Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Tesoro (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=160)
-   -   Lobo (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=4251)

agrippa 02.09.2009 16:18

Jedan ali najglasniji :)
Upravo u to vreme zahvaljujuci Lakiju i njegovim pricama sam razmisaljao da uzmeme tejona. Mislim da se na bih pokajao

tragac 02.09.2009 18:19

fotke
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 11)
Kao sto sam i obecao evo fotografija.Neka Vas ne buni ovaj kako su mi rekli Viminacijum.Iskreno receno nabedili su na mene da je moj posto ga je mojim detektorom (u to vreme sam imao XP) pronasao Radetov i moj drugar.Ja sam samo imao zadatak da ga otkopam(svojim asovom).Odmah mi se ucinilo sumnjivim da je podmetnut jer ovako kako izgleda na fotki,tako je izgledao i na njivi.Becari su ti sremci???Ha,ha,ha... a pre toga smo krstili izlazak novopecenom kajsijom.No bilo kako bilo ostao je u mojoj kolekciji.Ovom prilikom im se zahvaljujem sto su me poveli na teren.Kada sam sledeci put isao sa Lobom pronasao sam onaj prsten,novcic koji nisam uspeo da ocistim,dugme i alku.Ne znam koliko je taj teren pretrazen ali Rade na tom izlasku nije imao nalaza koliko se secam.U svakom slucaju lepo smo se druzili ispricali naucio sam ponesto novo od "starih lisaca"i sve u svemu za mene kvalitetno provedeno vreme.A sta sam sve nadobijao na poklon od Radeta tek to je za pricu, jer, ja za naredne 3 godine traganja ne verujem da cu pronaci toliko koliko mi je on nadavao.Hvala bata Rade!U to ime :26:

Nigrianvs 02.09.2009 20:22

Druze, lepti je ovaj Viminacium konda sam ga ja glancao:totlach:.
Na jesen kada se usevi skinu vodim te na terene da i ti zvanicno krstis lobo-a:26:

tragac 02.09.2009 20:41

magare
 
Slusaj druze ja cekam samo da ne prodjem kao u prici.Do zelene trave ili do pokosenog sena valja se nacekati.No drzim te za rec .Malo sale nije na odmet.Samo da smo zivi i zdravi a njiva ce uvek biti.I zato,:26:

laki 02.09.2009 22:10

Citat:

citat od agrippa (Prilog 38544)
Jedan ali najglasniji :)
Upravo u to vreme zahvaljujuci Lakiju i njegovim pricama sam razmisaljao da uzmeme tejona. Mislim da se na bih pokajao

ne bi sigurno ,posle spektruma ne bi znao sta te je snaslo ! ali ebiga svi zapeli za xp...mada nije sve ni u spravi kao sto smo svi mi vise puta ponavljali ,veci deo je i u samom tragacu , evo primera : pre dva dana sam bio s prijateljem na jako dobar teren radili smo nekih sedam sati jedan pored drugog i on je sa f75 pronasao oko 100 novcica a ja sa tejonom oko 50 i kusur ... razlika izmedju mene i njega je ta, da je on svaki dan negde na terenu a ja prvi put posle mesec i vise dana a i fizicki nisam bio spreman za toliki rad...ali eto za utehu bio je i jos jedan drugar koji je jedva nasao desetak parica sa coin strikom...

agrippa 03.09.2009 08:44

zato kazu: "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"
Koliko puta mi se desilo da nadjem punu saku krnjavih parica a neko pored mene sa fiserom nadje tri parice od toga jedna denar.
Sve zavisi kako nabasas ,i kome je sudjeno :)

laki 03.09.2009 09:32

Citat:

citat od agrippa (Prilog 38566)
zato kazu: "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"
Koliko puta mi se desilo da nadjem punu saku krnjavih parica a neko pored mene sa fiserom nadje tri parice od toga jedna denar.
Sve zavisi kako nabasas ,i kome je sudjeno :)

isti slucaj i kod mene, ovaj drugar sa deset novcica imao je i jedan denar , a ja i ovaj od 150 novcica ,djubre ...:00000659:

agrippa 03.09.2009 09:44

jednom prilikom cu slikati moju kolekciju krnjavih parica ,mislim da imam materijala za jednu omanju ostavu :)

Vumi 03.09.2009 13:44

A sta bih ja trebao reci za jednog poznanika koji je isao pored mene, ja sa fisherom a on bez detektora, ja ne pronadjoh nista a on nadje dva folisa :)?

Deki 03.09.2009 14:06

E to je Vumi za plakati, ali sta da se radi covek ima oko i srecu.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 22:54 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!