PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : poludeo portal


tragac
03.10.2009, 22:47
Vumi,ne znam sta mi se desava sa pocetnom stranicom ali mi se otvara ono sto mi se ne svidja i ne zelim.Odnosno ja odabiram standardni stil za prikaz svih aplikacija a li me racunar odnosno nesto u programu aplikacija ne slusa i otvara ovo: http://www.vumidet.net/
ovo a malo brka sa jos necim.Sta se desava da li je to do Vas ili nas?
a do daljnjeg :26:

Enigma
03.10.2009, 23:05
Kolega, imaš odgovor na pitanje: http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?p=394 03#post39403 :) :26:

Vumi
04.10.2009, 09:05
Nisam siguran da kolega tu temu moze procitati :). Tragac, doslo je do problema prije nekoliko dana i jos uvijek nisu rijeseni, tako da je trenutno portal ukljucen na taj Style koji vidis, kada sve opet bude ok, bice opet po starom :)

Nigrianvs
04.10.2009, 16:53
kako???? Pa kod mene nema toga problema sve je isto kao sto i treba da bude:26:

pike.sch
04.10.2009, 21:25
I kod mene je haos. Na pocetnoj stranici mi stalno izbacuje:
Nemate pravo da uđete na ovu stranu. Mogući su sledeći razlozi:
Pokušavate da promijenite prilog drugoga korisnika ili da uđete u administrativne funkcije.Provjerite u pravilima foruma da li možete uraditi tako nešto.
Ako ste pokušali napisati prilog, može biti da je vaš korisnički račun deaktiviran ili još nije aktiviran.

Vumi
04.10.2009, 21:47
Samo bez panike, sutra bi trebalo sve biti opet ok, ja sam iskljucio portal zbog jednog teksta na vrhu stranice (greske) kojeg mogu popraviti samo kada sam kuci :)

tragac
05.10.2009, 00:10
Evo tek sada sam uspeo da otvorim ovu stranicu posle dobrih 1/2 sata zezanja.Pokusao sam da uradim prilog sa terena na kome smo bili 3900d i ja u cetvrtak.Ali odlozicu to za sledeci put kada sve proradi kako treba a do tada :26:

Vumi
05.10.2009, 19:00
Mislim da sada radi sve kako bi trebalo. Ako neko pronadje nesto sto nije ok, neka mi javi porukom. U slucaju da se negdje pojavi tekst na njemackom jeziku, takodje ga kopirajte i posaljite porukom. Hvala na strpljenju!!!

apostata
07.10.2009, 09:23
Meni se vise dopadao prethodni izgled pocetne stranice (pre ovih intervencija) gde se na meniju na levoj strani moglo odmah odabrati npr:
Praistorija: Kameno doba: Bronzano doba, Kelti
Antika: Novac, Nakit, Oruzje itd.
Drugo: mislim da je mnogo lakse imati pregled tema koje su ili otvorene ili ponovo aktualizirane ako na pocetnoj stranici postoji 10 zadnjih tema umesto sadasnjih 5.
Inace funkcionira.

Vumi
07.10.2009, 14:20
Nije problem napraviti ni to sa subforumima, samo bi se onda stranica razvukla previse na dolje. Probacu pa cu vidjeti kako izgleda, mada ne vidim nekakvu poteskocu ako se umjeto jednog klika na link, ovaj put klikne 2x :)

apostata
07.10.2009, 14:56
Bilo bi dobro da se i ostali izjasne po tom pitanju. Ovo sa 10 poslednjih tema umesto 5 daje mnogo bolji pregled onog sto je aktuelno pa se ne moraju otvarati svaka oblast ponaosob, lakse se i brze moze reagirati sa odgovorom. Navikli smo na to. :bier:

Enigma
07.10.2009, 15:04
Slažem se, ali treba razumjeti i Vumija. Postoji opcija " današnji prilozi ", jedan klik i stvar je riješena. :) :26:

Vumi
07.10.2009, 15:26
Kada bi se sve zelje ispunile, portal bi bio 4x siri i duzi :). Zelja za subkategorijama je ispunjena a ako ubacim jos 5 tema onda bi se to jos vise razvuklo na dolje.

IVLIANVS
12.10.2009, 14:10
zasto se u zadnje vreme uzasno sporo otvara forum?da li se to samo meni desava ili i ostalim?
sve ostalo mi se otvara u sekundi posto imam brz internet,ali za forum mi treba par minuta,pa za svaku temu koju otvaram jos toliko.....
da nisu upali hakeri :) ili ne daj boze :3_12_27v[
pa nam usporavaju sajt

Enigma
12.10.2009, 16:09
Mora da tu i tamo vidljivi i nevidljivi kibiceri preopterete server. :) :26:

eclipse4
12.10.2009, 16:40
Bilo bi dobro da se i ostali izjasne po tom pitanju. Ovo sa 10 poslednjih tema umesto 5 daje mnogo bolji pregled onog sto je aktuelno pa se ne moraju otvarati svaka oblast ponaosob, lakse se i brze moze reagirati sa odgovorom. Navikli smo na to. :bier:

slazem se i ja da bitrebalo tako biti.....

Vumi
13.10.2009, 10:33
zasto se u zadnje vreme uzasno sporo otvara forum?da li se to samo meni desava ili i ostalim?Imas potpuno pravo, u zadnje vrijeme ima takvih dana kada se forum otvara sasvim polako, tako da pomislim da se nece ni otvoriti. Bojim se da je ovo do servera na kome forum lezi jer je vjerovatno isti preopterecen. Ko zna sta jos na njemu nema. Najlosija solucija bi bila da smo na istom serveru gdje neko ima online igre, nedaj boze vise njih. Neki dan sam gledao cijene iznajmljivanja zasebnog servera, tako da bi na njemu bio samo ovaj forum i niko drugi. Cijene i nisu bas male, ali se bojim, ako se ovako nastavi, da cu morati izabrati tu varijantu. Bojim se samo da to nece biti finansijski izvodljivo jer, koliko se sjecam, najnize cijene (zavisno od performansi) su oko 40-50€ mjesecno.

eclipse4
13.10.2009, 19:10
auuuuuu........koj ce to da plati.....jedino da otvorimo mali hot line na sajt,ono...ruf mich an (nul ajnhundat nojncih und zeks mal di cvaj).....mozda se isplati ;) ;) ;)

meni otvara sasvim ok......za par sekundi.....tako da se ne zalim.....nije mi jasno samo kako jednima otvara brzo drugaima treba duze vremena