PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Nexus Standard SE


Deki
24.08.2010, 21:47
Dali neko moze nesto da kaze o ovom Detektoru. Nije za mene i znamo cenu.

kratki
25.08.2010, 17:52
Cuo sam da je dosta dubok sa vecom sondom, i da je dosta osetljiv na sitne predmete. Inace je PI detektor i malo ga je teze ustelovati da radi mirno (vazi samo za prvih par meseci).........

Deki
28.08.2010, 10:39
Hvala Kratki, evo juce sam imao Nexus u ruke, sobzirom koja mu je cena ocekivao sam nesto mnogo bolje, u ruci se neoseca dobro, tezak je i mnogo konplikovan sa puno dugmica, dubinu bar u vazduhu ima kao XP G-maxx ll, ali ko sto je Kratki napomenu veoma je tesko nastelovati ga. Drzac kojim drzis detektor rukom uglavnom puca kod svakog pa se mora lepi ili moras da dzis za stap sto posle pola sata rada sa njim dovodi do zapalenje misica ruke. Moj zakljucak: aparat je tezak, glomazan, konplikovan i preskup. :36_1_10[1

Dr.jare
15.02.2012, 19:15
Cuo sam da je dosta dubok sa vecom sondom, i da je dosta osetljiv na sitne predmete. Inace je PI detektor i malo ga je teze ustelovati da radi mirno (vazi samo za prvih par meseci)......... Tema je malo stara ali mora da ispravimo to da Nexus nije Pi detektor vec je VLF. Svi Nexus modeli su VLF...

Vumi
15.02.2012, 20:56
Znaci, svakoga ponaosob treba opomenuti da se stare teme ne podgrijavaju...pa dokle vise???