PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Gama


algor
09.06.2009, 16:06
Ovaj znak gleda prema izlasku sunca

eclipse4
09.06.2009, 16:34
o ovome bi trebao da sacekas da ti se javi na forumu ili u snu (on sve moze ) nas beli mag BANEBEOGRAD,on poznaje znakove,sklanja prokletstva,razbija passworde,goni i tera sile zla jer on bejase najbolji drug i sa h-menom i carobnicom ;) ;) ;)

recice ti on bolje to ;)

algor
09.06.2009, 16:37
Ovog znaka su trazili neki ljudi sa mapom

kratki
09.06.2009, 17:28
I ja mislim da je Bane naj pogodniji za ovo, i mozda ce ukljuciti one njegove kornjace ponovo.........

Nigrianvs
09.06.2009, 20:36
Ovaj znak je jako................ jako interesantan. Nadam se da ce cika Bane ovde da provali o kakvim se baksuzima radi? Ako neuspe ,onda cu ja morati da odbrajam na mladi mesec- mesecevu menu. Ali bato tojce i da kosta, jedna osrednja sremacka sunka, dve kile trapista, jedan galon crvenoga vina, dve mlade koke. Ah!!!! zamalo najvaznije da zaboravim. Dzakce brasna od 50 kila, el se mora posipati oko stene pri citanju tajanstvene molitve..... Sve ovo moraces licno da doneses na ledji...ma posle ponoci tacno u 5 min. i nesmes se okretati niti gledati levo i desno. E za ovaj metalni metar-patljiku zamalo i to da zaboravim. Covece navatosi sa njime zle sile s`one strane i to mora sade da ti skidam ali......... ali ce i to da kosta i jopet osrednja sremacka sunka i galon beloga . U buduce da znas; nesmes da koristis metalne predmete kod ovakvih znakova samo drveni stap -metar:26:

Enigma
09.06.2009, 21:43
Ovaj znak nije zaebancija, on vodi do ukletog blaga, zato oprezno.
Znam kako se skida prokletstvo u ovom konkretnom slučaju, međutim procedura je jako složena i dugotrajna. Na ovom mjestu pod hitno treba sagraditi brvnaru, doći po mene i donijeti me u drvenim traljama obloženim guščjim perjem. Tri godine moram boraviti u brvnari sa jednom plavokosom i jednom riđom djevicom uz obilje odabrane hrane, voćne mučenice koja ne zna za šećernu repu i trsku i paletu vina od odabranih sorti i grozdova. Zadnju godinu kada su duh i tijelo posvema pročišćeni, u vrijeme zimskog solsticija moram napraviti štule od ružinog drveta jer nogom ne smijem na tlo izvan brvnare. Četvrte godine u proljeće znak popunjavam zemljom i u njemu sijem sjeme runolista s Triglava i na štulama nazad u baraku dok runolist ne procvate.
Kad runolist procvate, uberem dva cvjetića, za svaku ruku po jedan.
Deset jaja od različitih, tajnih beštija razbijam o glavu, vežem oči, penjem se na štule i balunjam s runolistom u rukama dok ne blebnem.
Mjesto na kojem me prokletstvo blaga obori na zemlju, znak je za kopanje, a iskopani silni tovari zlata postadoše čisti, zahvaljujući mojem pročišćenom duhu, što oslobodi zlato od kletvi. :) :26:

kratki
09.06.2009, 22:15
E tako se to radi a ne kao oni amateri i prevaranti! Bravo Enigma, predlozicu te prvom jadniku koji me upita za pomoc............

Enigma
09.06.2009, 23:19
Hvala Kratki, slažem se da ljude ne treba zaebavati, ljudima treba kvalitetno pomoći, a tebe ću rado ugostiti u brvnari, dok te volja. :) :26:

eclipse4
09.06.2009, 23:28
Ovaj znak je jako................ jako interesantan. Nadam se da ce cika Bane ovde da provali o kakvim se baksuzima radi? Ako neuspe ,onda cu ja morati da odbrajam na mladi mesec- mesecevu menu. Ali bato tojce i da kosta, jedna osrednja sremacka sunka, dve kile trapista, jedan galon crvenoga vina, dve mlade koke. Ah!!!! zamalo najvaznije da zaboravim. Dzakce brasna od 50 kila, el se mora posipati oko stene pri citanju tajanstvene molitve..... Sve ovo moraces licno da doneses na ledji...ma posle ponoci tacno u 5 min. i nesmes se okretati niti gledati levo i desno. E za ovaj metalni metar-patljiku zamalo i to da zaboravim. Covece navatosi sa njime zle sile s`one strane i to mora sade da ti skidam ali......... ali ce i to da kosta i jopet osrednja sremacka sunka i galon beloga . U buduce da znas; nesmes da koristis metalne predmete kod ovakvih znakova samo drveni stap -metar:26:

ovog radeta sam planirao da zovem na slavu sledece godine.....sada sam u teskoj dilemi dal mi se to isplati......ipak ce ovo da odrade za sat dva pa mu treba toliko...a meni slava tri dana...:10_9_137[

Nigrianvs
10.06.2009, 01:14
bratic nigma! tebe je nasa baba Stanislava bolje naucila da bajes a i bio si njen miljenik. Videiseda si izuzetno nadaren:26:

Enigma
10.06.2009, 01:59
Jedini moj bratiću, ti si bio ljubimac od naše babe Stane i babe nam Rosamunde, a ja sam bio u nemilosti i morao učiti magiju uz učestala batinanja, dok si ti švrljao i zaebavo se po babinom opservatoriju dudlajući čarobnu ljutiku - mučenicu. Na kraju ispalo da sam ja postao znalac, a ti ostao babin ljubimac. :totlach: :26:

Vumi
10.06.2009, 11:31
Vidim ja da cete vi otjerati ovog covjeka :)

eclipse4
10.06.2009, 12:43
svi smo mi bili podvrgnuti raznim testovima mucenja ovde (zaebanciji) pa smo preziveli......nadam se da je i taj covek od krvi i mesa i da ume da prihvata malo sale....

uzmite radeta i stojka za primer,nad njima su vrseni razni opiti..... ;) ;) ;)

Deki
10.06.2009, 20:16
Citam i pomislih u sebi, koja smo mi kvarna nacija, jer nazalost ovo nije vise zezanje ovo sto vi pisete je omalovazavnje nekog mozda postenog coveka ( kolege ). Uhvatili ste se tih cupova, bakraca i tovara nekog zutog metala ko da vi nebiste voleli tako nesto naci, ili kada bi ste nasli nebise uzeli, znam sve mije poznato vi ste stigli do odredjenog ponosa u finansikom ste super stanju, netreba vam vise nista, sad samo radite ovo iz hobija i uzivancije, mozda neko i to radi iz hobija i uzivancije ali takvih je jedva 2%. Nemojte se smejati necijim mukama jer od ovih 2% ostalima je mozda velika nevolja sto su opste poceli sa ovim hobijem, dajte iskrene odgovore ako znate, posavetujte, oprostite na greskama i akceptirajmo jedan drugog, jer nikad se nezna kad ce ti neko trebati. Pozdrav p.s ovo sam napisao sa postenom namerom zato molim sve clanove koji pisu da me neprozivaju jer neplaniram da se prepiram sa bilo kime, niti zelim bilo kog da uvredim, sve sto sam napisao vazi i za mene jer i ja spadam u tu naciju.

Enigma
10.06.2009, 20:57
Citam i pomislih u sebi, koja smo mi kvarna nacija, jer nazalost ovo nije vise zezanje ovo sto vi pisete je omalovazavnje nekog mozda postenog coveka ( kolege ). Uhvatili ste se tih cupova, bakraca i tovara nekog zutog metala ko da vi nebiste voleli tako nesto naci, ili kada bi ste nasli nebise uzeli, znam sve mije poznato vi ste stigli do odredjenog ponosa u finansikom ste super stanju, netreba vam vise nista, sad samo radite ovo iz hobija i uzivancije, mozda neko i to radi iz hobija i uzivancije ali takvih je jedva 2%. Nemojte se smejati necijim mukama jer od ovih 2% ostalima je mozda velika nevolja sto su opste poceli sa ovim hobijem, dajte iskrene odgovore ako znate, posavetujte, oprostite na greskama i akceptirajmo jedan drugog, jer nikad se nezna kad ce ti neko trebati. Pozdrav p.s ovo sam napisao sa postenom namerom zato molim sve clanove koji pisu da me neprozivaju jer neplaniram da se prepiram sa bilo kime, niti zelim bilo kog da uvredim, sve sto sam napisao vazi i za mene jer i ja spadam u tu naciju.

Deki nemoj se ljutiti, jer nisi u pravu, ova šala je put ka zdravom razumu i to je jedini način da se ljudima otvore oči, odnosno da ne prožive život u zabludi i mitološkoj gluposti.
Kada se registriraš i postaneš član ove naše zajednice, red je da se kaže dobar dan i pomoz Bog, ja sam taj i taj, zanima me to i to. Nakon toga dobro se zagrije stolica i pročitaju se sve teme s foruma i tada nema šanse da se postavljaju glupa pitanja u nedogled. Koliko znam ovaj forum nije namjenjen trgovcima arheološkom građom, ako jest, onda mi tu nije mjesto, ipak mislim da je ovaj portal namijenjen hobistima, a ovi drugi neka se naoružaju skupom literaturom i sami rješavaju svoje nedoumice, odnosno neka otvore portal za profesionalne detektoraše i mešetare arheološkom i ostalom povjesnom građom. :) :26:

Deki
10.06.2009, 21:14
Deki nemoj se ljutiti, jer nisi u pravu, ova šala je put ka zdravom razumu i to je jedini način da se ljudima otvore oči, odnosno da ne prožive život u zabludi i mitološkoj gluposti.
Kada se registriraš i postaneš član ove naše zajednice, red je da se kaže dobar dan i pomoz Bog, ja sam taj i taj, zanima me to i to. Nakon toga dobro se zagrije stolica i pročitaju se sve teme s foruma i tada nema šanse da se postavljaju glupa pitanja u nedogled. Koliko znam ovaj forum nije namjenjen trgovcima arheološkom građom, ako jest, onda mi tu nije mjesto, ipak mislim da je ovaj portal namijenjen hobistima, a ovi drugi neka se naoružaju skupom literaturom i sami rješavaju svoje nedoumice, odnosno neka otvore portal za profesionalne detektoraše i mešetare arheološkom i ostalom povjesnom građom. :) :26:

Upravu si Enigma, slazem se ali netreba ipak tako grubo postupiti, zato i kazem da treba oprostiti neke stvari. Na taj nacin necete mu pomoci, cak ce covek i da poveruje da treba da kopa 4x4x4 jer cita da ti dajes uvek odlicne savete i uglavnom znas svaki odgovor na pitanja. Naravno da treba da se predstavi i da kaze kojim ciljem je na Forumu. Neljutim se ali, znas uvek postoji ono ali ......:26: Znam da treba biti i zabavno. Veliki pozdrav

Enigma
10.06.2009, 21:32
Ne mogu vjerovati da nije razumio šalu i da bi mu palo na pamet da kopa pet metara pod živu stijenu. :totlach:

Pozdrav ! :) :26:

algor
10.06.2009, 23:15
Ne ljutim se i nisam toliko naivan.
Evo nesto i za razonodu

eclipse4
10.06.2009, 23:37
jos stavio peskir oko vrata.....ovaj je neki opasan.....kazanova ;) ;) ;)

Enigma
11.06.2009, 00:05
:totlach:Ne ljutim se i nisam toliko naivan.
Evo nesto i za razonodu

:totlach::totlach: Je'l može gro plan ? :totlach: :26:

Cezar Veliki
11.06.2009, 03:55
Ja nisam tragac ali ipak svi bi mi voleli da dobijemo 7 na lotou.
Pa i ako neko u nekim sitnim znacima vidi 7 nebi trebali da ga zezamo, ali sala nikad nije na odmet narocito neki zivopisni opisi ovde kao sto sam procitao :)
Pa svaka vam cast na inspirciji sto ste imali a tebi algor samo hrabro mozda i otkrijes nesto!!!

banebeograd
11.06.2009, 12:10
dajte iskrene odgovore ako znate, posavetujte,

deki prijatelju,
kod ovakvih tema izbor je sledeci ,
da se javimo i po ko zna koji put napisemo sta mislimo ili
da se ne javljamo uopste i pustimo autora teme da zivi u po mom skromnom misljenju vecnoj zabludi ,
tema kao sto su ukleta blaga, znaci i signali, mape, karte, ukazi, prikazi , snovi i slicno je vec po ko zna koliko puta obradjeno iz vise uglova i od vise clanova,
koga god da te teme zanimaju mogu ovde da procitaju dosta samo ako se potrude i iskoriste opciju "Pretražiti forum".

Deki
11.06.2009, 12:40
deki prijatelju,
kod ovakvih tema izbor je sledeci ,
da se javimo i po ko zna koji put napisemo sta mislimo ili
da se ne javljamo uopste i pustimo autora teme da zivi u po mom skromnom misljenju vecnoj zabludi ,
tema kao sto su ukleta blaga, znaci i signali, mape, karte, ukazi, prikazi , snovi i slicno je vec po ko zna koliko puta obradjeno iz vise uglova i od vise clanova,
koga god da te teme zanimaju mogu ovde da procitaju dosta samo ako se potrude i iskoriste opciju "Pretražiti forum".

Prihvatam to sto kazes Bane.:26: Pozdrav

fabijanus
11.06.2009, 13:06
Ovaj znak gleda prema izlasku sunca



znak hm hm koji znak ako smijem pitat hm hm???????????????

eclipse4
13.06.2009, 13:01
nadaren ili obdaren? xexexexexe

Nigrianvs
14.06.2009, 00:48
Ako je do toga da coveka motam toje najmanji problem, imam toliko kojekakvih znakova u datoteci a i veliku inspiraciju da bih mogao na ovu temu tri dana da mu pisem kvalitetno da bi i sam poverovao u tu neistinu. Ali bwe malo sale neskodi. A sto se tice nas imucnijih kako deki rece. Ja licno sam siromasan i mislioo sam da raspisem humanitarnu pomoc sa naslovom " Na zapadu udarila kriza.......jaci Dinar od deviza" Zasto da se malo ne nasalimo? koliko ste se samo na moj racun salili i ja ssa vama aktivno ucestvovao i verujem da vam je bilo zabavno kao i meni.
U sali ce covek vise da nauci nego da mu ovde pametujemo i izagravamo neke vrhunske citace kojekakvih znakova koji se u,opste i nevide na slici.:26:

eclipse4
14.06.2009, 02:30
na sledecim izborima za predsednika drzave,ja cu iznad svih kandidata da dodam
0.rade-bec
i zaokruzicu......i gde god da krene i za njim...siguran sam,necu pogresiti ;)