PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : problem sa xp


Beli
25.10.2015, 22:27
nadam se da je neko imao isti problem
xp gold mah,nakon ukljucivanja i cekanja onoga bipa,za pocetak stelovanja postaje jako nemiran...dali je iko imao ovakvih problema

ObeliX
25.10.2015, 22:33
ja nemam taj problem ali je slican. znam da nisu isti aparati ali su slicni,
meni Gmaxx u zadnje vrijeme zvrcka i drnda i tesko mu je nastelovati GB,na svaki dodir sa zemljom zvrcne i na dodir potenciometra GB zna da poludi malo.
ima li tih problema kod tebe?

Vumi
25.10.2015, 23:03
Prijatelju Beli, pitaj one na aerodromu u komsiluku sta su ukljucili :)

Beli
26.10.2015, 09:07
Prijatelju Beli, pitaj one na aerodromu u komsiluku sta su ukljucili :)

ma nije to radar iskljucili,prvo sam na to pomislio,isti problemi se javljaju i na tumulu onom u mag..

sirmium
26.10.2015, 10:38
Imao sam slicnih problema sa deusom,posto je bio pod garancijom poslao sam ga na proveru i otisla sonda,dobio novu i sad radi normalno!

Beli
26.10.2015, 11:08
Imao sam slicnih problema sa deusom,posto je bio pod garancijom poslao sam ga na proveru i otisla sonda,dobio novu i sad radi normalno!

smetnja mu se javlja odma po ukljucenju...prije bipa ya pocetak stelovanja..jel moguce da su bater,ili da idem na novu sondu..kako da provjerim jel sonda

ObeliX
26.10.2015, 12:11
bolje promijeni baterije,to ti je jeftinija opcija i znaces odmah je li ili nije.
sondu ostavi za kraj

sirmium
26.10.2015, 12:43
Isti problem kao sto sam i napisao bio je kod mene,saqd na tebi je da vidis sta ces!

Janko Veselinovic
26.10.2015, 15:05
Meni to lici na vlagu u sondi pa bi valjalo proveriti da ne pusta gde prvo.

Vumi
26.10.2015, 21:10
Beli, kod mene kuci imas novu sondu za Goldmaxxa. Idi tamo i provjeri da li je do sonde. Neki dan sam pozajmio moj Deus jednom poznaniku, prije toga sam skinuo zastitu sa sonde i sve oprao i kada sam mu htio pokazati kako se njime radi desilo mi se isto tj konstantno sam imao smetnje...sad i mene strah da mi sonda nije gdje napukla i da je vlaga unutra. Valjda ce mi ga sutra vratiti pa cu vidjeti o cemu se radi.

Beli
27.10.2015, 09:21
Beli, kod mene kuci imas novu sondu za Goldmaxxa. Idi tamo i provjeri da li je do sonde. Neki dan sam pozajmio moj Deus jednom poznaniku, prije toga sam skinuo zastitu sa sonde i sve oprao i kada sam mu htio pokazati kako se njime radi desilo mi se isto tj konstantno sam imao smetnje...sad i mene strah da mi sonda nije gdje napukla i da je vlaga unutra. Valjda ce mi ga sutra vratiti pa cu vidjeti o cemu se radi.

znal deda gdje je,ili da cekam tebe

Vumi
28.10.2015, 13:57
Vjerujem da zna

Bucanero
29.10.2015, 19:45
Ja imam slican problem sa 36-com za GMP do smetnji ne dolazi kod ukljucivanja vec kod samog rada stalno pucketa i ima smetnje mada normalno detektuje. Jedno vrijeme nije htjela nikako da radi vec mi detektor daje signal kao da je ispraznio baterije. Pomjeranjem kabla na spoju sa sondom proradi pa onda predje u stalno zvrdanje. Mislim da je kod mene problem na spoju kabla i sonde.

Vumi
29.10.2015, 21:16
Evo da kazem i ja da sam dobio detektor nazad i probao sam ga u stanu i nije vise imao problema a kako sam cuo i od kolege Belog je prosli dan radila bez problema. Interesantno je to da smo iste probleme imali istoga dana i oni su takodje istoga dana prestali....vjerujem da se nesto desavalo tih dana u vazduhu...mozda harpovci izvode vjezbe, mozda erupcije sa sunca, mozda...ko zna sta je u pitanju :)

ObeliX
29.10.2015, 21:28
ja sam skontao....kad god prodje voz moj gmaxx pobudali :)

Enigma
29.10.2015, 21:37
Imao sam sličnih problema i jednako razmišljamo.
Napravio sam detektor 100 mhz - 10 ghz i on u tim danima poludi.
Anomalije su u jako širokom frekventnom spektru. :nixweiss:

I.Dzon
29.10.2015, 21:38
Kablovi kod Xp-a su velika mana ali se to lako resava zamenom istog po predvidjenom protokolu.Meni su na remontu 22 i 36 sonde.Inace su vrhunske masine,svaka im cast.Ja sam primetio da se Xp drugacije ponasa u raznim delovima Srbije,negde radi normalno sa max osetljivosti,negde u crvenom delu a negde ga je teze smiriti to jest ide ispod crvene sto se odrazava na dubini detekcije.

Vumi
29.10.2015, 23:24
Ja kablove na deusu pokidao i sada mi vise ne prave smetnje zbog losih kontakta :)

banebeograd
30.10.2015, 19:34
Ja kablove na deusu pokidao i sada mi vise ne prave smetnje zbog losih kontakta :)

ma na deusu i onako nikad nisu valjali kablovi, dobro si ucinio sto si sve pokidao :D

pike.sch
30.10.2015, 19:43
Ne moze to bez kabla da radi!!!
Nabavite iz Nase prave kablove pa mozete i po marsu da tragate.