PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : novi clanovi foruma, dobrodosli


ObeliX
04.08.2014, 09:21
Pozdrav novim kolegama I dobrodosli.
nadam se da cete uzivati ovde kao I mi I da cete postavljati nalze I otvarati teme.
ovu temu sam otvorio cisto da bi malo skrenuo kolegama paznju na izbor imena koja ce koristiti ovde.
Ne kazem da trebamo svi biti rimski carevi I sl.ali brate kad vidim ime korisnika npr. "hjndnmiygebkka" ...naravno lupam al nisam daleko. I sad koce takva imena pamtiti I kako takvog clana uzeti za ozbiljno?
Valjda mozemo biti kreativniji u izboru imena osim ako na forum nije neko upao onako bezveze da malo vidi I da pali ili da samo "snima" sta se dogadja I sta ko postavlja.
nadam se da se nece niko naljutiti jer ja nisam ni admin ni moderator al mislim da se slazemo u tome skoro svi.
pozdrav svima

avgvst
04.08.2014, 18:38
U pravu si ObeliX, podržavam tvoju konstantaciju!

Vumi
04.08.2014, 19:18
Nema brige, takvi nemaju sanse uci u forum i bivaju brisani. To su obicni spameri. Posto sam na godisnjem i veza mi slaba, brisacu ih cim se vrnem kuci...do tada uzivajte i pozdrav svima sa makarske rivijere

CORVINUS
05.08.2014, 22:14
Hvala,ObeliX...

ObeliX
05.08.2014, 23:34
Nema na cemu kolega...samo najbolje za forum koji nas je toliko puta usrecio i na kojem smo mnoge sate proveli uzivajuci i uceci

CORVINUS
12.08.2014, 00:49
Forum je fenomenalan....razme na iskustva je neprocenjiva za nas koji se bave ovim hobijem...

ObeliX
16.08.2014, 23:25
ovim clanovima sa cudnim sifriranim imenima mi smrtnici nemamo pristup. ako zelim da pogledam vise o tom clanu nemam pristup.

Dr.jare
17.08.2014, 10:10
Zasto zelis da pogledas vise o tim clanovima? Kada bi imao pristup tim podacima za te clanove mislis li da su istiniti u ovom virtuelnom svetu...?

ObeliX
17.08.2014, 10:21
pa eto ,ako neko zeli da vidi Dr.Jare profil,koji detektor koristi,koje teme i postove ima onda to i moze...isto tako moj ili profil mnogih clanova ali necije SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ profile ne mozes vidjeti. koji klinac onda takav clan radi ovde? ako i mozes vidjeti onda je njegov SCORE 0 a detektor koji koristi se zove JDH73746Y7HBDC.
da li iko razumije sta hocu reci?

Solidus1
17.08.2014, 12:22
Oni koji si daju takva imena najvjerovatnije nastoje samo ući u dijelove foruma starijih perioda napr. Antika, Srednji vijek itd. Kad vide da to ne mogu odmah nego moraju proći proceduru uglavnom i odustaju. U korisničkoj listi sam vidio da ima i članova sa prikladnim imenima koji su se prijavili i prije dvije godine ali su bez priloga a nisu obrisani. Ima načina da se pogledaju svi prilozi iz svih dijelova foruma bez članstva ali bez slika. Ja sam tako dugo pratio forum. Mora se na jedan domišljat način ući u arhivu.

ObeliX
17.08.2014, 16:08
Razumijem i to ali kako da mu repliciram,kako da stupim u vezu sa covjekom koji se zove DISDJVNPSO89387MN?
Zar je tako tesko izmisliti ime ili izabrati neku imenicu? kliknem na njegovo ime i dobijem obavijest ObeliX,nije vam dozvoljen pristup! (?).
mislim da nam jezik nije tako siromasan kao njemacki ili engleski da ne mozemo sebi da damo prikladan nick.
nego ja predlazem "KUME ,DA MI TO KOLJEMO" :)

Dr.jare
17.08.2014, 19:19
pa eto ,ako neko zeli da vidi Dr.Jare profil,koji detektor koristi,koje teme i postove ima onda to i moze...isto tako moj ili profil mnogih clanova ali necije SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ profile ne mozes vidjeti. koji klinac onda takav clan radi ovde? ako i mozes vidjeti onda je njegov SCORE 0 a detektor koji koristi se zove JDH73746Y7HBDC.
da li iko razumije sta hocu reci?
Ma razumem te u redu je da vidis profil dr.jareta jer je on faca i doktor koliko i dr.Nele Karajlic... haha salim se... kod tih sa nadimkom SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ najverovatnije nema sta da se vidi niti sa njima ima sta da se dopisuje... tako da se djabe nerviras...
Sto rece Solidus mnogi misle da je dovoljna registracija da bi se videle slike i brzo dizu ruke... znaci mrzi ih da napisu Pera, Djoka, Mika itd. vec upisu SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ jer nemaju nameru da se zadrze i druze... oni malo promucureni krenu sa pisanjem brojnih gluposti da bi sto pre ostvarili "kvotu" a oni pametniji i strpljiviji prikljuce se vrucim temama i brzo stignu "kvotu"... oni cetvrti registruju se kulturno sa pristojnim nickom (nadimkom) i kad vide da treba ostvariti neku "kvotu" dizu ruke...
Ja sam na jednom drugom forumu sa potpuno drugom tematikom i daleko strozim pravilima (centriranje slike, sredjivanje signatura, potpun profil...), bio strpljiv i relativno brzo ostvario "kvotu" ali se posle razocarao download sekcijom jer su bile gluposti koje ima na netu besplatno...
Zato samo opusteno i bez nervoze!