Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   goldmaxxpower (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5455)

eclipse4 24.02.2011 14:52

Citat:

citat od laki (Prilog 50350)
znate li gde je najbliza prodavnica, da se i ja castim s jednim XP-om:36_5_11[1

laki,laki,laki ;)

Vumi 24.02.2011 15:29

Ovdje püostaje zanimljivo...jedni tvrde jedno a drugi tvrde drugo. Ja bih samo rekao jedno, niko, ama bas niko, ko nije probao XP, posebno Gmaxx, ne treba komentarisati a posebno na nevidjeno se kladiti u njegove mogucnosti. Ovaj detektor jeste osjetljiv na vazdusne smetnje (struja i sl) ali zato kada je "vazduh cist" on je odlican. Ja ga koristim kada sam kuci i to sa 27cm sondom i uopste mi nije potrebna neka veca jer mi je i ova preduboka :).
Naravno, sada ce nevjerne tome reci da ja zelim samo reklamirati ovaj uredjaj, ali mi je drago da se i kolega "crni" javio i napisao iste rijeci :).

banebeograd 24.02.2011 15:56

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 50342)
zasto ne odradis jedan test i postavis na youtube,mislim da bi te svi castili picem ;) ;) ;) a i bili veoma zahvalni.

evo nekih testova koji meni izgledaju prilicno realno
http://www.youtube.com/watch?v=L31GhD6arYQ

eclipse4 24.02.2011 17:34

slazem se izgledaju realno...mozda ga malo prenategnuo al ok...

eclipse4 24.02.2011 17:53

Citat:

citat od Vumi (Prilog 50368)
Ovdje püostaje zanimljivo...jedni tvrde jedno a drugi tvrde drugo. Ja bih samo rekao jedno, niko, ama bas niko, ko nije probao XP, posebno Gmaxx, ne treba komentarisati a posebno na nevidjeno se kladiti u njegove mogucnosti. Ovaj detektor jeste osjetljiv na vazdusne smetnje (struja i sl) ali zato kada je "vazduh cist" on je odlican. Ja ga koristim kada sam kuci i to sa 27cm sondom i uopste mi nije potrebna neka veca jer mi je i ova preduboka :).
Naravno, sada ce nevjerne tome reci da ja zelim samo reklamirati ovaj uredjaj, ali mi je drago da se i kolega "crni" javio i napisao iste rijeci :).

evo ovako....ja nisam neverni toma (ne kazem da si mislio na mene ;) )
uvek mi je drago da sretnem nekog sa dobrim detektorom...nikad nisam patio ako ko ima nesto bolje od mene,daleko od toga.

e sad mene interesuje zasto je on jeftiniji od GMP ako je tako dobar...cini mi se da mi je objasnjeno da na sitne predmetne (ne mislim na ulomke od srebra i koje kakve gluposti milimetarske) reaguje kao i gmp ali je za vece predmete puno dublji.mada mi je isto receno da j u pitanju samo par cm...sad ispada par desetina cm ;)

da se vrnemo nazad,zasto je skuplji gmp...i zasto vumi i kratki koriste gmp?

Vumi 24.02.2011 18:24

Eclipse, mozda mi koristimo GMP zato sto u njegovom imenu ima ona magicna rijec "GOLD"...uostalo m, kolega kratki je presao na Deusa :). Ja u Bosni koristim Gmaxx a u austriji imam GMP-a ali ga skoro i ne koristim...nema se vremena a kada se ima onda je vrijeme napolju nikakvo :)

kratki 24.02.2011 18:48

Citat:

citat od Vumi (Prilog 50384)
Eclipse, mozda mi koristimo GMP zato sto u njegovom imenu ima ona magicna rijec "GOLD"...uostalo m, kolega kratki je presao na Deusa :). Ja u Bosni koristim Gmaxx a u austriji imam GMP-a ali ga skoro i ne koristim...nema se vremena a kada se ima onda je vrijeme napolju nikakvo :)

Presao sam na Deusa ali koristim program "GMP" i ne zalim se. sto se testova i dubina tice naravno da ce to uvek biti drugacije, najbolje je da se svi aparati testiraju na istom terenu i na istim metama.
eclipse mene interesuje na koliko tvoj aparat hvata 10centi, 50centi i
2eura u vazduhu pa cu ti pokazati koliko hvata moj.......

banebeograd 24.02.2011 18:56

Citat:

citat od kratki (Prilog 50388)
pa cu ti pokazati koliko hvata moj.......

e ja necu da pokazem ko/liko/ hvata moj,
nije za ovaj forum hahahahha

eclipse4 24.02.2011 19:00

eve da mi dodje zena da je pitam ima li sta od jevrica u metalu posto je to u srbiji nevazeca valuta ;)

ako ima odmah ti javi....

kratki 24.02.2011 19:18

Citat:

citat od banebeograd (Prilog 50391)
e ja necu da pokazem ko/liko/ hvata moj,
nije za ovaj forum hahahahha

Bane Bane, mi ovde o detektorima he he, a ne o tim stvarima za drugi forum.......


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 12:09 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!