PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Arheologija iz drugog ugla


kratki
02.05.2009, 22:07
Zabranjena arheologija........

Enigma
02.05.2009, 22:46
Nema greške, to je to, jedan naš prijatelj i stalni član, napisao je zanimljivu knjigu na ovu tematiku. :) :26:

Cezar Veliki
02.05.2009, 22:57
Ne slazem se sa ovom teorijom posto sam skoro citao neke knjige na tu temu.
Sada kada je rastavljen ljudtski gen dosli smo tacno do podataka kako je covek naseljavao planetu i kada je to pocelo.
Koga mrzi da cita ima interesantan dokumentarac koji treba obavezno da pogleda
http://video.google.com/videoplay?docid=6258 753633440143133&ei=6LL8SZv_G6TW2wL0l cSGCw&q=first+eve+discover y&dur=3

:)

Enigma
02.05.2009, 23:58
Sada kada je rastavljen ljudtski gen dosli smo tacno do podataka kako je covek naseljavao planetu i kada je to pocelo.


:)

Postoje ciklusi, maše se genomom iz zadnjeg ciklusa, a ono što oficijelna znanost ne razumije, to sustavno gura pod tepih i to samo zato jer nisu dokučili bazu, odnosno ne razumiju dva elementarna stanja, stanje vremena i stanje prostora, nadam se da će ova problematika u skoro vrijeme biti znanstveno spoznana i kvalitetno prezentirana. :) :26:

Cezar Veliki
03.05.2009, 04:11
Da u pravu si.
Vreme i prostor nisu skroz dokuceni mada je Anstajn dosta proucavao to.
E sada od njega su sve nauke toliko uznapredovale da mi kao rekreatvci u odredjenim naukama mozemo samo da zagrebemo povrsinu odredjene nauke.
Posto da bi usao u srz neke nauke treba ti ceo zivot prucavanja i ucenja odredjene.
Zato mene odusevljava film gorstak to ti je idealna ideja da zivis stotinama godina i da skupljas znanja, mada je to samo fikcija :(
Pa i ova arhelogija i istorija koja je nas zajednicki hobi treba da se proucava godinama da bi nesto naucio a sada da ne ulazimo u neke druge grane kao sto su matematika, fizika, filozofija....

Cezar Veliki
03.05.2009, 04:14
E da ovaj dokumentarac sto sam izlozio odgledajte obavezno

Miki
03.05.2009, 14:52
E da ovaj dokumentarac sto sam izlozio odgledajte obavezno
upravo gledam .. interesantan je a ima i drugih u produzetku , pa koliko vidim bice mi ovo doku-dan :)

kratki
03.05.2009, 21:26
Mnoge stvari se ne prihvataju iz tog razloga sto teoretski ne bi trebale da postoje ili ne bi smele da se dese.

kratki
03.05.2009, 21:33
Ovu temu sam pokrenu dok sam razmisljao sto svet ne prihvata da u Bosni postoje piramide, sto ne prihvate na osnovu ovih dokaza koje je Hasanagic izlozio. Mislim da jos nisu spremni na to da prihvate i prizaju istinu a morace jer ovo je i vise nego ocigleedno da Piramide postoje.....

Vumi
03.05.2009, 21:49
Jel opet....... :)

kratki
03.05.2009, 22:11
Jel opet....... :)

Moralo se............. Ti si obecao da ces obici piramidu i odgledati iskopavanja i napraviti fotke ;-)