Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Detektori i njihove cijene (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=131)

I.Dzon 02.04.2008 01:41

eclipse4
 
Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 23691)
ja ne da hocu da kazem vec tvrdim da svakako moze.....

a sto se procesora tice....malo si zasao u dublje vode gde ja neznam da plivam......da si pitao za kompjuter za procesor i komponente.....to bi do jutra mogao da ti pisem.....

meni je najmerodavniji dokaz kad je napravljen teren i kad se iznesu dva detektora....pa na megdan......

to je naj prostije i najjasnije.....

a da ne pominjem kad covek ide iza nekog na pet metara na lokalitetu i samo sakuplja sto drugi propusta,a kad se taj fabricki vrati tih par metara nazad opet cutiiii.....

poz. vidim da pratis forum takvih slucajeva ima vec 20god. da svake godine idu ljudi na potpuno isti teren i uvek nadju po nesto gde su vec prosli predhodno govorim o najvecoj ravnici kod nas znaci idu za traktorima i nemaju toliko vremena da detaljno pretrazuju ovo pricam iz prve ruke bez obzira o kakvoj se masini radilo.Sto se mene licno tice imao sam ih nekoliko sada koristim rucnu izradu ali nisam bas zadovoljan razmisljam da nabavim fabricki model koji nije mnogo skup recimo garet 1500 koji u italiji kosta 500e ili 2500 -- 800e sta mislis ti o njima ili je bolje uzeti taj od 200-300 da li on moze da odvaja kao neki drugi f. modeli .

Vumi 02.04.2008 09:20

Ja vec negdje napisah da ce sa foruma biti iskljucen svako onaj ko samo jos jednom spomene detektore iz kucne radinosti ovdje na forumu....zbog toga ni ova tema nece bog zna kako dobro zavrsiti...

I.Dzon 02.04.2008 15:01

Pozdrav Vumi
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 23694)
Ja vec negdje napisah da ce sa foruma biti iskljucen svako onaj ko samo jos jednom spomene detektore iz kucne radinosti ovdje na forumu....zbog toga ni ova tema nece bog zna kako dobro zavrsiti...

Evo ja se izvinjavam ako sam prekrsio pravila foruma.Zar se na forumu ne smeju razmenjivati iskustva izmedju jednih i drugih nije li rec ko kakve detektore koristi ili mozda nekakve druge sprave koje lice na detektore .Ja sam rekao da podrzavam fabricke modele ne pravim detektore i nisam u toj struci ali imam predlog za tebe a i ti si to pomenuo negde ovde da bi voleo da se oprobaju majstori iz K. R . sa orginalnim aparatima pa zasto se ne napravi jedna vrsta konkursa negde na forumu prijave se ljudi koji tvrde da su exs majstori ti odaberes poligon i osmislis negde u Srbiji ili B i H pa ko hoce neka proba : fabricki protiv onih drugih ko zna mozda i ispadne nesto od toga pa se pojavi neki prvi sa Balkana naravno uz dobar dizajn nizu cenu moze i da uspe. Ako sam opet nesto zabrljao izvinjavam se mozda je bolje da ne komentarisem.

Vumi 03.04.2008 01:15

A kako bi bilo da taj test napravim u austriji pa da svi iz kucne radinosti dodju ovdje malo na odmor?

crni 03.04.2008 08:24

Joj Vumi brate salji vizu stizem odmah!

drago 03.04.2008 18:56

Citat:

citat od I.Dzon (Prilog 23693)
garet 1500

Ja ga imam i vrlo sam zadovoljan sa njim i nisam pogrešio kad sam ga kupio.

I.Dzon 03.04.2008 20:57

poz. Vumi
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 23709)
A kako bi bilo da taj test napravim u austriji pa da svi iz kucne radinosti dodju ovdje malo na odmor?

Dobro je brate ......ebiga zasto se toliko ljutis, mozda iz mojih komentara neko izvuce nekakvu dobru pouku a neko mozda i korist .

I.Dzon 03.04.2008 21:09

poz. Drago
 
Citat:

citat od drago (Prilog 23716)
Ja ga imam i vrlo sam zadovoljan sa njim i nisam pogrešio kad sam ga kupio.

hvala na ohrabrivanju i savetu, mislim i ja da je dobar garet-1500 ili 2500 pro. gledao sam testove neko je ovde napisao adresu cini mi se da su radjeni u Poljskoj ili tu negde okolo izgleda da su to uradili verodostojno tj. orginalno. Da li neko ima nekakav mozda drugi predlog u toj klasi ili ima jos onih koji su zadovoljni garetom novom generacijom naravno .

Ljuba 03.04.2008 22:14

citat
 
Citat:

citat od I.Dzon (Prilog 23724)
hvala na ohrabrivanju i savetu, mislim i ja da je dobar garet-1500 ili 2500 pro. gledao sam testove neko je ovde napisao adresu cini mi se da su radjeni u Poljskoj ili tu negde okolo izgleda da su to uradili verodostojno tj. orginalno. Da li neko ima nekakav mozda drugi predlog u toj klasi ili ima jos onih koji su zadovoljni garetom novom generacijom naravno .

Kad licno probas bilo koji od ta dva modela brzo ces da se razocaras

I.Dzon 03.04.2008 23:24

poz, Ljubo reci mi zasto cu da se razocaram?Da li zato sto su komplikovani za rukovanje ili je nesto drugo u pitanju.Hvala za uputstvo za ads 7 i on je tezak za rukovanje ali kada se covek nauci druga je prica ima i mana ne kazem kao i svi uvek neka sitnica ne dostaje pa receno je ovde na forumu da nema savrsenih u toj klasi.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 03:47 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!