PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Dodatak MD


Argonaut
07.10.2013, 17:03
Na jednom portalu nedavno sam našao ovu ponudu kao dodatak za MD. Zna li netko o čemu se radi?

Dodatak za METAL DETEKTORE
Sadrži negativno tretiran ITRIJUM.
Upija u sebe sve vrste zračenja od mreža, eliminiše dodatni uticaj negativnog jonskog polja, vlažnosti u zemlji, magnetnih i negativno naelektrisanih polja, koji utiču na pravilan i precizan rad metal detektora.
Omogućava preciznije traženje i lociranje ( ranija reakcija pokazivača na detektoru, povećanje dubine traženja, eliminacija grešaka kod pokazivanja vrste metala ili predmeta).
Nosi se na ili u odeći, u visini između sonde detektora i elektronike.
Testiran na lokacijama u Evropi, Aziji, Južnoj Americi, Srbiji ( Subotica, Novi Sad, Vršac, Smederevo, Negotiv, Kučevo, Leskovac, Niš, . .. ), pokazao poboljšanje traženja do 50% u odnosu kad se ne nosi sa sobom.
Upija energiju negativne jonizacije do 20 000kJ/mol
Atomski radijus primanja do 4000 (bd) pm
Koristi se za sve vrste detektora i opreme, nezavisno od načina njihovog rada.

ObeliX
07.10.2013, 17:09
vjerujem da je to koristila vojska na nekim svojim uredjajima pa sad "pusteno" u prodaju. vidio sam to negdje ali ne za MD.
ne znam moze li poboljsati rad do 50 % ali ako poboljsa 25% onda sa njim detektor postize one rezultate iz zracnih testova a to je jako dobro

pike.sch
07.10.2013, 20:40
Odbija vestice i gazde njiva sa terena, leci qurije oci i suljeve, poboljsava sesto culo i privlaci energiju sa Sirijusa.
Dok neko neproba sa foruma i ne kaze da je to tako neverujem a posle mozda 50 %

Darko
07.10.2013, 21:40
... nosi se na uvetu, nosu,... :26:

kratki
07.10.2013, 21:41
He he, bas me zanimaju tih dodatnih 50% dubine :26:

IVLIANVS
07.10.2013, 22:02
dok se ovo ne dokaze u praksi ja cu i dalje da nosim sliku Alana Chumaka

kratki
07.10.2013, 22:13
A ja moj crveni koncic....

ObeliX
07.10.2013, 22:14
A ja moju pljosku sa rakijom kruskom :)

Beli
07.10.2013, 22:25
Na jednom portalu nedavno sam našao ovu ponudu kao dodatak za MD. Zna li netko o čemu se radi?

Dodatak za METAL DETEKTORE
Sadrži negativno tretiran ITRIJUM.
Upija u sebe sve vrste zračenja od mreža, eliminiše dodatni uticaj negativnog jonskog polja, vlažnosti u zemlji, magnetnih i negativno naelektrisanih polja, koji utiču na pravilan i precizan rad metal detektora.
Omogućava preciznije traženje i lociranje ( ranija reakcija pokazivača na detektoru, povećanje dubine traženja, eliminacija grešaka kod pokazivanja vrste metala ili predmeta).
Nosi se na ili u odeći, u visini između sonde detektora i elektronike.
Testiran na lokacijama u Evropi, Aziji, Južnoj Americi, Srbiji ( Subotica, Novi Sad, Vršac, Smederevo, Negotiv, Kučevo, Leskovac, Niš, . .. ), pokazao poboljšanje traženja do 50% u odnosu kad se ne nosi sa sobom.
Upija energiju negativne jonizacije do 20 000kJ/mol
Atomski radijus primanja do 4000 (bd) pm
Koristi se za sve vrste detektora i opreme, nezavisno od načina njihovog rada.

ekupi-550 din

eclipse4
08.10.2013, 18:51
10 sisanja po 550 dinara i eto ti 50e a kupci ce bez problema locirati kineze s druge strane zemaljske kugle ;)

Mile_k
13.10.2013, 14:27
kako deluje na reumu ? cisti li ringle i polira li kvake ?

Argonaut
13.10.2013, 15:10
Na jednom portalu nedavno sam našao ovu ponudu kao dodatak za MD.

Zna li netko o čemu se radi?

Nigrianvs
13.10.2013, 21:56
Radi se.................. ..
o klasicnoj prevari.
Sitnu lovu kosta pa i ako ne radi, niko nikoga za povraacaj novca nece juriti.

Alexx
14.10.2013, 21:49
Postaje to dobar biznis, sto bi se reklo zrno po zrno pogaca. Nije skupo, pa ajd da kupimo da probamo. Lakoverni se lako navuku. Ali, za onoga ko prodaje sto neko rece desetak, dvadeset budala, dobar je stotku evra, a ovo je kupio za sitnu kintu, i evo zarade. Kasnije ce izbaciti nesto jos bolje, kao modifikovano ovo prvo sa jos 20 posto veceg ucinka, pa jos sto jevrica, malo li je.

pike.sch
14.10.2013, 22:39
A sta ako valja. Kupi ga neko i isproba kad ono stvarno radi kako je opisano, procuje se i eto posao procveta covek proda na hiljade komada. Obicna durunda sa tom spravom zahebe minelabov 5000 sa dubinom.

banebeograd
15.10.2013, 08:32
ko veruje u ove gluposti i prevare taj onda treba da veruje i u deda mraza, bozic batu , vile i vilenjake, supermena, betmena i spajdermena.
ovakve mamipare me podsecaju na one "magicne" vodice koje su prodavali putujuci trgovci po divljem zapadu.
znate one sto lece i kurje oci i suljeve i celavost, slepilo, zuc u kamenu i vodu u kolenu,
samo reci sta ti fali dobices flasicu sa adekvatnim "lekom".
sve je vise takvih iniverzalnih magicnih proizvoda, jer ti varajici koji ih prodaju idu logikom da je lakse naci 200 budala koje ce ovako nesto kupiti nego deset pametnih koji ce da kazu da je prevara.

Trojanac
15.10.2013, 11:09
ko veruje u ove gluposti i prevare taj onda treba da veruje i u deda mraza, bozic batu , vile i vilenjake, supermena, betmena i spajdermena.
ovakve mamipare me podsecaju na one "magicne" vodice koje su prodavali putujuci trgovci po divljem zapadu.
znate one sto lece i kurje oci i suljeve i celavost, slepilo, zuc u kamenu i vodu u kolenu,
samo reci sta ti fali dobices flasicu sa adekvatnim "lekom".
sve je vise takvih iniverzalnih magicnih proizvoda, jer ti varajici koji ih prodaju idu logikom da je lakse naci 200 budala koje ce ovako nesto kupiti nego deset pametnih koji ce da kazu da je prevara.

Jesi li probao ovaj dodatak?

banebeograd
16.10.2013, 16:48
Jesi li probao ovaj dodatak?
naravno da nisam,
moje leskove raslje rade na bioenergiju i takvi predmeti bi samo smetali i smanjili domet i dubinu a najverovatnije i oslabilo diskriminaciju :4_1_6[1]:

avgvst
16.10.2013, 20:37
Jesu to one od Nigrinanusa?

banebeograd
17.10.2013, 12:49
moje su od jove travara sa rudnika ,
kupujemo samo domace da bi i na taj nacin jos malo pospesili i onako uspesan rast domace ekonomije ...