PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Verovali ili ne cv za posao na RTS-u


popimperia
01.09.2011, 13:13
CV ZA POSAO NA RTS-u



Napomena: Da, covek je zaista napisao ovaj CV i zaista ga poslao RTS-u. Ime , broj telefona i slike sam uklonio radi zastite privatnosti.



Ime mi je _______________, od oca Djordjija iz Sjenice. Zivim u Nisu, u naselju Donja Vrezina, gde provodim svoje mladalacke dane.Navijac sam Niskog Radnickog, i to mi je jedina preokupacija u zivotu. Pored lepih zena naravno Rodjen sam 01.08.1986. Godine (jos malo pa mi rodjendan) u Boru, gde sam i zavrsio osnovnu skolu. Kasnije, odlukom svojom, i naravno pod uticajem svojih roditelja, presao sam u Nis, da izucavam medicinu, posto imam kucu, de mi zive majkini roditelji. Upisao sam Medicinsku skolu, smer Laboratorijski smer, zavrsio sve kako valja, sa vrlodobrim uspehom. Nedostatak motivacije utice na to da upisem Pravni fakultet u Nisu, de ne polazem ni jedan ispit, jer me je zivot takav kakav je, utakmice i stadioni povlace na drugu stranu. Sledece godine zbog putovanja u inostranstvo upisujem masinski fakultet, isto u Nisu, dobijam potvrdu da sam redovan student, i odlazim za Pariz. U Parizu mi inace zivi majka, pa tamo sticem uvid u zivot ljudi, koji nisu zatoceni u SrbiJi. Provodeci neko vreme kao radnik na gradilistima sirom Pariza, shvatam da je zivot bez otadzbine i domovine isprazan, i na negodovanje mojih prijatelja, vracam se u Srbiju, u Nis. Kasnije slede zanimljivi dogadjaji i putovanja sa mojim prijateljima sirom zemlje Srbije, zatim odlazak u Cesku, de smo pratili reprezentaciju, pre toga naravno Konstanca, nisam izostavio naravno ni Italiju, i sva desavanja u Djenovi. Jednom prilikom, kada je nas tim Radnicki gostovao Slogi iz Despotovca, sa nekolicinom prijatelja smo krenuli na jedno putesestvije po nasoj Bogom danoj zemlji, obilazeci manastire, i sve usputne seoske gostione. Bilo nam je predivno.



E sad da predjemo na stvari koje me zanimaju, i zbog kojih i pisem ovo. Vidim da nudite posao. Meni to treba, jer sam se zasitio rada na suncu sa beton, i sa armaturu, i da ne mogu da idem na bazen kad svi idu, jer radim kod ujaka na plac, de pravim betonsku galanteriju! Pa dajte molim Vas, covek mojih kapaciteta i intelektualnih sposobnosti, da radi sa beton? Nema nigde.. Cak ni na zapad, kome toliko stremimo sa danashnjom vladom. Naravno da ne bi radio svasta, zelim da mi kazete da li posedujete neko radno mesto u nekom normalnom domenu, da je u Nisu recimo, ili negde blize, da mogu da putujem i da pricam sa ljudima. Sposoban sam za sve. Lep sam decko, visok, zgodan, crn, i nosim naocare. Ne pijem mnogo, samo dva puta godishnje. Kad mi je rodjendan, i kad mi nije rodjendan! Imam divne prijatelje! Imam volju, zelju, i veeeliko srce da radim. Procitao sam dosta knjiga, cak me i zovu Hodajuca Enciklopedija Gluposti. Ne znam sto, al eto, banditi. Tecno govorim Engleski jezik, i imam diplomu sa Sorbone za A1 nivo Francuskog jezika. Bavim se ribolovom, i postujem Memedovica! Nisam clan ni jedne stranke, koliko ja znam, ali ako treba jako sam fleksibilan po tom pitanju!



Zato dragi prijatelji sa Nacionalnog Servisa, ne gubite vreme citajuci tudje biografije, i rasmiljajuci, ako vam treba neko ko radi i misli, ako vam treba neko lep, i zgodan, neko koga vole kamere, neko ko je u svakom pogledu savrsen, molim Vas javite se, da se dogovorimo da radimo. Ukoliko mozete da mi javite sto pre, jer ne volim da cekam. Ako nemate internet, ili Vam nestane struja, ovo je moj broj mobilnog____________

Marko
01.09.2011, 13:52
Meni nista nije cudno a ne bi me iznenadilo i da dobije posao,moras da se razlikujes od drugih,da imas drugacije ideje,kao na primer sa ovim CV.Dosta nam je vise ovih serija koje se vrte po 1001 put,glupih politickih emisija.HOCEMO NOVOG BRANKA KOCKICU.

Nigrianvs
01.09.2011, 15:37
ima i moju podrsku a ako neuspe
imao bih za njega posao......
posto mi se Stojko stalno negde zagubi.
pa eto trebala bi mu neka dadilja a usput bi mogao da se kupa na vrelome suncu, pijanci po birtijama, juri lepe tete ali samo da Stojko neispasta:bier:

eclipse4
01.09.2011, 16:21
pisali su ljudi i mnogo bolje CV-e al nisu stigli na red ot tetkinih sinova i ostale familije....najbolje sto se moze uraditi u ovoj drzavi je promeniti drzavu...ovde ima perspektive samo za zatvor i nista vise....prodato je sve...

Nigrianvs
01.09.2011, 18:04
a..................e l ima jos neki zatvor na prodaju ili je sve bas rasprodato?;)

eclipse4
01.09.2011, 18:18
to ces kod mi*kovica da se raspitas....ono uglavno sto nije prodato,rezervisano je....ili pod laznim stecajem kako bi uso taj koji treba da kupi.hehehe

Marko
01.09.2011, 19:35
Za mene lepše zemlje nema,nebi je nikad napustio osim u slučaju neke katastrofe.
Zajebana je svest naroda i vlasti,tu je ono sto **be koke po selu a nije petao

eclipse4
01.09.2011, 19:58
samo je jedno zaebano ovde i nista vise.....a niko nam nije kriv sto trpimo....

Marko
02.09.2011, 09:04
Naravno da nam niko nije kriv,kad ne mozemo da se ujedinimo.Sta vredi jedna saka koja se pobuni kada ih pola pohapse.Treba snage skupiti i konsolidovati redove pa se ponovo pobuniti.Samo je meni to sumnjivo,odakle nama novac za bune,ito mora neko da finansira.
To je izgleda onaj primer iz Afganistana,Ameri ih obucavali i finansirali da bi ih sad zlostavljali i unistavali na sve moguce nacine.Ili su trazili samo povod da ih napadnu zbog njihovih resursa i opijuma.Meni se cini da su sami organizovali napade na NY i Vasinkton.

avgvst
02.09.2011, 10:09
Lep sam decko, visok, zgodan, crn, i nosim naocare. Ne pijem mnogo, samo dva puta godishnje. Kad mi je rodjendan, i kad mi nije rodjendan!:10_1_131[:36_11_6[1

popimperia
02.09.2011, 15:10
Obilazili smo manastire i sve usputne gostione.Bilo nam je predivno.:4_1_72[1]

Nigrianvs
02.09.2011, 18:41
Covek je definitivno po svome opisu stvoren za TRAGACA samo sto on to nezna.Pomozimo coveku da se nadje :475::bier:

Alexx
02.09.2011, 21:42
Uh, zabole me cir, iako ga nemam, pa ovaj lik je bio kod mene u Despotovcu i gledao Slogu, a ja nisam bio tamo da ga upoznam. Sta sam ja u zivotu propustio, ovo je katastrofa. Ovakvog lika vredi upoznati.