Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Priče...legende...itd (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Pop Martinovo blago (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=628)

crni 21.02.2008 23:42

Cek cek da instalira ,fotosop, pa ima svi da se divimo boji koze!

Nigrianvs 22.02.2008 03:48

hermes daj postavi tu mapu da ti objasnim sta je sta na njoj mani ovaj list nije interesantan, a vi saljivdzije daj uozbiljite se covek ima orginalnu stvar u ruci:totlach::26:

laki 22.02.2008 08:27

moram sve da vas razocaram,skoro sam saznao da je to blago vec pronadjeno, pronasao ga je covek iz mog kraja sa jos nekim tipovima ...sad ulaze lovu u grckoj, kupio je nekoliko kilometara grcke obale a i dalje kupuje...opustite se ,to je zavrsena prica :red_eyes:

banebeograd 22.02.2008 10:32

i bre lakiiiii,
upropasti nam zurku, taman smo se nalozili da kopamo gore iznad bele reke...
a da pozdravi burazera i pitaj ga dal imamo popust kod njega u hotelu mi koji ga poznajemo i koji smo kopali zajedno pre nego se obogatio...

hermes.legend 22.02.2008 10:49

Citat:

citat od RUAH (Prilog 22499)
Nije bitno jel koža ili list.
Stavio si kopiju.Zašto si stavio kopiju?
Možeš nam staviti i original toga dijela da malo vidimo i boju te kože,a ne samo crno-bjelo,jer nema nikakvih tajni.Šta piše na originalu piše i tu.

U tome je stvar, sta mislis da mogu tako jednostavno u internet cafic i da izvadim mapu da skeniram i da je posaljem, trebalo mi je 20 dana da jedva napravim kopiju i to na poslu kada nikoga nije bilo. ali ok nema problema, nisam ja dosao na ovaj forum da bih se zezao sa nekim, naprotiv da trazim pomoc oko lokacije, info dali neko zna gde se kretao, i kuda je zivio taj pop martin i volca vojvoda.

Nigrianvs 22.02.2008 10:49

Hermes nemoj da te Laki razocara, samo je jedan deo iskopan a ima jos dve magaze pune zlata, zato davaj kartu na sunce da se i to iskopa pa da kupimo celu Grcku a ne par kilometara plaze. Zamisli nas dvojicu ti kao car Hermetokulus a ja kao tvoj ministar Radilokulus:00000441 ::totlach::totlach:: totlach::26:

banebeograd 22.02.2008 11:00

pa ne treba da se kopira karta, dovoljno je da se pomenu neki od toponima koje su oni sa oxforda uspeli da prevedu...
i onako nema nista nacrtano sto bi trebali da vidimo vec samo tekst...

hermes.legend 22.02.2008 11:08

Citat:

citat od rade-bec1 (Prilog 22507)
Hermes nemoj da te Laki razocara, samo je jedan deo iskopan a ima jos dve magaze pune zlata, zato davaj kartu na sunce da se i to iskopa pa da kupimo celu Grcku a ne par kilometara plaze. Zamisli nas dvojicu ti kao car Hermetokulus a ja kao tvoj ministar Radilokulus:00000441 ::totlach::totlach:: totlach::26:

:26: ma ziveo mi ti brate kamo srece da ga nadjemo, samo ne pise koliko ima ne znam jel nam dosta za celu grcku :)
kako i da je ako znas gde je mesto otprilike da udjemo u kontakt, kosto kazes, nas dvoje da analiziramo teren, a ako je potrebno i da kopamo.

hermes.legend 22.02.2008 11:12

Citat:

citat od banebeograd (Prilog 22508)
pa ne treba da se kopira karta, dovoljno je da se pomenu neki od toponima koje su oni sa oxforda uspeli da prevedu...
i onako nema nista nacrtano sto bi trebali da vidimo vec samo tekst...

da razjasnimo stvari ja sam kartu kopirao na poslu pa kopiju skenirao, jer ne mogu sa onim koжama da odem u internet kafic, znaci oni sa oxforda su preveli sa kopija nisam im slao skenirane originale jer je to dosta upadljivo. a vako papir i ne gledaju sta skeniras, ima ima i nekih slika jer mapa je sa 7 stranica, ima na sedmoj 3 reda texta i 3 crteжa.

hermes.legend 22.02.2008 11:17

Ja nisam neki vatreni tragac, i nisam lako ubedljiv, ali kada mi je djed ispricao istoriju da nikome nije pokazao mape, to me je malo zagrijalo, jer znam da jos niko nije vidio mapu znam da to mesto nije trazeno, mapa je u mojoj ruci, pa to me je natjeralo da pokrenem malu akciju. jer inace ne bavim se aktivno ovim sportom.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 04:44 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!