Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   trebam pomoć (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2661)

miligor 23.01.2008 06:57

Meni jesu, Vumi nesto sam dobio od kratkog a ti mi obrisa.

pdragan 23.01.2008 09:31

budimo solidarni samnom i agrippom:totlach:ako nemamo poruke mi,nemorate ni vi :huepfer01:00000506:

Vumi 23.01.2008 11:07

Citat:

citat od rajan (Prilog 21231)
Vumi oce da ima monopol na trgovinu detektorima na Balkanskom regionu! pa dabude kao u pesmi : Mitrovica, Mishkovica, Vumija i ostalih tajkuna!!!

ovo je vec za zuti karton.... :red_eyes:

Vumi 23.01.2008 11:11

Uostalom, u cemu je problem, kakva je to panika odjednom, sta vam je, sta nije u redu, jel mozda niste bili upozoreni, i drugi su letjeli sa foruma zbog takvih stvari, lako ode jos neko, nije problem biti bezobrazan, to mogu i ja.... Lijepo je receno sta se smije i kako se smije, ali se uvijek nadju neke glave koje misle da su pametnije i pokusavaju na pokvaren nacin...vise nece moci!!!
Ako neko zeli da se buni, slobodno neka se javi privatnom porukom :441:

agrippa 23.01.2008 11:24

Citat:

citat od Vumi (Prilog 21251)
Uostalom, u cemu je problem, kakva je to panika odjednom, sta vam je, sta nije u redu, jel mozda niste bili upozoreni, i drugi su letjeli sa foruma zbog takvih stvari, lako ode jos neko, nije problem biti bezobrazan, to mogu i ja.... Lijepo je receno sta se smije i kako se smije, ali se uvijek nadju neke glave koje misle da su pametnije i pokusavaju na pokvaren nacin...vise nece moci!!!
Ako neko zeli da se buni, slobodno neka se javi privatnom porukom :441:

potpuno te razumem vumi. sto se ticen ne renomiranih detektora(rucno pravljenih) meni ni iz dzepa ni u dzep. tako da bih te zamolio da me ne stavljas u isti kos sa onima koji reklamiraju svoj proizvod bez dozvole ili naknade...
pozdrav

zokioki 23.01.2008 11:43

Gde nestade RUAH,mozda je vec kupio detektor pa nema vreme za forum!:1967:

RUAH 23.01.2008 15:20

Citat:

citat od zokioki (Prilog 21255)
Gde nestade RUAH,mozda je vec kupio detektor pa nema vreme za forum!:1967:

Tu sam ja ,svakodnevno.Pošto sam novi idem redom pa čitam forum i gledam nalaze.Što se tiče detektora,idem na Fishera F-4.Nisam ga još kupio,ali sam dogovorio i ubrzo uzimam.

agrippa 23.01.2008 16:06

najvaznije je da sam odaberes ono sto ti najbolje lezi. nije sve ni u parama
pa da cujemo i prve utiske o tom novom detektoru naravno i nalaze
:26:

pdragan 23.01.2008 20:33

Citat:

citat od agrippa (Prilog 21254)
potpuno te razumem vumi. sto se ticen ne renomiranih detektora(rucno pravljenih) meni ni iz dzepa ni u dzep. tako da bih te zamolio da me ne stavljas u isti kos sa onima koji reklamiraju svoj proizvod bez dozvole ili naknade...
pozdrav

vumi i ja isto:)mozda smo se malo vise udubili u raspravku,evo ja obecavam-necu vise nista oko toga. dogovoreno:sorry:

Nigrianvs 24.01.2008 01:09

Ljudi koji vam je k:..ujac pa vumi je gazda u svojoj kuci takodje i na svome forumu. Pa nemozemo zaebavat nekoga ako mu dodjemo u kuci tako i na forum, pravila su pravila, nese ljutite ali znam coveka i dosta je tolerantan i dobar, koliko vidim svima su ukinute PP :26:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 15:50 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!