PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Skup numizmaticara


Cezar Veliki
27.04.2009, 20:51
Idem sutra u 3 na skup numizmaticara u Beogradu
Ako ide jos neko neka se javi pa mozemo tamo da popijemo pice da se ispricamo?

Nigrianvs
28.04.2009, 18:42
Idem sutra u 3 na skup numizmaticara u Beogradu
Ako ide jos neko neka se javi pa mozemo tamo da popijemo pice da se ispricamo?
Koji skup nuizmaticara i gde? mslis li na nuizmatcko drustvo srbije u klubu gluvonemih ? moras malo dati vise iformacija o tome skupu ako hoces da se sretnes sa kolegama :) :26:

Miki
28.04.2009, 20:41
rade , nemojmo tako - osim odrzavanja sajma numiznatike 4 puta godisnje postoji i klub numizmaticara i oni imaju osim toga nedeljno ili mesecno svoje sastanke ,
ljudi nisu gluvonemi a i da jesu neka ih .. :)

eclipse4
28.04.2009, 21:25
Koji skup nuizmaticara i gde? mslis li na nuizmatcko drustvo srbije u klubu gluvonemih ? moras malo dati vise iformacija o tome skupu ako hoces da se sretnes sa kolegama :) :26:

APSOLUTNO SI U PRAVU.....

pdragan
28.04.2009, 21:31
e rade ,rade. u beogradu se odrzava svakog utorka skup numizmaticara pored hotela slavija. lako je tebi tamo,kad imate skupove svaki dan :)) hehehe.salim se

Cezar Veliki
28.04.2009, 22:47
Srpsko numizmaticko drustvo odrzava sastanke
Svakog utorka od 15 sati u Svetog save 16-18 II u Beogradu
Mogu fine stvari da se kupe i prodaju

eclipse4
28.04.2009, 22:53
Srpsko numizmaticko drustvo odrzava sastanke
Svakog utorka od 15 sati u Svetog save 16-18 II u Beogradu
Mogu fine stvari da se kupe i prodaju

e to je vec informacija ;) :26:

Nigrianvs
29.04.2009, 19:58
rade , nemojmo tako - osim odrzavanja sajma numiznatike 4 puta godisnje postoji i klub numizmaticara i oni imaju osim toga nedeljno ili mesecno svoje sastanke ,
ljudi nisu gluvonemi a i da jesu neka ih .. :)
Miki ocigledno da necitas sve sto sam napisao. Skup nuizmaticara se odrzava u prostorijama "Gluvo nemih" A nisu tragaci gluvo nemi ,citaj malo bolje. Drugo skup se odrzava za sve koji neznaju svakoga utorka cele godine. A u tome klubu; Artefakti,novcici i sve ostal se prodaje a nikao "razmenjuje" bar ja to nisam primeo, to je ustvarnosti skup trgovaca i prodavaca i pokojega kibicera:26:

Nigrianvs
29.04.2009, 20:00
e rade ,rade. u beogradu se odrzava svakog utorka skup numizmaticara pored hotela slavija. lako je tebi tamo,kad imate skupove svaki dan :)) hehehe.salim se
:):26:

Nigrianvs
29.04.2009, 20:03
Jos jedan klub tragaca. U Macvanskoj Mitrovici preko save od sremse .m. Odrzava se sredom i nedeljom u vecernjim satima od 20h. pa do.............. Klub je inace u zadnjoj prostoriji jedne poznate kafane, koga zanima lako ce je pronaci:26:

perun
29.04.2009, 20:59
Rade jel ovo zezanje il ozbiljno u Macvanskoj. Cesto prolazim pa bih mogao svratiti.

Nigrianvs
29.04.2009, 21:16
Rade jel ovo zezanje il ozbiljno u Macvanskoj. Cesto prolazim pa bih mogao svratiti.
druze, nije zezanje. Ozbiljno je. Klub postoji vec preko 2 godine

Cezar Veliki
30.04.2009, 02:07
Jos jedan klub tragaca. U Macvanskoj Mitrovici preko save od sremse .m. Odrzava se sredom i nedeljom u vecernjim satima od 20h. pa do.............. Klub je inace u zadnjoj prostoriji jedne poznate kafane, koga zanima lako ce je pronaci:26:



Jel to sigurno?
Da ne bude da odem tamo a ono da nema nikoga :ssheep:

pike.sch
30.04.2009, 13:59
Sigurno postoji u Macvanskoj Mitrovici mada nikad nisam bio ali ima onih koji su tamo redovni. Postojao je i pre ali zbog raznih racija policije i raznih manestaljki prestajao je sa radom ali ponovo radi. Pre se zvao ako se ne varam Pertinax.

Miki
30.04.2009, 20:20
Miki ocigledno da necitas sve sto sam napisao. Skup nuizmaticara se odrzava u prostorijama "Gluvo nemih" A nisu tragaci gluvo nemi ,citaj malo bolje. Drugo skup se odrzava za sve koji neznaju svakoga utorka cele godine. A u tome klubu; Artefakti,novcici i sve ostal se prodaje a nikao "razmenjuje" bar ja to nisam primeo, to je ustvarnosti skup trgovaca i prodavaca i pokojega kibicera:26:


rade :) procitao sam dobro ne brini , a nigde ne pise sta si ti 'mislio' vec to sto si napisao.
pratim tvoje postove i cesto ima 'repova' na njima -svejedno dokle na tim 'repovima' ne stoji cedulja sa ispisanom uvredom nastavi i dalje .. znam da ti mozes zaista biti zabavan i bez toga :)))

Nigrianvs
01.05.2009, 04:31
Pre se zvao ako se ne varam Pertinax.[/quote]
Druze! to je klub koji je nekada radio a vec odavno je zatvoren. Ovaj o kojemu ja pricam je na drugome mestu u Macvanskoj M.