Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Galerija (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2599)

Vumi 01.01.2008 21:19

Molim prijatelju, i drugi put :)

zeljketa 01.01.2008 21:31

Citat:

citat od Vumi (Prilog 20256)
Pa mozda covjek zeli postaviti album svojih zelja :)...tipa, ove novcice cu da pronadjem sledece godine :)

Kakav album sa zeljama????Ja bi volio da pronadjem bar jedan rismski novcic na kom se nesto moze prepoznati...mislim da ove godine imam sansu...napravio sam semu.....sema je vazna:):)

kratki 01.01.2008 22:59

E to Zeljketa! Bez seme i dobre lopate nista.

perun 02.01.2008 21:08

Citat:

citat od zeljketa (Prilog 20260)
Kakav album sa zeljama????Ja bi volio da pronadjem bar jedan rismski novcic na kom se nesto moze prepoznati...mislim da ove godine imam sansu...napravio sam semu.....sema je vazna:):)

Kakve seme kakve tricarije, iz sobe nemozes naci nista, ja bez aparata nadjem posle kise bruku stvari zato samo na njivu pa udri.

KOMITSKI 03.01.2008 01:24

Pozdrav svima, a takodje i SRETNA NOVA GODINA !!!
Citao sam one clanke i diskusije o Pop Martinu i Smokovoj Dupki i imao sam dosta toga da kazem u vezi sa tim i zato sam se najvise i registrovao, mada je i ceo sajt izuzetno interesantan, ali opet, verovatno najbolju, najmisticniju i najaktuelniju temu u poslednjih nekoliko vekova, koja je i danas na samom vrhu interesovanja, ste na zalost "zakljucili" i to mozda u momentu kada ona dozivljava svoju kulminaciju ! Steta, bilo je jos dosta toga da se kaze o tome. Pozdrav !

banebeograd 03.01.2008 01:40

pozdrav i tebi KOMITSKI i dobrodosao,
pa kakav je problem, ti si sad ravnopravan clan i mozes da zapocnes novu temu, pogotovo ako imas nesto novo i zanimljivo da napises...
pozzzzzzz

Vumi 03.01.2008 17:12

Zamolio bih sve one koji zele da imaju svoj fotoalbum u galeriji, da ga naprave tako sto ce sve fotografije biti istoga formata, da na mjesto gdje se unosi IME ALBUMA (recimo, ime albuma neka bude "ARHEOLOSKA NALAZISTA" ili "FOTOGRAFIJE SA TERENA" ili ili ili...) ne unose ime fotografija i da za svaku fotografiju napisu kraci tekst kao objesnjenje o cemu se radi ili recimo gdje je i kako fotografija nastala. Sve fotografije, koje ne budu ispunjavale ove uslove, bice izbrisane iz fotoalbuma. Takodje albumi koji nose neodredjeno ime - bice izbrisani. Ovo nemojte shvatiti kao ucjenjivanje ili sprovodjenje nekakvoga terora :), nego zelim da galerija izgleda onako kako bi trebalo i za sta je predvidjena. Neciste fotografije, fotografije na kojima se ne moze raspoznati o cemu se radi i sl, bice izbrisane.
Nemojte zaboraviti, kada otvorite neki od albuma i kada zelite z isti unijeti nekakvu fotografiju, obavezno izaberite u koji album to zelite unijeti (polje se nalazi odmah na vrhu). Sa ovim cete izbjeci nepotrebno brisanje fotografija ili prebacivanje istih sa moje strane.
Zamolio bih vas takodje da prilikom otvaranje albuma i postavljanja fotografija u jedan od njih, iskljucite mogucnost komentarisanja fotografija u njima. Ako vam se u toku obrade albuma pojavi nekakav naslov ili izraz na njemackom jeziku, kopirajte to i ubacite ovdje. Ovim cete mi olaksati sam prevod.

Vumi 14.01.2008 21:12

Interesantna stvar kod nasih ljudi je ta, da zahtijevaju ono sto nema a kada dobiju onda se ne sluze time...

Pretorijanac 06.02.2008 06:06

Neće me Vumi ova tvoja galerija pa to ti je.
Izbegao sam sva začkoljasta slova, i opet je mesto fotke belo polje. :red_eyes:

Pretorijanac 13.03.2008 03:48

Vumi Google ti odlično reaguje na galeriju.
Sličice samo treba da imaju adekvatne nazive. :nahrung00


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:54 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!