PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : NAUTILUS METAL DETEKTOR


apostata
14.11.2008, 09:25
Da li neko ima iskustva sa Nautilus MD?
Ponesto sam procitao o njima ali me interesira licno iskustvo.

Enigma
14.11.2008, 18:49
Detektori se izrađuju po narudžbi i čeka se na isporuku, odustao sam od narudžbe modela DMC II Ba i pripadajuće četiri sonde radi višemjesečnog čekanja na isporuku i na svoje veliko zadovoljstvo kupio sam DFX 300 sa super teškom Super sondom, ali sam nabavio i super lagane sode za ovaj model. ;)
Na ovom linku možeš saznati nešto više o modelu DMC II Ba:http://www.detektoreninfo.d e/forum/viewtopic.php?t=693 :) :26:

apostata
14.11.2008, 19:39
Meni odgovaraju vise ovakvi jednostavni detektori (bez displeja i puno programiranja).Sprem am se da sledece godine, nakon 12 god. pauze, ponovo krenem tako da imam vremena i za cekanje da se izradi. Zasto si hteo 4 sonde (vidim da imaju 6,8,10 i 15``), ide li to u nekakvom kompletu? Treba li se naruciti jos nesta pored sondi i slusalica?
Hvala na odgovoru.

Enigma
14.11.2008, 20:03
U kompletu ide sonda koju izabereš, ta je sonda tvornički uigrana s aparatom, a ostale kupuješ po volji i to je sve. :26:

laki
14.11.2008, 21:33
sto ste zapeli za taj nautilus ,sta on ima sto ovi drugi nemaju ,zna li neko?:red_eyes:

Vumi
14.11.2008, 21:41
Kako nema, baterije mu se nalaze na donjoj strani elektronike, sto je dobro u slucaju da ga spustis na mokru podlogu (automatski se operu od blata), ako ti detektor prestane raditi, okrenes ga i odmah vidis koja ti baterija fali tj koju si negdje izgubio. Dobro je i to sto koristi najjeftinije baterije od 9V (samo 4kom), dobro je sto ima metalni saraf za pricvrscivanje sonde jer ako ga kojim slucajem polomis, lako nadjes zamjenu...ma ima toga koliko hoces :)

Enigma
14.11.2008, 23:01
Kako nema, baterije mu se nalaze na donjoj strani elektronike, sto je dobro u slucaju da ga spustis na mokru podlogu (automatski se operu od blata), ako ti detektor prestane raditi, okrenes ga i odmah vidis koja ti baterija fali tj koju si negdje izgubio. Dobro je i to sto koristi najjeftinije baterije od 9V (samo 4kom), dobro je sto ima metalni saraf za pricvrscivanje sonde jer ako ga kojim slucajem polomis, lako nadjes zamjenu...ma ima toga koliko hoces :)

Oko sokolovo, ni to mi nikako nije leglo. :totlach: :26:

apostata
15.11.2008, 08:58
Na vise foruma ga hvale da ide dublje od ostalih MD.

laki
15.11.2008, 09:18
Na vise foruma ga hvale da ide dublje od ostalih MD.

prijatelju batali to cudo:26:
pozzzz

apostata
15.11.2008, 13:15
Dogovoreno. Hvala na dobrom savetu. Da Enigma nije poslao onu nemacku stranicu i Vumi zapazio sve one neverovatne manjakavosti .... potonuo bih "20 000 milja ispod mora" zajedno sa Nautilusom.
Hvala svima.
Pozdrav (kapetan Nemo)