Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Prebaceni prilozi iz Dekijeve teme a radi se o GMP-u (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=4992)

eclipse4 22.08.2010 00:01

samo da mi stigne moj quad pa cu biti nezaustavljiv,xexexe
posto mi cbr-ku 1000rr ukradose mangupi a i nije bila za teren lol

Enigma 22.08.2010 04:15

Bravo Kratki, kratko i jasno. :) :26:

eclipse4 23.08.2010 20:26

posto nisam imao kad,sada da napise a da se nadovezem na moj stariji post ovde bez citiranja.

zahvaljujem vumiju sto mi je nadoknadio troskove sonde,jedna javna pohvala za njega.
takodje zahvaljujem i banetu-bg.....jer je on potpomogao brzini ;) ;) ;)

dve petice za obojicu ;)

odustao sam od quada do zime,ali sam zato kupio hell-machine tomos automatic ;) ;) ;)
i na trafici ima delovi za njega ;) a ne staje jadan samo kad ga covek bukvalno unisti ;)

eclipse4 23.08.2010 22:16

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
a to sto mi se najvise svidja na tom motoru je....

Cezar Veliki 24.08.2010 00:14

nesto se mnogo sija

miligor 28.08.2010 15:24

Ja sam pre par godina za teren kupio Piaggio free, iz Italije radjen za njihove postare. Leti kao zmaj po atarskim putevima i jaaaako sam sa njim zadovoljan, 50 kubiga, trajna registracija. A danas sam ponovo se razocarao u XP jer u vazduhu je tek malo bio jaci od Fisher F2 mog druga. Da li je mozda problem u elektronici, nisam ga otvarao a mozda bih ga trebao odneti kod nekog majstora da pomogne ako se moze tako nesto uraditi.....

Vumi 28.08.2010 16:43

Miligor, zar ti do sada nije jasno da test u vazduhu ne znaci nista za detektor, a ti ako ne vjerujes onda ga nosi raznoraznim majstorima neka ti ga dokrajce, tako da ces poslije imati o cemu raazmisljati...stvar no ne mogu da razumijem neke stvari, posebno one koje se ponavljaju a o tome je vec knjiga ispisana.

zeljketa 28.08.2010 17:04

Miligor,blago vama da tamo trazite u zraku.Ja sa svojim XP-om moram traziti sve u zemlji....ubi se kopajuc..:7_16_2[1]

miligor 28.08.2010 17:21

Radio sam mu testove pre i u vazduhu i u zemlji ali su moji rezultati za trecinu losiji ako ne i vise od vasih testova u forumu.

eclipse4 28.08.2010 18:39

nema sta da se nasteluje u njemu,moze samo da se zaebe i nista vise...unutra imas samo dva trimera za pocetne pozicije i nista vise.ti trimeri su zakljucani,tako da nemo ko sta da na njemu cacka u pozitvnom smeru,samo mos da ga preebe.....bolje ga ne cackaj.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 08:01 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!