PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : drzac za ruku


agrippa
01.12.2009, 10:32
Po internetu se reklamiraju ove spravice
Jednim potezom se zaključa oko ruke i lako se otvara i oslobađa ruku. Ne trebaju više kaiševi ...
Jeli neko video ovo čudo uživo ?

Ovo je konkretno model za Minelab ,
ima ih i za ostale modele detektora

Comodus
01.12.2009, 11:16
Video sam ja na golden kingu nesto slicno i mogu reci da je jedino to dobro na tom aparatu!:)

Vumi
01.12.2009, 11:54
I onda svaki put kada trebas da kopas moras otkljucavati a ako se nalazis na zaprljanom terenu to nije ni malo zanimljivo

agrippa
01.12.2009, 12:18
pa upravo tu je prednost Vumi ,
Ako stegnes ruku kaišem (a kod dobro izbalansiranog detektora moraš) svaki put moraš prvo drugom rukom da ga popustis i onda da izvučeš ruku
Ovde samo malo jace cimneš i ruka se oslobodi, takođe kada stisneš ruku u ležiste , on se sam zabravi
Tako je u teoriji , zato sam i pitao ako ovo funcioniše i u praksi ja bih kupio ovo čudo

Vumi
01.12.2009, 12:25
Moras uzeti u obzir da ces nekada imati i neku deblju zimsku jaknu i da li ce ti ruka onda uopste uspjeti uci u tu "zamku".

miki13
01.12.2009, 14:45
pa upravo tu je prednost Vumi ,
Ako stegnes ruku kaišem (a kod dobro izbalansiranog detektora moraš) svaki put moraš prvo drugom rukom da ga popustis i onda da izvučeš ruku
Ovde samo malo jace cimneš i ruka se oslobodi, takođe kada stisneš ruku u ležiste , on se sam zabravi
Tako je u teoriji , zato sam i pitao ako ovo funcioniše i u praksi ja bih kupio ovo čudo
Gde moze ovo cudo da se nadje i ja imam Minelab..

agrippa
01.12.2009, 15:24
ja video na ebay-u 5 funti

eclipse4
01.12.2009, 18:43
Video sam ja na golden kingu nesto slicno i mogu reci da je jedino to dobro na tom aparatu!:)

pogledaj tek test na yutubu pa ces videti sta je aparat....lepo ga crnili ;) ;) ;)

Vumi
01.12.2009, 19:23
ja video na ebay-u 5 funtiJesi li vidio i koliki su postanski troskovi :)?

Comodus
02.12.2009, 01:08
pogledaj tek test na yutubu pa ces videti sta je aparat....lepo ga crnili ;) ;) ;)
Imao sam priliku da ga isprobam jer sam planirao da ga kupim.Odemo na teren,sat vremena radimo ground balans{automatski}.K ada god promenis teren aj ponovo a bas dugo traje!Moze da se uradi i rucno ali onda si primoran da drzis sondu 15-20cm od zemlje jer si na toj visini odradio balans,inace cim malo pomeris on ti pokazuje supljine!Nemoguce je stalno ga odrzaviti u istoj visini jer otpade ruka{pretezak}.Sonda pokazuje samo na zadnjem delu,ne znam zasto su je pravili toliku.Vrhunac price je da kada sam ga i ja uzeo da probam,predjem njime preko svoje jakne koja je bila na zemlji i u kojoj su bila 4 okrugla bronzana predmeta precnika 40mm a on cuti kao riba ni da bekne.Odemo nazad kuci,ja mu kazem da sam odustao i ispricam mu za slucaj jakne.Covek u neverici mi govori da 1 od ta 4 zakopam u svom dvoristu i da mu kazem gde je u kom delu dvorista pa ako ne nadje da ce da izlomi aparat!Uradim to,zakopam na 15cm i zovem ga!Dva puta predje preko toga,ne oseti i kada smo vadili to iz zemlje izgovor mu je bio pa kada si ga postavio ukoso!Ja ga gledam i pitam se na kojim lekovima je ovaj covek.Moj aparat bi to isto pronasao na 40 cm pa da stoji i naglavacke.Mozda sam malo dosadan ali sta cu kada volim da pricam:)Tako da ako je neko planirao da izdvoji pare za ovo cudo,mogu mu reci da slobodno odustane:26:

agrippa
02.12.2009, 10:39
pitaj ga jel prodaje delove sa tog "kinga" ja bih uzeo lim lock :totlach:

Comodus
02.12.2009, 16:34
pitaj ga jel prodaje delove sa tog "kinga" ja bih uzeo lim lock :totlach:
Ne bih se ja zaebavao ni sa lim lockom od njega:)