Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Garrett (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Nešto o detektoru Garrett GTI 2500 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3614)

eclipse4 18.01.2009 23:09

koliko poznajem radeta nece se baviti time inace bi mu islo od ruke.....

Enigma 18.01.2009 23:16

Čestitam na temi, teoretski je sve +5, ali na žalost u praksi ova teorija slabo pomaže, niti jedan VLF detektor ne detektira nama poželjne karakteristike određenih meta, jednostavno rečeno registrira samo elektromagnetski karakter istih, a to često vodi do zabluda, zato treba birati relativno čiste terene i iskapati sve mete. Digitalizirani aparati su u prednosti samo zato jer pružaju veći komfor - lakši rad i ništa više. Baš radi toga preferiram digitalce. :) :26:

srdjan 14.06.2009 22:05

Pompc stelovanje Gareta 1350

Enigma 14.06.2009 23:02

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Mislim da se radi o aparatu koji funkcionira na principu: Uključi, odaberi i vozi. :) :26:

jeka 57 16.06.2009 23:38

Hitno mi treba pomoc: Ima li gde da se nabavi okvir za baterije za Garret GTI 2500? Unapred hvala

Sasa79 09.08.2011 12:48

Momci ja sam nov i mogu da vam kazem da nije bas sve ko sto se prica za GARETTA . Ja sam radio tj imao iskustva sa jednim garettom 2500 mislim da je gti na zemljistu koje je jako mineralizovano ili ti bogato rudom na dubini od odprilike 50 60 cm je izvadio predmet bez problema . ako nadjem predmet stavicu ga na forum . Nalazio se u nekom zidu mislim da je bilo u pitanju rimsko utvrdjanje . Nisam radio sa drugim aparatima i neznam karakteristike mislim nisam ga drzao u ruci a za gareeta zna da nije los

pdragan 09.08.2011 18:55

jel si vadio iz mineralizovanog zemljista bogato rudom ili iz zida?
a na 50-60cm je bio novcic ili tenk :) ?
i sa kojom sondom si radio?
ovo si izjavio kao mija aleksic u prolazu,pa kad se vratis,objasnis sve natenane.
i kao prvo ,dobrodosao na forum

Stalker 09.08.2011 19:20

Okvir za baterije možeš nabaviti u nekom boljem dučanu elektronike.

pdragan 09.08.2011 22:28

Citat:

citat od Stalker (Prilog 55384)
Okvir za baterije možeš nabaviti u nekom boljem dučanu elektronike.

:) mislim da je do sada vec i detektor prodao ,posto je trazio pre dve godine kutiju hehehe

Sasa79 10.08.2011 13:33

p dragan pozdrav . E sad da se vratim i da kazem ja sam radio sa garett gti 2500 . Taj garettt je radio sa onom njegovom osnovnom sondom vlasnik koji mi mje pozajmio aparat reko je da je ta 1 sonda bila s njim . Inace je aparet donesen iz Svajcarske . Teren koji sam da kazem proveravao je u stvari neki teren u koji mi je jedan stari reko da je tu nekada davno pricao mu njegov deda postojalo rimsko utvrdjenje pa je sruseno a zovu ga gradiste . Ja sam uzo aparat i slucajno poceo da trazim u jednoj livadi , na pocetku je pistao i poceli smo da kopamo kopali smo kopali i na nekoj dubini od 50 60 cm smo pronasli tu stavr ako nekako mogu postavicu je na forum ali nemam aparat za slikanje. To je bio zid bato klasican zid vidi se da je zidan kamen a ne nabacana gomila . Taj predner je duzine od 10 do 12 cm izgleda ko pinceta samo na kraju ima neku alkicu kako da ti objasnim kao privezak za kljuceve s tim sto je bio u zid malo smo se pomucili dok smo vadili . Zemljiste tamo je kako su m rekli izuzetno bogato mineralima i rudama . zato ti kazem da je mineralizovano zemljiste . Morali smo da prestanemo da pretrazujemo jer je doso vlasnik imanja isto neki cica od 100 ljeta i poceo da preti policijom .


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 03:53 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!