Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Test Deus V3 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7737)

Delfonz66 29.09.2013 15:48

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 80375)
ma nije to neka matematika,isti sam koristio i na dunavu i sada na testu na lokalitetu.

eclipse4 ,super si uradio test sa desom i jako rado bi video tvoja štelovanja,da probamo i kod nas,pa ti javimo ;)

miligor 09.10.2013 21:46

Posto sam isprobao V3,V3.1 i V3.2 sa svojim programom kao i sa par stelovanja od drugova sa sajta, nezadovoljan rezultatima resih da se vratim na V.2 verziju. Tako sam ponovo vratio staru verziju i nekoliko dana radio po terenu. Danas pre izlaska sam pogledao na ekran i iznenadio se kako je sonda i dalje na sve tri crte. Da bi posle pet sati rada detektor prestao da daje signale, tj.sonda se ispraznila skroz. Prvo sam se poplasio da se nije nesto desilo, cim sam dosao kuci stavio sam je na punjac. Kada se napunila ukljucio sam i sve je bilo u redu. E izgleda da je Eklipse nesto naslutio kada je rekao: ko zna da li ce V2 biti isti kada pozelimo da ga vratimo. Znam da je V3.2 izbacen zbog laznog prikaza stanja baterije na V3.1.

banebeograd 10.10.2013 19:39

Citat:

citat od miligor (Prilog 80588)
Danas pre izlaska sam pogledao na ekran i iznenadio se kako je sonda i dalje na sve tri crte. Da bi posle pet sati rada detektor prestao da daje signale, tj.sonda se ispraznila skroz.

ja nisam imao takvih problema ali sam citao na nekim stranim forumima o slicnim problemima.
uglavnom kako su pojasnili zvanicnici iz xp-a nije nista zbog cega treba da se brine.
slicna stvar se desavala i drugim tragacima i kako su sami rekli posle nekoliko punjenja i praznjenja baterija i elektronika se stabilizovala i normalno radila.
znaci samo opusteno i kao i do sada, puni i prazni, pozzz

Janko Veselinovic 11.10.2013 17:34

Meni se desilo nesto slicno iako nisam radio update na 3.... , posle 6h+ rada i dalje je pokazivo punu bateriju ali posto sam znao kolko sam radio sa njime, skonto sam kolko jos moze da radi i posle nekih 12h rada sa njim samo je ugasio sondu iako je pokazivo je da je puna. A taman sam se ponado da necu vise nikad morati da je punim :-) . U svakom slucaju posle toga se ponasala normalno i vise nikad nisam imo slican problem.

Lotr 12.10.2013 18:41

Danas citam NASA odlucila da ugasi sve njene satelite i da instalira NOVI DEUS
.Kazu bice u mogucnosti da detektuje i najudaljenije galaxije a i novcice na Zemlji.Samo imaju jedan problem, kazu cela Srbija pokupovala sve Deus aparate,nema ih na lageru, kazu neki sajt vumidet ubija od reklame, valjda svi rade za tu firmu...Kazu sve na internetu je tacno...

ObeliX 12.10.2013 19:34

mislim da su odustali jer ne mogu da nastelaju GB :)

IVLIANVS 13.10.2013 22:49

vama sto imate deus makar nije dosadno :)
a gde nestadose oni sto koriste xp gmax zato sto je jednostavan i nema stelovanja :)

Kele78 14.10.2013 21:55

Makina ne silazi sa terena ;) pa sezona je valjda kolege!!

ObeliX 15.10.2013 08:34

pa onome ko koristi Gmaxx i GMP nije dosadno i ne zahebaju se stelovanjima nego rade i "vade".
pogledaj samo koliko se vremena potrosilo na ovu temu :)

banebeograd 15.10.2013 08:37

Citat:

citat od ObeliX (Prilog 80614)
pogledaj samo koliko se vremena potrosilo na ovu temu :)

za dobrim konjem se prasina dize 44584548


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:17 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!