Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   ACE 250 vs F-2 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5354)

agrippa 17.01.2011 10:55

Slazem se , namerno sam napisao Minelab musketir ili nesto toga tipa, svaki proizvodjac ima neki detektor iz nize klase napravljen za militariju sve je stvar ukusa
Ace 250 i F2 su entrilevel detektori i po meni su vise za plazu

Vumi 17.01.2011 14:13

Oba detektora rade na istoj frekvenciji i oba su jednostavna za upotrebu. Prednost dajem minelabu jer posjeduje manuelni ground balans i PinPoint funkciju :)

ArchNosferatu 17.01.2011 18:09

Bez Bugarina nema udarca! Da li je neko probao Wave II? Od Kladova do Negotina svi ga koriste i razvalili su se od nalaza...

Vumi 17.01.2011 18:16

Jel to mislis na Samsungov Wawe II i njegov program za detekciju metala :)?

maximus379 17.01.2011 18:29

Nisam imao prilike da vidim taj XP u akciji ,sem na forumima i mislim da je za celu klasu ispod musketara sa kojim radim nekoliko godina.Od XP -a u klasi musketara je ADVENTIS II koji je i sa cenom tu negde.
Radio sam vise puta i pored mnogo skupljih masina,i veruj mi za srebro nisam vido bolju masinu od musketara ,za bronzu je malo slabiji.Nadam se da sam malo pomogao:)

Deki 17.01.2011 20:32

Kako radi Maximus na zuto to si nam precutao?

maximus379 17.01.2011 21:51

Za zuto treba malo smanjiti diskriminaciju,ali onda hoce da javi i poneki ekser i obavezno foliju,jer ona ima skoro istu provodnost kao zlato:)
Provereno:)
Nasem prijatelju koliko sam ga razumeo treba aparat za srednjevekovni i WW2 teren,na prvom nece sigurno da ga razocara jer tu ima dosta srebra a za drugi nemam pojma jer ne trazim na takvim terenima.
Jedino ako nece da lovi srebrne metke kojim su lovili vukodlake:)
Za obadva tipa terena mu treba neka skuplja masina tipa Gmaxx,Goldmax,Explor er,ali to je samo misljenje jednog neiskusnog tragaca koji ima jaku zelju da postane veliki! :)

Vumi 17.01.2011 21:59

Za srebrne novcice je frekvencija advantagea odlicna jer ista jako dobro reaguje na srebro.

I.Dzon 18.01.2011 00:07

Citat:

citat od ArchNosferatu (Prilog 49341)
Bez Bugarina nema udarca! Da li je neko probao Wave II? Od Kladova do Negotina svi ga koriste i razvalili su se od nalaza...

Koliko sam ja cuo, taj detektor je u nizoj klasi pogotovo njegova stabilnost i dubina.U tom kraju mnogi koriste Cezara i on sije Wave II.

I.Dzon 18.01.2011 00:14

Minelab musketar adventis je izuzetan za srebro,skidam kapu.Ima manu,hoce da pravi masku ali iskusniji to osete.Moj predlog je CZ 3D Gold serija sa sondom 28 cm dobar za sve i ima dobru dubinu,diskriminacij u,pipoint, dubok za militariju.malo skuplja masina od ostalih ali se isplati.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:21 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!