PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Detektor za decu


pike.sch
29.04.2016, 13:59
Jedan moj prijatelj kupio za 20-tak eura metal detektor kineske proizvodnje. Prilicno je plitak ali odlicno detektuje zlato i evrice po plazama. Meni se svidja dizajn i boja i pade mi na pamet jedna ideja. Detektor u ruke, stavite crne naocare sto nose slepi i pored vodite psa i tako neprimeceno trazite gde hocete. Asov ne treba samo uvezbate psa da kopa i ''aportira" pronalazak.

dallape
30.04.2016, 15:30
Prava stvar :-) ... samo pas je problem... :-(

Crni-1
30.04.2016, 16:36
Ma što imate problem sa psom ima kod mene u kraju mnogo pasa od domaćih džukela do rasnih pasa raznih pasmina,evo ja ću da vam pošaljem koliko hoćete.
Mala šala,radili smo mi to odavno na nekim lokalitetima gde je zabranjeno i ima puno posetilaca,samo malo drugačijom spravicom, detektor bez štapova,kabal kroz nogavicu pantalona,sonda-papuča a na ušima sluške,još malo pustite kosu ne obrijate se i beže svi redom od vas,kad se neko približi onda počnete malo sa đuskanjem,okrenete malo oči,nekoliko trzaja glavom i odoše svi.

Solidus1
30.04.2016, 19:34
detektor bez štapova,kabal kroz nogavicu pantalona,sonda-papuča a na ušima sluške.

Znači, i to se već koristi. A meni se već neko vrijeme takve misli motaju po glavi. Ideja mi je došla kad sam vidio alpiniste sa onim krpljama na nogama po snijegu. Slušalice nisu problem, sad ih svatko ima na ušima gdje god se okreneš. Problem je jedino ašov. Ili naopačke u rukavu, ili da ravna leđa.