PDA

Napustiti arhiv i stranicu prikazati u standardnom izgledu : Gti 2500


bokiii
08.05.2006, 10:45
Momci imam jedno pitanje u vezi ovog dektektora.Koliko sam razumio ovaj dektektor pokaze predmet ispod zemlje s velicinom predmeta oblikom i dubinom,sto otprilike dodje ko oni GPS sistemi koji kostaju oko 20 000 eura dok ovaj kosta samo 1000.Jel moze neko da objasni razliku s obzirom da je razlika cjena ogromna dok su sposobnosti oba dosta slicne,bar koliko sam ja kao totalni laik u ovom razumjeo...
http://www.imperium.ba/proizvodi_GARRETT_GT I2500_hobi.html

pdragan
09.05.2006, 00:04
nema nikakve veze sa radarima,a ni velicinu predmeta ti nece prikazati.to je obican displej sa 4 kruzica koji svetle o kojoj se pribliznoj velicini radi i na kojoj dubini i koji prikazuje otprilike sve to posto to obracuje elektronski a ne kao skener.ukratko to je obican vlf aparat koji je nabudjen reklamom kao i svi ostali. pozdrav dragan

bokiii
09.05.2006, 00:47
nema nikakve veze sa radarima,a ni velicinu predmeta ti nece prikazati.to je obican displej sa 4 kruzica koji svetle o kojoj se pribliznoj velicini radi i na kojoj dubini i koji prikazuje otprilike sve to posto to obracuje elektronski a ne kao skener.ukratko to je obican vlf aparat koji je nabudjen reklamom kao i svi ostali. pozdrav dragan

to sam i pretpostavljao cim su cjenetoliko razlicite
da ne znas slucajno koliko bi kod nas kostao u ovoj Tuzli na primjer
na internetu je oko 1000 eura

pdragan
11.05.2006, 00:05
neznam.jeftinije mozes naci verovatno neki polovan tj.koriscen ,posto je ovo relativno novo na trzistu.koji god aparat u ovoj klasi kupio dali fisher ,whaites,minelab ili garet isto ti dodje posto im je cena malo boljih modela slicna a i domet i efikasnost na terenu im je priblizno ista sa manjim nijansama.pozdrav

bokiii
03.06.2006, 09:05
hvala na informaciji brate:)