Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Pogledajte test vecine poznatih modela (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6541)

eclipse4 16.04.2012 23:55

Citat:

citat od Vumi (Prilog 64461)
Covjek izvukao stap koliko je mogao, jos nisam vidio da neko radi sa sondom 1,5m ispred sebe :)

zato sto mu srafovi drze dzonove na cipelama ;)

IVLIANVS 17.04.2012 00:06

Citat:

citat od Enigma (Prilog 64436)
Slažem se sa Ivlianusom, testirani aparati su slabiji od DFX-300, jasno samo onda ako ga tragač zna nabrijati i dosta je brži od ovih, opet ako se zna. :) :26:

ili ja nisam nista napisao u ovoj temi ili je moj post obrisan...iskreno,ne secam se...sa cime se slazes Enigma?

Enigma 17.04.2012 00:26

Naveo si to u nekim drugim temama, ne u ovoj. :) :26:

avgvst 17.04.2012 23:11

Eeeeeeeeee
Evo šta sa m ja primetio onako ....
Sve čike francuzi koji imaju "konvencionalne ne Deus" detektore su obučeni u manje više radno odelo. poneki su prljavi a poneki su neuredni i svi ostavljaju jedan onako " radnički " izgled....
A ondak se pojavi baja sa Deusom u farmerkama, venčanim cipelama i nekoj čistoj, urednoj jaši... mislim da bi i imao i dobar parfem kada bi mogli da osetimo.. Znači, jednom rečiju: Baja, gospodin čoEk...
E sada da li je ista situacija sa detektorima i da li detektor čini čoveka neka kažu iskusniji koji su posedovali sve ove vrste (ili ih poseduju još)

Ovo je bila mala šala. Nemoj neko da bi se vređao , ovo što sam zapazio i zapisao su neka moja razmišljanja i pismeno iznesena zapašanja. Nije svrha nikoga da zezam nego onako : Sremac.. vino.. kiša, magla... žena... posejano sve, nema se šta radit i tako to... Sublimacija utisaka :D

avgvst 17.04.2012 23:14

Ali pod uslovom da ovu poslednju rečeniccu pročitate veoma brzo... lalllala

Darko 18.04.2012 00:22

Šta uradi malo vina, kiša, magla i žena od čoveka,... lalllala...
... a kaže se da su u banatu malo ... "lalllala" jer često, ili stalno duva vetar... :D
(bar sam tako čuo kod nas u Bačkoj)

avgvst 18.04.2012 00:39

I ja sam u Bačkoj...
Ali sam Sremac... udat Hihihih

Darko 18.04.2012 08:53

... znači bilo je "... bešte sremice s' glavne ulice, kada šorom prođe sin..." ;)

Kiša konačno stala, odo' ja danas kod prijatelja u Srem, malko u vinograd :D

miligor 18.04.2012 10:28

Nije stala kisa u Sremu, ali pada ona sitna, kao jesenja. Sacekacu koji sat, gumene cizme i juris.

laki 18.04.2012 16:16

da li je neko primetio na ovom testu "bugarina", i kako on radi!?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 18:00 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!