PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Detektor


sagan_sirmium
14.01.2009, 23:59
koji bi mi detektor preporucili za podrucje Srema?
neki pocetnicki i ne tako skup.
Poznavajuci forumase vrlo brzo ce se nakupiti odgovora :)
pozzzzz za sve.

sirmium
15.01.2009, 00:04
Ja sam ti vec napisao PP!

Nigrianvs
15.01.2009, 18:14
Za podrucje SREMA!!! trebaobiti neki dubinac ili skener hahahah. Uzmi odma profi masinu, sta dase zezas i takoces za koji mesec traziti da kupis nesto jace i bolje,. A narocito ako trazis u sremu gde se vec decenijama rade tereni tu ti samo pomaze nesto jace.:26:

Enigma
15.01.2009, 21:10
Za podrucje SREMA!!! trebaobiti neki dubinac ili skener hahahah. Uzmi odma profi masinu, sta dase zezas i takoces za koji mesec traziti da kupis nesto jace i bolje,. A narocito ako trazis u sremu gde se vec decenijama rade tereni tu ti samo pomaze nesto jace.:26:

Jedini ga ubi u startu, :totlach: Za početak nabavi vrhunski aparat, kao što bratić reče, a vrijeme će učiniti svoje na tvoje zadovoljstvo. :) :26:

Vumi
15.01.2009, 23:33
Koliko sam ja mogao vidjeti ljetos na godisnjem odmoru, oni tamo oru li oru i ne pronalaze nista. Ja nebih bio ja kada nebih probao sto i oni pa zagazih u duboku brazdu iza traktora. Na kraju sam izasao i poceo pretrazivati kao uvijek, povrsinski dio zemljista...tu slucajno pronadjoh jedan srebrni prsten i jedan ili dva folisa, prije nego sam prokuvao na nekih 40°C i pobjegao u hlad...to je bio i kraj trazenja. Ja mislim da je najbolje da se covjek raspita za naseg radeta i kuda se on krece, jer tada smo sigurni da tamo nema vise nista za pronaci. Covjek hvata i ptice u letu, samo da ima prsten na nozi :)

Nigrianvs
16.01.2009, 03:10
Vumi:totlach::totlac h::26: