PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Za obe koji nisu bili


avgvst
19.05.2011, 18:00
Evo da prenesem segmentić mojih zapažanja na ovogodišnjem sajmu poljoprivrede u Novom Sadu kojeg sam posetio! Postavio sam u ovaj podforum jer ovde ima najmanje tema... :) Možda, jeste odnosno sigurno jeste of topic ali j... ga!

avgvst
19.05.2011, 18:03
I još malo...

kratki
19.05.2011, 18:33
Super, malo za promenu i ovakonesto.
Nego meni se najvise svidja sesta fotka iz prvog priloga i druga iz drugog priloga............

ArchNosferatu
19.05.2011, 18:53
Haha :00000442: ti bas neznas sta je dobro :p Od svih ribljih specijaliteta najvise volim lignje, dagnje i jagnje...

fabijanus
19.05.2011, 20:04
Evo da prenesem segmentić mojih zapažanja na ovogodišnjem sajmu poljoprivrede u Novom Sadu kojeg sam posetio! Postavio sam u ovaj podforum jer ovde ima najmanje tema... :) Možda, jeste odnosno sigurno jeste of topic ali j... ga!

ovo bicikleto za mene kao izliveno ,!, samo mi jos drljaca fali hahahaa

pike.sch
19.05.2011, 20:39
Redovno idem svake godine na sajam. Mada sve je gore i gore jednostavno malih izlagaca je sve manje i manje a veliki se samo prosiruju. Gledam dali ce neki od velikih firmi napraviti jednobrazni (bezobrazni) plug, znate onaj sto ide do 1 metar dubine ali izgleda da j.deer, vait,i ostali ne vole tu dubinsku poljoprivrednu arheologiju.

Nezakcij
19.05.2011, 21:07
J.Deere zakon!!! Još i bicikle počeli da prave ... moram si rješit jednog.
Dobar topic!:ssheep::39::4 _1_6[1]:

eclipse4
19.05.2011, 21:41
j.deere poznatiji kao " i on dere" nije ni najmanje los,pa cak i kad su bicikle u pitanju.
svaka cast za temu,meni se svidja ;)

Nigrianvs
19.05.2011, 21:55
ovo traktorce sa 10-te slike
mi lego na dusu
plug bi pzajmio od komsiju jednobrazni

popimperia
19.05.2011, 23:31
Kratki jel ovaj zeleni za pretragu terena:3_13_9[1]

avgvst
20.05.2011, 00:44
A kolege... kolege hvala hvala! A sve obiđoh štrandove a detektore ne vidoh nigde. :) Učinimi se nešto slično na jednom štandu kad ono tamo Villager kosilica za travu koja podseća na detektorče! :) HAhahaha. A što se tiče bajsa dobar je skroz sa amortizerima u standardnim nijansama boje a pored njega bio jedan mali raktorčić za decu, jako simpatično... Inače je na sajmu jako dobro bilo, skupilo se dosta ljudi iz svih naših nekadašnjih država, dosta se kupovalo, gledalo, razgovaralo a bogami i jelo i pilo... Ništa nije falilo. A najviše mi se svidelo i tamo sam , kao i uvek, najviše ostao - na takmičenju konjskih zaprega... Konji su zakon, kako su samo lepi i plemeniti :) Kad prrojuri kraj mene, zemlja se trese... Ali i inače volim da jašem tako da mi je ugođaj bio potpun. A pike mogli smo se upoznati na sajmu ove godine!

pike.sch
20.05.2011, 13:09
Sto mora na sajmu iovako smo komsije, blizu smo. Kako nisi primetio detektore na sajmu ima ih u nekoliko masina samo su malo skrivene. A oni detektori sto nose policajci,db, i telohranitelji, kad god ide neki glavonja iz vlasti sve zuji od detektorisanja.