Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   predlozi za forum 2 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2714)

Enigma 12.02.2008 23:53

Citat:

citat od acervonec (Prilog 22228)
Dakle, ona koju staviš prvu ostaje prva, i svaka nova ide na posljednje mjesto? U tom slučaju, trebaju nam manje grupe i, dakako, odvojena razdoblja.

Enigma izvini, nisam ga primjetio :399:

Poslao sam fotke koje si tražio, probaj skinut direktno sa servera, ako ne ide, poslat ću ponovo. :26:

Pretorijanac 13.02.2008 01:13

A da galerija bude u HTMLu i da se obradjuje ručno?
Mislim da bi podjednako vremena utrošio sredjivanje.

Vumi 13.02.2008 22:30

U html-u bi mozda i moglo da se reda kako se zeli ali onda ova galerija gubi svoju funkciju koju ima tj njene karakteristike koje ima sto se tice rada sa njom. U tome slucaju se mogu otvoriti jednostavne html web stranice na koje se mogu postaviti bezbroj fotografija...to bi mi nekako izgledalo jeftino...

Pretorijanac 14.02.2008 16:14

Citat:

citat od Vumi (Prilog 22255)
U html-u bi mozda i moglo da se reda kako se zeli ali onda ova galerija gubi svoju funkciju koju ima tj njene karakteristike koje ima sto se tice rada sa njom. U tome slucaju se mogu otvoriti jednostavne html web stranice na koje se mogu postaviti bezbroj fotografija...to bi mi nekako izgledalo jeftino...

Gledaj na to sa vedrije strane.
Sličice bi se pojavile na pretraživačima što bi dovelo do veće popularnosti sajta.
Ovaj put pošto su sličice članova foruma, možeš da ih suptilno obeležiš sa vumidet.net.

Vumi 14.02.2008 19:26

Ne znam sta da kazem...onda je galerija nepotrebno instalirana...

pdragan 15.02.2008 00:38

izgleda da ce na kraju da ispadne kao ciganska serpa ,ovaj forum.ako koji slucajni prolaznik nesto predlozi,vumi je tu da ispunjava zelje.izvini vumi :).ali nisam mogao da se suzdrzim

laki 15.02.2008 09:04

vumi u cemu je problem, pokusao sam nekoliko puta da postavim sliku ali nesto ne ide ,u pitanju je slika sa mob.telefona koliko vidim taj format bi trebao da ide...

Vumi 15.02.2008 09:38

Gdje zelis postaviti sliku?

laki 15.02.2008 11:24

u galeriji, nesto kao "slucajne fotografije" hteo sam da vidim kako to ide ,eksperimentalno...

Vumi 16.02.2008 10:44

Pa moras otvoriti prvo svoj album, dati mu ime i kada to bude odradjeno onda priliko uploada fotografija izaberes da ih zelis uploadovati u taj album...slicno kao i fotografije na forumu. Pogledaj u "OBAVIJESTI", tamo imas slikovit prikaz kako se to radi ;).


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 10:29 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!