PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Whites eagle 2 sl


ddundjer
29.07.2009, 13:44
Pozdrav
Dali mi neko može nešto reči o matorcu Whites eagle 2 sl i njegovom osnovnom podešavanju.
Unapred hvala.

IVLIANVS
29.07.2009, 18:12
idi na relic program i zatim pronadji u basic i pro opcijama preamp gain,ac sens i povecavaj vrednosti i ukljuci mixed mode ON .... nadam se da imas jaku ruku posto je aparat extra tezak...ali je zato i extra dobar... srecno

ddundjer
29.07.2009, 19:00
idi na relic program i zatim pronadji u basic i pro opcijama preamp gain,ac sens i povecavaj vrednosti i ukljuci mixed mode ON .... nadam se da imas jaku ruku posto je aparat extra tezak...ali je zato i extra dobar... srecno

Hvala ,malo mi je to šturo objašnjeno,kako uraditi automatski grount?
Za ruku ne brini pa da je i duplo teži samo da ga svarim.

IVLIANVS
30.07.2009, 11:00
kad izaberes program,dakle pre nego sto pocnes da trazis moras da uradis balans sa vazduhom i zemljom.... pozeljno je da to uradis svaki put kad menjas teren..... ja balans radim svakih pola sata - sat.....
dakle kad izaberes program podignes aparat u vazduh i stisnes enter...zatim spustis aparat na oko par santimetara iznad zemlje (ne na zemlju kako to mnogi rade) i ponovo enter (oba puta mora da se zacuje kratak ton sto znaci da je balans uspeo....

agrippa
30.07.2009, 13:29
... i kada spustas na zemlju vodi racuna da ne bude metalnih delova u blizini sonde. Tada ponovi postupak

ddundjer
30.07.2009, 15:55
Hvala svima na odgovorima:)