Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Minelab GPX-5000 ili Lorenz DEEPMAX X(neki)? (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5475)

eclipse4 08.03.2011 01:46

ja ucio ruski...eto vidis da ipak treba a rekli nam da nam to u zivotu ne treba ;)
da ssu kopali bilo bi potkova koliko hoces....bar mozes iz ovog klipa zakljuciti da asov u vazduhu neces promasiti ;)

Dejan 08.03.2011 13:19

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 50859)
ja ucio ruski...eto vidis da ipak treba a rekli nam da nam to u zivotu ne treba ;)
da ssu kopali bilo bi potkova koliko hoces....bar mozes iz ovog klipa zakljuciti da asov u vazduhu neces promasiti ;)

Pretpostavljam da si hteo da kazes koliko mu je precizna diskriminacija. :)
Ako je tako corav aparat onda stvarno ne znam cemu sluzi!

Vumi 08.03.2011 19:57

I.Dzone, ako nije tajna, jel to opet na neki drugi nacin pokusavas promovisati ono sto je ovdje zabranjeno. Vas vise me odmah upucuje na jednu, ovdje, zaboravljenu stvar i ne zelim je vise ovdje ni pominjati. Izbrisacu ti postove iz ove teme, cisto iz nekih mojih razloga. Drugi put pisi samo u svoje ime i nece biti nikakvih problema, cisto da ne mislis da sam licno na tebe ljut. Mislim da znas o cemu govorim i neka tako ostane i ubuduce, inace cu morati uraditi nesto drugo, a to ne zelim, ipak se poznajemo licno.

I.Dzon 08.03.2011 20:49

Obrisao mi ovaj post.Nisi mi odgovorio na pitanja??Bio bi red.

Vumi 08.03.2011 20:51

Odgovorio sam ti na sve. nema potrebe raditi nesto po svaku cijenu. Zelim ti sve najbolje u zivotu!!!

eclipse4 08.03.2011 21:06

Citat:

citat od Dejan (Prilog 50865)
Pretpostavljam da si hteo da kazes koliko mu je precizna diskriminacija. :)
Ako je tako corav aparat onda stvarno ne znam cemu sluzi!

ma ja se onako nasalio,neznam ne poznajem detektor i nikad ga nisam koristio.ima jedan u selu (ne radi vise) tako nesto slicno...al ga nisam cuo da je nesto srecan sa njim.

Dejan 08.03.2011 23:49

Citat:

citat od Vumi (Prilog 50876)
I.Dzone, ako nije tajna, jel to opet na neki drugi nacin pokusavas promovisati ono sto je ovdje zabranjeno. Vas vise me odmah upucuje na jednu, ovdje, zaboravljenu stvar i ne zelim je vise ovdje ni pominjati. Izbrisacu ti postove iz ove teme, cisto iz nekih mojih razloga. Drugi put pisi samo u svoje ime i nece biti nikakvih problema, cisto da ne mislis da sam licno na tebe ljut. Mislim da znas o cemu govorim i neka tako ostane i ubuduce, inace cu morati uraditi nesto drugo, a to ne zelim, ipak se poznajemo licno.

Dzon je pomenuo aparat koji tek treba da se pojavi na trzistu i da kad se pojavi, izvrsice se testovi pa ce izneti rezultate, ne vidim tu neko preterano favorizovanje jednog aparata niti pokusaj da se isti proda preko foruma. Nije mi jasno gde je tu greska da ne napravim istu bezveze? Mislim da forum i sluzi za te stvare gde se iznose svoja misljenja i iskustva o nekom uredjaju, detektoru, radari ili bilo cemu drugom.

crni 09.03.2011 10:15

Jeste da forum sluzi tome ali ovo je ipak necija kuca sa strogim pravilima sa kojima smo svi upoznati ako nezelis postovati domacina onda mu i ne ulazi u kucu. I da se vratimo na temu- Moje licno misljenje je da ti GPX nece pruziti nista vise nalaza od bilo kog boljeg uredjaja i iza ovog stojim!

Dejan 10.03.2011 18:29

Citat:

citat od crni (Prilog 50894)
Jeste da forum sluzi tome ali ovo je ipak necija kuca sa strogim pravilima sa kojima smo svi upoznati ako nezelis postovati domacina onda mu i ne ulazi u kucu. I da se vratimo na temu- Moje licno misljenje je da ti GPX nece pruziti nista vise nalaza od bilo kog boljeg uredjaja i iza ovog stojim!

Vec sam odlucio da uzmem ovu masinu pa cemo videti kako radi. ;)

zokioki 10.03.2011 18:52

Srecno onda :1967:
Nadam se da ces biti realan u vezi utisaka kasnije jer sam ja bio blizu kupovine prethodnog GPX4500...


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 01:49 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!