Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Minelab GPX-5000 ili Lorenz DEEPMAX X(neki)? (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5475)

Dejan 10.03.2011 19:55

Citat:

citat od zokioki (Prilog 50926)
Srecno onda :1967:
Nadam se da ces biti realan u vezi utisaka kasnije jer sam ja bio blizu kupovine prethodnog GPX4500...

Uvek sam realan oko svega, pa makar i ako pogresim priznam to. Mada nadam se da necu pogresiti ovog puta s obzirom da je vecina ljudi zadovoljna ovim uredjajem. ;)

eclipse4 10.03.2011 20:03

prvo skoci pa reci hop ;)

zokioki 10.03.2011 21:44

Razumem ja dosta ga hvale na raznim forumima samo cena nije sitnica a te lovacke i ribolovacke price...hmmm..i mi ti spadamo u neku vrstu Treasure hunters :680:
tj.lovci

Nigrianvs 10.03.2011 22:01

Brzo ces se razocarati i pokajati
ali da te neubedjujem i ja jos.
Uzmi ga pa probaj:schwitz:

pdragan 10.03.2011 22:38

to mozes reci tek posle dva tri meseca svakodnevnog rada,kad ga naucis kako radi na raznim terenima.pa tek onda mozes izneti svoje misljenje.
vazdusne testove ni ne pokusavaj da ih prikazes :)

kratki 11.03.2011 14:17

Dobar je to aparat, budi uporan i bice rezultata. Sretno..........

Dejan 20.03.2011 14:07

Bio sam na odmoru pa nisam davao komentare. Kako budem sticao iskustvo i primecivao razlike tako cu i ostavljati komentare, slazem se da vazdusni testovi nisu merodavni ali cu i njih prikazati cisto eto ako nekog zanima.

apostata 20.03.2011 14:19

Citat:

citat od Dejan (Prilog 50663)
Burazer mi je iskusan tragac, slusajuci njega dobro sam se zagrejao da pocnem i ja da se bavim ovim "hobijem". Ja bi u pocetku trebao da budem vise sponzor :) tako sto cu kupiti najbolji metal detektor po mogucstvu za sto siru namenu sto znaci i da trazi sitne novcice i dublje krupnije nalaze u zavisnosti od sonde koja se koristi. E sad zanima me da li je pametno i vredno kupiti metal detektor kao sto su GPX-5000 ili DEEPMAX X5 koji kako tvrde moze da otkriva izuzetno duboke i sitne mete (u zavisnosti od sonde koja se koristi)? Da li je neko imao iskustva sa ovim detektorima? Hvala


Imam utisak da je za tebe, ono sto je za mnoge na ovom forumu zaista samo hobi, jedini motiv da pronadjes nesto sto ces sto bolje moci da unovcis i da u tome neces zaliti ni sredstva ni birati nacine. Reci mi koliko ces investirati u litaraturu i znanje?

dropsyblood 20.03.2011 14:38

ha,ha,Apostata ostar si kao ostrica brijaca...
,a seces kao gledjosana sablja.

Dejan 20.03.2011 17:02

Citat:

citat od apostata (Prilog 51218)
Imam utisak da je za tebe, ono sto je za mnoge na ovom forumu zaista samo hobi, jedini motiv da pronadjes nesto sto ces sto bolje moci da unovcis i da u tome neces zaliti ni sredstva ni birati nacine. Reci mi koliko ces investirati u litaraturu i znanje?

Znas i sam koliko kosta ovaj aparat, sto se tice literature brat treba da mi da kataloge i sto ima od literature tako da bi poceo od toga inace spreman sam da ulozim koliko god je potrebno da sto pre steknem saznanja koja su mi potrebna pre svega za Srem ali naravno ne planiram da bacam pare na neke samo dobro izreklamirane proizvode. Zato sam se i ukljucio na forum. Jel ti to hoces da mi predlozis nesto mozda?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:52 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!