Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   goldmaxxpower (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5455)

crni 28.02.2011 11:41

Lele pocela je i z.........a ama sta to xp ne vidi ni u vazduhu kad malog franju u vazduhu hvata na 42-43cm

eclipse4 28.02.2011 12:24

kolega crni "xp"......ima ga gmaxx gmaxx2 goldmaxx goldmaxx power....itd...jel govoris o GMP?

ja ga nisam testirao u vazduh na koliko ga vidi,ali sam proverio zlatnik i v.kamen i tada daje zvuk gvozdja,e sad neznam kako je na ostalima,tu nam je kratki mozda bi mogao da nam kaze kako to odradjuje deus.

e drugo koje sam ja isto probao,da tanke nausnice ili suplje ako je u automatic modu,on postaje corav za to....mislim ne corav ali jako plitko vidi u vazduhu.kad se izbaci iz auto onda vidi malo bolje ali ni to nije nesto posebno neznam sta.to su moja iskustva jos s pocetka ako je potrebno ili vas interesuje,mogu da obnovim ponovo test.

takodje sam se uverio (jer neki kazu ako je na 8-9 iron treshold onda radi kao u automatic mode),da detektor nema sanse da vise na bilo kom stelovanju radi kao da je u automatic.kao da mu je automatik sasvim drugi rezim rada.mirnije za gvozdje strasno lose za tanke i male zlatne predmete.

kratki 28.02.2011 21:24

Mislim da nema smisla vise da razglabamo o tome, ako budes dosao pokazacu ti kako radi GMP u zemlji i u vazduhu. Ti samo ponesi te predmete za probu jer ja nemam iste. Ako ne dolazis onda cemo cekati kad ja dodjem dole ili cemo naci neko drugo resenje da resimo taj problem.

eclipse4 28.02.2011 22:43

ma nemam razloga nista poneti,jednostavno cemo ici na neku njivu pa cemo videti kako radi,prepoznacu odmah rad.a posle idemo u sumu ili gde god kazete.

crni 01.03.2011 08:25

Eclipse4 nemo se ljutis al mora ti kazem
Tebe tvoj GMP mrzi i nece da saradjuje sa tobom

eclipse4 01.03.2011 13:34

sve je moguce pa cak i to ;)

Vumi 01.03.2011 14:24

A da ti eclipse nemas jaku bioenergiju i sam smetas svom detektoru, hehe :)?

eclipse4 01.03.2011 14:42

slusaj veoma je verovatno,jednom sam drzao ruke zeni oko glave kad ju je bolela glava.....bolovi nisu nestali ali se osusio jedan cvet preko puta nje,gledali smo ocima kako se susi ;) ;) ;)

Vumi 01.03.2011 15:13

Eto, rijesili smo tvoj problem, pravis sam smetnje :) a tu nema pomoci, jedino da se uzemljis :).

Nigrianvs 01.03.2011 17:21

ili............ili
da omlatis powera
domacinski o,neku zalosnu vrbu
i da si sebi uzmes deusa
el njega posle iz delova mozes da razbijas
i jopet radi
a cujem pricaju i da ima
automatsko uzemljenje:26:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 19:12 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!