Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Novi vijek (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=168)
-   -   konacno moja prva ostava novca (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7316)

Desert Walker 25.01.2013 17:04

Citat:

citat od pike.sch (Prilog 75014)
Da je jedan kolega tu rekao bih da su svi falsevi. Bez paralele.

spreman sam ih podvrgnuti testovima...eto Enigme zivog pa nek pogleda.
jeste da su ruzni brate,ko da su dali onom kretenskom sinu od Incka da ih dizajnira ali jbg, "rijecu su za dzabe,a zveke placaju rakijicu".
neka njih ima pa bile ruzne ili lijepe.

kosuca 25.01.2013 17:35

Citat:

citat od Desert Walker (Prilog 75020)
ako se ne slazes ne zaboravi da ti drzim onaj asovcic jos uvijek u zarobljenistvu :)

POZAJMLJEN nije zarobljen...hahahahh a:26:

Desert Walker 25.01.2013 17:36

Pa predao si ga. ko se preda...predao se :D

kosuca 25.01.2013 17:44

Nikad robom...moraš ga vratiti sa litrom prepeke.:bier:

Desert Walker 25.01.2013 17:55

zDOGOVORENO

kosuca 25.01.2013 18:04

U stvari ebeš ašov pones ti samo prepeku čisto da je uporedimo sa kraiškom .:nahrung00

perun 26.01.2013 13:04

Citat:

citat od Desert Walker (Prilog 75020)
E pa druze ako si mislio da mi ga napakujes nisi uspio. znam ja i cirilicu stampanu a Boga mi i pisanu. ne zaboravi da i mi imamo cirilicu (bosancicu) i da nema moje tvoje....nego NASE.
ovdje je nedvojbeno da se radi o ugrozavanju vitalnih nacionalnih interesa i prava jednog naroda spram drugih. ovo ti nece tako lako proci ali zbog epiteta koje si gore dao ovim nasima oprastam ti sve...ali sapraces ovo balonom onog bijelog vina ili kozarackom prepecenicom prvom prilikom kad se vidimo.
ako se ne slazes ne zaboravi da ti drzim onaj asovcic jos uvijek u zarobljenistvu :)

Bogami nije tako ako ja napisem opet ce tema biti zakljucana.

Desert Walker 26.01.2013 15:36

Pa nije te niko pitao za misljenje. molim te obidji moje teme . nisi dobrodosao. ja tebe ne i tvoje teme sigurno necu posjecivati niti zelim. ako zelis da se prepucajes drzi se onih svojih foruma gdje praznis svoju negativnu energiju,u mojim temama nemoj.
kunes se u Boga a Bog nema nista s tim.
zdravo

Desert Walker 26.01.2013 16:11

sa Drine
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 6)
eh evo i slika sa Drine. Mladice nema (ima ali nece).
rukavac pun skobalja a ja stap sa plovkom nisam ponio (Kosuca me odgovorio,smatracu ga odgovornim :) ).
malo je mutnija voda pa se varalica slabo vidi. razocaran sam ishodom. Takmicenja nije bilo jer je trebalo biti u po zabrane lova na mladicu,tako da je sve palo u vodu. ako nista nadisao sam se svjezeg planinskog zraka i popio koju rakijicu sa plovkarosima.
sutra malo po brdima sa masinom pa da vidimo ima li gdje ostava kakvih da je neko zaboravio :D .
ona smrznuta brda u daljini kriju nekoliko gradina ;)

avgvst 26.01.2013 17:41

Jako lepe slike...
Nego pazi da ne upaneš posle te rakijice! :bier:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 09:05 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!