PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Moja kolekcija


pike.sch
16.12.2010, 11:32
Evo danas mali jubilej, tri godine od kako sam na ovom prelepom forumu druzeci se sa vama pa sam nesto razmisljao sta da vam pokazem a sto nije bilo na forumu, do sada (bar tako mislim). Valjda vam nisam do sada dosadio a ponekad da vam nisam nedostajao.
Ove postanske markice skupljam od malih nogu. Neke sam dobio od rodjaka iz inostranstva, nesto na poklon, neke trampom, traganjem po tavanima pa cak i po smecu. Uzivam po nekad gledajuci ih i prisecam se tih davnih vremena kada se pisalo pisma pa cekajuci povratna nebi li skidajuci ih u vodi pa potom susio da bi zavrsile u albumu. Imam ih nekoliko stotina pa resih pokazati vam meni najzanimljivije. Nemam vremena da ih skeniram pojedinacno nego ovako grupno nadam se da ne zamerate.

apostata
16.12.2010, 13:15
Ovako se skupljalo pre 40 godina. :):):)
Meni se cini da ti nisi skidao ove marke sa pisama jer su verovatno sve starije od tebe. :) :bier:

pike.sch
16.12.2010, 13:52
Ovako se skupljalo pre 40 godina. :):):)
Meni se cini da ti nisi skidao ove marke sa pisama jer su verovatno sve starije od tebe. :) :bier:
Samo par komada je starije od mene imam skoro 39 godina. Vec sam napisao da sam neke dobio na poklon, menjazom ili od rodbine iz inostranstva.

popimperia
16.12.2010, 16:07
Da li i dalje sakupljaš markice?Pitam zbog toga da ti pomognemo.Ja sam nekad sakupljao pa sam p......dio i sve poklonio jednoj devojčici,ali imam jedan odličan album (možemo se dogovoriti).Nešto ćeš dobiti gratis a za nešto može trampa.Pozdrav!

pike.sch
16.12.2010, 16:22
Da li i dalje sakupljaš markice?Pitam zbog toga da ti pomognemo.Ja sam nekad sakupljao pa sam p......dio i sve poklonio jednoj devojčici,ali imam jedan odličan album (možemo se dogovoriti).Nešto ćeš dobiti gratis a za nešto može trampa.Pozdrav!
Nisam vise zaljubljenik kao nekada. Ne mogu bas sve skupljati vecno, nesto drugo mi je trenutno veca strast.

Spartacus
16.12.2010, 23:08
jedan mali deo moje kolekcije, meni najdraze :1726:

Enigma
18.12.2010, 06:18
Pike, čim sam vidio neke marke skužio sam da nisi omladinac. Blago tebi, ja se po malo fosiliziram, a kroz koju godinicu postajem fosilčina. :) :26: