Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Oranje (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6730)

miligor 17.07.2012 15:06

Julijanus slazem se sa tobom.

Stalker 17.07.2012 19:05

U potpunosti se slažem sa tobom kolega.

Desert Walker 17.07.2012 19:13

Citat:

citat od IVLIANVS (Prilog 67142)
radi se o tome da zbog takvih budala naebe neko ni kriv ni duzan
posle te faze sa traktorima ide iznajmljivanje bagera...pa kopaju rupe nocu,ne zatrpavaju....oru zadruze njive popreko,oru put pored njive ....

ima 2 kategorije tragaca
oni koji traze iz ljubavi (da se ne lazemo uz neku korist)
oni koji bi se ebali za pare

:pray: :bier:

miki13 17.07.2012 20:37

Citat:

citat od 3900d (Prilog 67130)
Koliko se secam u dobrodoslici na nesem forumu pise HOBI. Ovo je daleko, daleko od toga. Pa zasto bacati pare na aparate i knjige. Hajdemo svi pokupovati traktore, plugove pa udri. Pa onda rasprava koj bolje i dublje ore a ne da se mlatimo sa detektorima.
Apsolutno se protivim ovakvom nacinu rada. Ako je situacija i vlast takva kakva jeste pa ne trebamo mi valjda da budemo jos gori. Ne postoji opravdanje za ovako nesto !

Pa evo ga nas drug on radi iz hobija , pa sledeci put kad pronadjes nesto raritetno ili lepo posalji mi dacu ti adresu ali zbog Hobi .

Frci 17.07.2012 20:47

Dase nelazemo svi mi sanjamo o nekom velikom nalazu (ZLATO) ali uvek ima neko ali ili je vec nadjeno ili je suvise duboko.
Hobi se brzo zaboravi kad se nadje nesto vredno.
Pozdrav svima na Netu
:nixweiss::humba:

pike.sch 17.07.2012 21:17

Ima dve vrste tragaca:
Oni koji tragaju za srecom i
oni koji su srecu ostavili kuci.
pod "srecom" mislim na žene.

sirmium 17.07.2012 22:09

Svako ima pravo na svoje misljenje,jedno je jasno toga je bilo i bice,oraca,tragaca,z a i protiv toga,nemoj samo da mi neko soli pamet ja to radim iz ljubavi,svaki komad cuvam,nista prodao nisam niti cu itd....itd.....
Kod nas ne funkcionise nista i imamo dosta vecih problema od ovog ovde navedenog.

Jova82 19.07.2012 00:10

Kad smo vec kod oranja kod mene mozda dvesta metara od sela i na glavnom putu neko je zapalio slamu i vatra predje na drugu njivu i izgore coveku psenica posle par dana je preorana, pitanje je da li je neko slucajno zapalio ili su oraci namerno zapalili i sto su dva reda kukuruza izgorena na susednoj njivi pri tome brazda mnogo izdigne zemlju i zatrpa komsijina dva reda zasada a kad ne nadju nista ostave njivu na pola uzoranu i jako je tesko posle poravnati.Zakljucak je da se ne boje policije jer oru pored puta, pitanje je dal su pitali gazdu jer su pola uzorali i na pustili i teren nije na toj njivi u blizini je sto znaci da su terene preorali a sad oru gde stignu.

Desert Walker 19.07.2012 06:18

ako vam je potrebna pomoc protiv oraca dodjite u Bosnu,naberete u sumi mina i poredate,onda prica da je teren dobar,pustite pricu da je gazda na putu sledecih 7 dana...i tako dodju na red i oraci :) .
zezam se,nije vrijedno ljudskih zivota ali bezobrazluk cesto nema granica ni mjere

pike.sch 19.07.2012 12:49

Ti sto oru pored puteva su dobro organizovani, stric im je glavni policajac, teca predcednik opstine, ujak advokat... Nekad je i Karleusa nadgledao svoju ekipu koja je orala pored puteva i niko im nije nista mogao. Obicnog tragaca cim ga vide da je samo upalio aparat pored puta posle pet minuta bice oteran ili uhapsen.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 22:55 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!