PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Kibiceri


Enigma
12.03.2009, 00:32
Zanimljivo, trenutno je na portalu 12 kibicera. Osjećam se glupo i nelagodno. :totlach: :) :26:

banebeograd
12.03.2009, 00:44
Zanimljivo, trenutno je na portalu 12 kibicera. Osjećam se glupo i nelagodno. :totlach: :) :26:
zamisli da su kibicerke i bice ti lakse hihiihih

Enigma
12.03.2009, 00:45
Draga gospodo, registrirajte se i učestvujte. Čega se sramite ? :) :26:

Enigma
12.03.2009, 00:48
zamisli da su kibicerke i bice ti lakse hihiihih

Jedini, dao Bog da su kibicerke. :) :26:

banebeograd
12.03.2009, 00:52
ma one su 100% ,
ako imaju neki problem oko registracije rado cu im ostaviti broj mog mobilnog da mi se jave
i da ih uputim kako se sve oko registracije na forum brzo svrsava:totlach:

Enigma
12.03.2009, 01:00
Bojim se da se radi o studentima s foruma gdje si održao kvalitetna predavanja o realnosti i oni sada gaze stopama svojeg mentora i gurua, na žalost jako su sramežljive, odnosno sramežljivi. Nemaju muda, bilo bi ugodno iznenađenje da ih steknu. :) :26:

Vumi
12.03.2009, 10:00
Dosta tih "kibicera" otpada na razne pretrazivace :)

Pretorijanac
12.03.2009, 12:40
Slažem se. Pravi pretraživači i email harvesteri. :26:

pike.sch
12.03.2009, 13:01
Moram priznati da sam i ja bio kibicer dva meseca dok se nisam prijavio. Citao sam onako u arhivi crno na belo.:26:

Enigma
12.03.2009, 20:39
Istina je da je dosta slučajnih, pola ih je stalnih. :) :26:

Vumi
12.03.2009, 20:42
^Vjerujem da ima dosta i stalnih, samo ne zele da se prijave. Vjerovatno im je problem sto ne mogu vidjeti fotke :)

Enigma
12.03.2009, 21:14
To si dobro osmislio. :) :26:

alesmaher
12.03.2009, 21:31
ja mislim zato sto mi amateri pochetnici imamo nedostatak informacija :-) +neznanje +
pa zbog toga iz nesigurnosti se ne ukljucivamo u resprave u kojim je lakse citati

Vumi
12.03.2009, 21:54
Alesmaher, niko od nas nije savrsen i zato smo tu da diskutujemo. Ovdje ima dobro upucenih ljudi a ima i onih koji to nisu. Niko nikome ne smeta i to je najbitnije. Slobodno pitaj sta te drago, samo bih te zamolio da pitanja postavljas u pravi dio foruma tj u dio na koji se to pitanje odnosi (vremenski).

Enigma
12.03.2009, 22:29
Pasivnost nikuda ne vodi, aktivirajte se diskutirajte i učite. Većina članova su čisti amateri i veliki zaljubljenici u ovaj hobi. :) :26:

Nigrianvs
12.03.2009, 22:47
Pasivnost nikuda ne vodi, aktivirajte se diskutirajte i učite. Većina članova su čisti amateri i veliki zaljubljenici u ovaj hobi. :) :26:
Bratic! Potpuno si u pravu:):26:

pike.sch
15.05.2009, 21:10
Odem danas na jedan slican forum poput ovoga na kome su neki clanovi kao i ovde sa istim korisnickim imenom kad nemoze se uci na forum ako sam neregistrovan. To mi se svidelo pa shodno ovoj temi bih voleo da cujem vase misljenje. Dali treba nesto da se zastiti od kibicera. Ja bih licno da se zastite, to jest da budu dostupni za citanje samo regitrovanim korisnicima pod forumi praistorija, rim, srednji vek. Misljenja sam da kibiceri osim sto nemogu da vide slike nebi trebali ni da citaju o nasim nalazima. Ostalo bih im pustio da citaju.

Vumi
16.05.2009, 10:00
Malo je problematicno zakljucavanje foruma za kibicere jer ih imamo i medju registriranim clanovima. Mole da ih registriram i onda nikada ne napisu ni jedan prilog, procitaju ili vide sto im se cinilo zanimljivo i vise se ne pojave. Kada ih izbrisem nakon par sedmica neaktivnosti, javljaju se sa drugim imenima za novu registraciju ili kukaju kako su zaboravili lozinku pa nisu mogli da se prijave i sl gluposti (lozinka se dobija automatski, ne mora se meni za to slati email).

acervonec
16.05.2009, 21:26
Ja bih licno da se zastite, to jest da budu dostupni za citanje samo regitrovanim korisnicima pod forumi praistorija, rim, srednji vek. Misljenja sam da kibiceri osim sto nemogu da vide slike nebi trebali ni da citaju o nasim nalazima. Ostalo bih im pustio da citaju.

Mislim, da to nije dobra ideja. Mi nismo skriveno društvo niti ekskluzivni klub. Ovo je otvoren forum, nema potrebe, da se nešto krije. Treba naglasiti, da postoje i forumi, koji ne kriju ništa, niti fotografije. Vumijev je dakle u toj stvari negde između... Svako može pratiti diskusije, a ako želi videti slike, se registruje - mislim, da je to dovoljno. Ograničavanje bi možda značilo manje kibicera, ali i manje potencialnih članova. Novi članovi dolaze iz redova posjetilaca ili putem osobne "reklame". Prvi su mi zanimljiviji, jer unose različite poglede. Ne želim, da bi to bio forum neke zatvorene grupe, u kojoj se svi poznaju i međusobno samo hvale. Različiti stavovi i diskusije su dobrodošli. Verovatno se registruje tek svaki 100 posjetilac, zato bi manji broj značio stagniranje. Sa druge strane bi se radoznali kibiceri još uvjek mogli registrirati i zbog toga bi imali još više pasivnih članova. I meni nije prijatno, kada sam okružen samim posetiocima, ali to samo po sebi nije ništa loše. Pravo pitanje se glasi, kako ih privuči mjeđu aktivne članove. Možda imamo rezerve u početnoj stranici...

laki
16.05.2009, 22:19
o ovome sam i ja razmisljao i imam slicno ako ne i isto misljenje kao i aservonec...od koga se mi krijemo i zasto bi se krili !?

eclipse4
17.05.2009, 01:29
Mislim, da to nije dobra ideja. Mi nismo skriveno društvo niti ekskluzivni klub. Ovo je otvoren forum, nema potrebe, da se nešto krije. Treba naglasiti, da postoje i forumi, koji ne kriju ništa, niti fotografije. Vumijev je dakle u toj stvari negde između... Svako može pratiti diskusije, a ako želi videti slike, se registruje - mislim, da je to dovoljno. Ograničavanje bi možda značilo manje kibicera, ali i manje potencialnih članova. Novi članovi dolaze iz redova posjetilaca ili putem osobne "reklame". Prvi su mi zanimljiviji, jer unose različite poglede. Ne želim, da bi to bio forum neke zatvorene grupe, u kojoj se svi poznaju i međusobno samo hvale. Različiti stavovi i diskusije su dobrodošli. Verovatno se registruje tek svaki 100 posjetilac, zato bi manji broj značio stagniranje. Sa druge strane bi se radoznali kibiceri još uvjek mogli registrirati i zbog toga bi imali još više pasivnih članova. I meni nije prijatno, kada sam okružen samim posetiocima, ali to samo po sebi nije ništa loše. Pravo pitanje se glasi, kako ih privuči mjeđu aktivne članove. Možda imamo rezerve u početnoj stranici...

1000% ispravno razmisljanje i konstantacija....sla zem se...

Vumi
17.05.2009, 11:06
Ovako, nas ovdje ima trenutno 153 registrirana clana..manje vise, svi su aktivni, neko vise neko manje. Do sada izbrisanih, neaktivnih clanova, ima vise od 1000. Od tih 1000, bio je prilican broj onih koji su posjecivali forum ali nisu napisali ni jedan prilog...na kraju su i oni izbrisani. Ovdje je iskljucena mogucnost automatskog registriranja jer su u zadnje vrijeme poceli nenormalno da se registriraju spameri. Sada mogu samo da se registriraju oni koji se licno obrate meni, bar znam da se radi o ljudima a ne softwerima za te stvari. Ako i ti novi ne daju nekakav normalan odgovor na pitanje zasto hoce da se registriraju (tipa, nemam odgovora i sl), ne bivaju registrirani. Oni novi koji se registriraju a ne napisu ni jedan prilog za nekih 10 dana, i oni bivaju brisani (prilikom registracije ih uvijek upozorim da ce se to desiti). Vecina njih zeli samo da vidi fotke i to je sve, neki opet zele iz saasvim drugih razloga da se registriraju a te stvari ne zelim ovdje imati itd itd. Ljudi znaju biti do te mjere pokvareni da je to cudo, klece i mole za registracijom, objasnis im sve kako treba da se radi i sta se smije a sta ne smije, oni pristanu i na kraju u prvom prilogu prekrse pravila. Oni na sve pristaju samo da bi na kraju ostvarili ono sto su zamislili....recimo ostavili nekakav oglas i sl. Fotke se i dalje nece vidjeti za neregistrirane i tako ce i ostati.

pike.sch
17.05.2009, 13:29
Acervonec, samo sam pod utiskom slicnog foruma koji je samo za registrovane. Pozitivci su uvek dobrodosli i oni koji znaju nesto i oni koji bi da nauce. Mene brinu negativci i protivnici detektorasa. Mislim da bi se smelije pokazivali nalazi ovako se mnogi boje da pokazuju vrednije stvari. Mnogo puta sam se dvoumio dali da postavim neki lep nalaz ali sam ipak odustajao jer ipak neko nas posmatra (cia, bia, udba, lopovi, kriminalci, politicari, vanzemaljci(?) ...)

Vumi
17.05.2009, 13:35
Mislis ako bi forum bio zatvorenog tipa da te niko nebi mogao posmatrati? Jel mislis da ih tamo sve poznajes (na nekom drugom forumu) pa si slobodniji da postavljas fotke? Ako mislis na forum na koji ja mislim, meni je sve jasno :441:

Cezar Veliki
17.05.2009, 16:53
Acervonec, samo sam pod utiskom slicnog foruma koji je samo za registrovane. Pozitivci su uvek dobrodosli i oni koji znaju nesto i oni koji bi da nauce. Mene brinu negativci i protivnici detektorasa. Mislim da bi se smelije pokazivali nalazi ovako se mnogi boje da pokazuju vrednije stvari. Mnogo puta sam se dvoumio dali da postavim neki lep nalaz ali sam ipak odustajao jer ipak neko nas posmatra (cia, bia, udba, lopovi, kriminalci, politicari, vanzemaljci(?) ...)

he he
ima istine :00000506:

Enigma
17.05.2009, 21:59
Ebiga, ja tu i tamo postavim poneko smeće da se razbije monotonija ili da se uklopim u određenu temu. Nastojim postavljati samo kvalitetne ili slabo zastupljene nalaze na forumima. Legalno je posjedovati, pogotovo ako je registrirano, no nastaje pi_zdarija kada te ulove na terenu, znači pokazao komad smeća ili nešto pristojno, ista je procedura,
jasno da tovarima iskopanog blaga nije mjesto na portalu. :totlach: :26:

acervonec
17.05.2009, 22:21
jasno da tovarima iskopanog blaga nije mjesto na portalu. :totlach: :26:

jasno - svi znamo, kako izgleda zlatna cigla! to nikoga ne interesira... :nahrung00

pike.sch
17.05.2009, 23:03
Mislis ako bi forum bio zatvorenog tipa da te niko nebi mogao posmatrati? Jel mislis da ih tamo sve poznajes (na nekom drugom forumu) pa si slobodniji da postavljas fotke? Ako mislis na forum na koji ja mislim, meni je sve jasno :441:
Nisam clan tog foruma na koji mislimo i neznam vise sta da mislim.