatskoj a ne u Becu. Juce Turci pobedili pa opet ista slika; zastave, galama ,sviranje ,duvanje,pistanje do rane zore a ja nemogu oka sklopiti od posla koda ce smak sveta svi bi nesto da nabodu ovijeh dana:totlach:.Detekt or mi je u autu za svaki slucaj, ali ebiga kadgod sam van beca na sljakanju pada kisa. Prosle nedelje sam bio stotinak kilometara od beca u blizini jednog dvorca na poslu celih 10 sati mucenickog cekanja, pa kad je svanulo krenem uz potok nebil nesto izdetektorisao? i tako odmakose od auta nekih dva km. kad se spustila neka kisurina ma prava provala oblaka(ebemti srecu):totlach:Ali nisam jedini skvasio:totlach: i... kolegica kad je napokon posle deset sati ocajnickog obradjivanja paulilusa u histericnom uskakanju u auto bilia je toliko iscrpljena da je jedva hodala a Venus joj je bio toliko nadoso kao grba kod kamile:totlach:.Eto vecinom mi svaki radni dan/noc tako prodje.Ponekad pogledam postove kad se nadje koji minut vremena, jos dva meseca pa dizem sidra put panonskih ravnica. Pozdrav:26:

Enigma
12.06.2008, 15:12
Važno je da si ti nama živ i zdrav. :26:

kratki
12.06.2008, 22:06
Dobro je dok razvozi PICE sta ce biti kad pocne da ih mesi.....

Nigrianvs
13.06.2008, 18:38
:totlach: e onda ce ostanem bez a;jca:totlach::26:

tragac
13.06.2008, 22:57
Samo ti "mesi" Rade jedino pazi na kumicu da ne pogresis ko onaj mali u varljivom letu 68'