PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Novcici iz Sirmijuma


rammstein
05.09.2005, 22:49
Evo jednog zanimljivog nalaza novcica iz Sirmijuma........
Novcici se nalaze ovde u Svici .......
izbrisano jer se radi o privatnom oglasu za prodaju novcica

Zanimljivo zar ne.........:7_16_2[1] :7_16_2[1]
Nekome se posrecilo na veliko.........:7_15 _6v[1 :36_1_12[1

rammstein
09.09.2005, 23:24
:00000964:

Ali da se razumemo Vumi.Po ovome sto si ti napisao i ispravljao ispade da sam ja taj sto je napisao oglas o prodaji novcica.........
Medjutim podstavljanjem ove teme sam hteo sasvim nesto drugo da objasnim.......
Hteo sam da objasnim i dokazem neke stvari koje su opet vezane za neke druge stvari........
Zelim ovim prilogom da oslobodim sebe bilo kakve odgovornosti i povezanosti sa postavljenim linkom i samim vlasnikom tog istog navedenog linka.......
Da ne ispadne posle da pomisle ljudi ovde na sajtu da sam ja taj koji se bavi prodajom i svercom antikviteta........

P.S.Vumi sledeci put objasni bolje zasto si promenio prilog.........

Vumi
10.09.2005, 00:57
Rammstein, nemoj da se uzbudjujes, sasvim lijepo si napisao da se "tamo neko" usrecio sto odmah znaci da se ne radi o tebi. Sledeci put (ako bude :) ) cu staviti vece objasnjenje ;). A ti kao moderator istoga podforuma, nemoj da stavljas takve linkove ubuduce- bez ljutnje :)

rammstein
10.09.2005, 12:51
Rammstein, nemoj da se uzbudjujes, sasvim lijepo si napisao da se "tamo neko" usrecio sto odmah znaci da se ne radi o tebi. Sledeci put (ako bude :) ) cu staviti vece objasnjenje ;). A ti kao moderator istoga podforuma, nemoj da stavljas takve linkove ubuduce- bez ljutnje :)
Ma ne uzbudjujem se i ne ljutim se....:36_11_1[1 .Samo sam se malo naso u nezgodnoj situaciji gde je doslo do nesporazuma,a i sam sam kriv jer nisam dovoljno dobro objasnio sta sam hteo prilogom da kazem......Naime tema je postavljena na brzinu(usled nedostatka vremena)........
Hteo sam da objasnim i ukazem na to da pljacka poznatih arheoloskih nalazista kod nas dole,jos uvek traje i da se arheoloske vrednosti iznose iz zemlje.......a nas hobi arheologe jure kao vestice,samo je jedina razlika u tome sto se za njih pretpostavlja da jasu metle,a za nas se pretpostavlja da jasemo detektore........
Ma na kraju krajeva nije ni bitno........greska je licno napravljena sa moje strane(mislim na temu i link).......
:36_1_12[1 :36_1_12[1