PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : SaIt - izgubljen!


avgvst
11.08.2011, 21:14
Evo kolege hoću ovde nešto da priupitam!
Određen broj korisnika ovog prelepog foruma je član i onog drugog foruma u Srbiji registrovanog kao hobi... nananana, znate već!
E pa od danas nema više tog foruma pa me interesuje šta se sa njime desilo?
Čisto me interesuje iz razloga da nije NE DAJ BOŽE, zabranjen od strane nekih institucija!
Ako jeste strah me je i za ovaj ovde, jedini pravi i najbolji forum na svetu, aktuelno!!!
Hvala svima!

Vumi
11.08.2011, 22:58
Ovaj forum nema nikakve veze sa onim tamo i ne treba da se bojis za njega. Vjerovatno je zatvaranje istoga uslovljeno otvaranjem neke druge stranice :).

avgvst
11.08.2011, 23:12
Daj bože Vumi!
Ono kada je ovaj naš forum kratko vreme bio neaktivan, kad me nije šlog strefio, tada sam se veoma razočarao :( ! Bio sam razočaran jer mi ovaj forum mnogo znači i smejaćete se sigurno, doživljavam ga kao člana porodice!!!
Zanimljiv je, poučan, korisnici su svi ekstra i jako sam zadovoljan i gotovo da ne postoji dan, kada nisam na stranicama. :D :)
Nikako, ali ponavljam, nikako ne bih voleo da se nešto desi ovom našem hobističkom sajtu!!!
Šta misliš da je otvoren neki drugi forum umesto onog starog ugašenog? Vumi?

banebeograd
12.08.2011, 02:30
Određen broj korisnika ovog prelepog foruma je član i onog drugog foruma u Srbiji registrovanog kao hobi... nananana, znate već!
E pa od danas nema više tog foruma pa me interesuje šta se sa njime desilo?


i ranije se desavalo da na par sati ili dana padne forum tokom nekakvih "apdejtovanja" od strane gazde tog "hobi...nananana" foruma,
moguce da se to opet desilo....
uostalom, gazda tog foruma je i clan vumija pa ce mozda bolje da objasni sta se desilo i kad ce ponovo da pocne sa normalnim radom...

Marko
12.08.2011, 09:53
Krenuo je sa radom iz pocetka,nema ni jedne stare teme,nazalost a bilo ih je poprilicno.

I.Dzon
12.08.2011, 17:06
To nije isti forum,nije isti vlasnik foruma,neko je pokusao da kopira stari forum.Koje su mu bile namere ne znam,vreme ce pokazati.Inace,stari forum pocinje sa radom.Pozz.

avgvst
13.08.2011, 00:44
Koji je pseudonim gazde onog foruma na Vumiju?
Ako nije tajna!_

Nigrianvs
13.08.2011, 13:01
koliko sam skonto ima ih vise
a pojedini suvlasnici brisu clanove vise puta.
Pa je meni vise i mrsko da se uopste i registrujem:super: