PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : PP poruke


I.Dzon
23.07.2008, 00:03
Pozdrav Vumi.Jedno pitanje od mene : da li ces pustiti ponovo na koristenje privatne poruke?

Enigma
23.07.2008, 00:25
Mislim da neće jer je PP zlorabljena za vrijeđanje, ako netko želi nekomu ebati majku neka postavi svoju e-mail adresu i zamoli dotičnoga da mu se javi. :totlach:
Na žalost, takvi smo kakvi jesmo. :) :26:

I.Dzon
23.07.2008, 01:39
Zar nije moguce blokirati korisnika koji vredja pomocu PP ili javno.Sasvim prosto.

Vumi
23.07.2008, 12:07
Nije moguce jer ja ne mogu kontrolisati i znati sta ko kome pise u tim porukama. Na taj nacin je forum izgubio jednog Terminusa, jednog ovog ili jednog onog...

I.Dzon
23.07.2008, 19:05
Naravno da mozes znati ako ti recimo ja (neko mi poslao pretecu ili bas uvredljivu poruku--ovo je primer niko mi nije uputio takvo nesto)prosledim orginalnu i vidis o cemu se radi.Tada imas uvid i mozes sprovesti odredjene sankcije prema onome ko vredja ili nesto slicno.

I.Dzon
23.07.2008, 22:34
Vumi pusti ove poruke ako neko pocne vredjati iskljuci ga i tacka da vise nemoze pristupiti forumu.Potrebne su nam covece kako javno da ostavimo mail adresu.Ebiga brate nisi fer.

eclipse4
24.07.2008, 01:32
Vumi pusti ove poruke ako neko pocne vredjati iskljuci ga i tacka da vise nemoze pristupiti forumu.Potrebne su nam covece kako javno da ostavimo mail adresu.Ebiga brate nisi fer.


na svakom forumu postoji jean mali detaljcic sto se tice P.P-a i zove se "prijaviti administratoru",znaci ukoliko primate bilo kakve ne odgovarajuce poruke vi obavestite administratora i on preduzima mere,ili postoji takodje detalj koji se zove "block user" to je opcija kojom vi blokirate korisnika cije vam se poruke ne svidjaju,mada ja znam sasvim drugu pricu zasto su ovde poruke ukinute......

rajan
24.07.2008, 01:43
na svakom forumu postoji jean mali detaljcic sto se tice P.P-a i zove se "prijaviti administratoru",znaci ukoliko primate bilo kakve ne odgovarajuce poruke vi obavestite administratora i on preduzima mere,ili postoji takodje detalj koji se zove "block user" to je opcija kojom vi blokirate korisnika cije vam se poruke ne svidjaju,mada ja znam sasvim drugu pricu zasto su ovde poruke ukinute......


ne samo ti, znaju svi zasto su poruke ukinute.

eclipse4
24.07.2008, 04:02
pa dobro,znaju mnogi......samo sto svako ima po neku verziju istine ;)

Vumi
24.07.2008, 12:49
E bas me zanima koje su to price, ajde napisite neku od njih...

I.Dzon
24.07.2008, 15:53
Ma pusti vise price.Nisi mi odgovorio na moj post.

tragac
24.07.2008, 21:51
Moze li mi neko objasniti u cemu je zamka kod davanja e-mail-a?Da li li zbog ovoga hobija i lakseg ulazenja u trag od strane:3_12_27v[ ili je nesto drugo u pitanju.
Ja licno mislim da obzirom na sve prislusne uredjaje koji postoje,ako li neko samo prdne kako netreba eto mu belaja na vratima pa objavio on e-mail ili ne.
Ipak bih molio nekog astarijeg clana ili administratora da malo pojasni???

I.Dzon
24.07.2008, 22:09
Iz vise razloga pa i tog sto si ti Tragac naveo.Preko maila moze doci do svih podataka o doticnom pogotovo ako ima ulz u visi nivo.Pozdrav .

eclipse4
25.07.2008, 01:28
Iz vise razloga pa i tog sto si ti Tragac naveo.Preko maila moze doci do svih podataka o doticnom pogotovo ako ima ulz u visi nivo.Pozdrav .

ne lupetajte o mailovima i o bilo cemu,svakog sekunda mogu reci ko koji ip kompjutera ima i da vam kazem i broj stana u kome zivite....tako da "njima" ne trebaju vasi mailovi da bi dosli do podataka.....prosto. ..

I.Dzon
26.07.2008, 00:10
Ma pusti vise price.Nisi mi odgovorio na moj post.Yahvaljujem se Vumiju i ostalim moderatorima sto su ponovo pustili privatne poruke.Mogli bi i vi ostali biti zahvalni.Vodite od sada pa u buduce sta ce te pisati jedni drugima.PP poruke nekom znace punoradi informacija raznog karaktera.Pozdrav i jos jednom hvala.

rajan
26.07.2008, 01:00
ne lupetajte o mailovima i o bilo cemu,svakog sekunda mogu reci ko koji ip kompjutera ima i da vam kazem i broj stana u kome zivite....tako da "njima" ne trebaju vasi mailovi da bi dosli do podataka.....prosto. ..

eklipse prijatelju kako ces to da uradis?. ajde probaj na meni tj. napisi moju adresu, ulicu broj na kuci...

eclipse4
26.07.2008, 01:13
eklipse prijatelju kako ces to da uradis?. ajde probaj na meni tj. napisi moju adresu, ulicu broj na kuci...

javi mi se na mail da ti objasnim,posto si prvi pitao.....ovde nije mesto za to....

laza_4@yahoo.com...

veruj mi mozda nisam ja jedini ovde koji to moze...

rajan
26.07.2008, 01:19
ajd proveri postu!